חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מיכל רנד חושפת בדרמטיות:"אני רואה כאן ללא ספק איום ממשי לרצח!"

מיכל רנד חושפת בדרמטיות:”אני רואה כאן ללא ספק איום ממשי לרצח!”

השמועה אומרת...

אחרי חילופי המהלומות ברשתות החברתיות בין מיכל רנד לבעלה בנפרד שולי ובת זוגו צופית גרנט. נראה שהדרמה האמיתית מגיעה דווקא מכיוון אחר. ואחרי מאות אם לא אלפי טוקבקים ותגובות ברשת בנושא הרותח הזה קיבלה מיכל לטענתה איום ממשי לחייה.

שתפו

הנושא הכי מדובר של השבוע הוא ללא ספק המתקפה של מיכל רנד כנגד בעלה בנפרד שולי, כאשר יצאה עליו בצורה מזלזלת וקשה “שילשולי אנחנו בבית החולים. בלי שקל.”  לצד טענות כי הוא חסם אותה ואת ילדיהם המשותפים לאחר שפנו לעזרה כלכלית.

 

אך לאחר ההסלמה של דבריה לצד פוסט נוסף ובו העביר בתגובה גם מסר לצופית:“צלופחית צלופח שנשואה לאלים והייתה נשואה למטרידן ובעצמה אישה רעה וגזלנית.” הגיע תגובתה של צופית שלא נשארה חייבת וכתבה בהקשר לטעוניתיה של מיכל רנד:“לצערי חייבת למלא פי מים… קשה… אוף השקרים, הבדיות, פשוט נורא”

מיכל רנד חושפת בדרמטיות:"אני רואה כאן ללא ספק איום ממשי לרצח!"

אך נראה שבמקום לתת לרוחות להירגע מהסערה שטלטלה את הרשתות החברתיות ומדורי הרכילות, מיכל החליטה ללקט את התגובות והטוקבקים ברשת ואף לשתף כמה מאוד חמורים מהם לצד כיתוב מצדה:“יושבת מול התגובות האנונימיות בכתבות האחרונות ובין דמעה קלה להתייפחות לגיחוך וצחוק מתפרע, אני מלאת רחמים על המגיבים. מתפללת עליהם, ברוך אתה השם אלוקינו מלך העולם, פוקח עוורים! ונאמר אמן!”

 

אך זה לא היה סוף הסיפור, מסתבר שכותבת אחרת הלכה קצת יותר רחוק משאר המגיבים ופנתה למיכל בתגובה שלטענתה עברה את הגבולות עם איום מפורש לחייה. “לדעתי **** התחרפנה. אני רואה כאן, ללא ספק איום ממשי לרצח !!! מישהי כאן עוברת את הגבולות/ יורדת מהפסים! ווא זה ממש מפחיד. האם לדעתכם עלי לפחד? להגיש תלונה במשטרה? שימו לב לסימון הכתום והאדום. אמאלה היוזרית הזאת מזהירה אותי שבמבט אחד וכמה מילים אפשר לגמור עלי.” כתבה רנד.

 

את ההודעה שקיבלה מאותה כותבת היא החליטה מיכל לשתף ואף להבליט את הקטעים שבהם לטענתה היו איום ממשי לחייה:“לא צריך את צופית ושולי בשביל להפוך לך את החיים לבלתי נסבלים במקרה הטוב – אז את התוכניות שלך להמשיך לפזר רעל ושנאה הגלגל יתהפך וממש בקרוב”.

 

וזה נמשך בדברים הבאים:“בואי גיבורה גדולה תעמדי מולי ואז נראה מה את שווה כי לי אין אלוקים ואת מידת הרחמים בחיים האלו כבר לא תקבלי ואלימות לא הייתה אף פעם הדרך שלי. ככה שתתחיל להרגיע כי עם מבט וכמה מילים שצריכות להיאמר ואת גמורה.”


מיכל רנד חושפת בדרמטיות:"אני רואה כאן ללא ספק איום ממשי לרצח!"
צילום מסך מההודעות שקיבלה מיכל רנד עם ההדגשות שלה בטקסט ששיתפה לעוקביה

אחת המגיבות לפוסט של מיכל רנד בו חשפה את ההודעה המאיימת שקיבלה יצאה להגנתה של מיכל וכתבה:“גם לי אין מידת רחמים כנגד נשים כמותה חבל לא נפלה על אחת כמותי הייתי נותנת לה לבכות ב 5 שפות”

 

. כותבת נוספת הוסיפה:“אני גם המומה כמו רוב הבנות פה…באמת השם ירחם ..אבל את מיכל אישה נבונה ומאוד שנונה..מקווה שלא לקחת ללב כי יש לך מספיק בעיות משלך ..רפואה שלמה לילדייך היקרים אמן ואמן ..והמשיכי להיות אמא ולוחמת למופת …למרות שלא מכירות אישית מעריצה אותך”

Subscribe
Notify of
guest
11 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ירוסלב יאקובובי
ירוסלב יאקובובי
2 שנים

מי שמאיים על מי זו מיכל הבריונית ויש נגדה תלונות במשטרה .היא גם נוסעת ברכב ללא רישיון

ירוסלב יאקובובי
ירוסלב יאקובובי
2 שנים

אתם ממשיכים לתת למשוגעת במה ובסוף זה באמת ייגמר ברצח מיכל אובססיבית משוגעת קנאית תרצח את הזוג המאוהב .
למה לתדלק את השנאה שלה ?

יוס
יוס
2 שנים

די תפסיקו לפמפם את הגועל הזה