לא תאמינו מה עשה אייל גולן בעקבות הראיון של גרושתו דניאל גרינברג!

השמועה אומרת...

אחרי הראיון המטלטל של דניאל גרינברג לתקשורת אמש בו חשפה סודות רבים מהזוגיות עם הגרוש אייל גולן ודברים שלא נראו מבין החיוכים המשותפים ברשתות החברתיות. נראה שגולן החליט לעשות צעד קיצוני במיוחד.

שתפו

עיניהם של מאות אלפי צופים היו מופנות בפריים טיים של מוצאי שבת האחרונה כלפי הראיון של דניאל גרינברג בו בחרה להציג לא מעט כביסה מלוכלכת על הקשר הזוגי עם אייל גולן. ובזמן שהיא שפכה את הלב ובכתה תוך כדי עדויות על קשיים , חרדות שהגיעו מניכור על סף ההתעללות לכאורה. ברשת עלו לא מעט ביקורות לשני הצדדים.

גרינברג חשפה בין היתר:"עברתי המון התקפי חרדה, המון דיכאונות. דאון כזה שפסיכולוגים מציעים לך לקחת ציפרלקס. והוא בחדר ליד. לא רציתי בקרבתו, והוא לא רצה להיות נוכח בהתמודדות שלי כי כמה אפשר להיות עם בן אדם דיכאוני"

היו כאלה ששיבחו את האומץ של דניאל גרינברג לחשוף כך את הדברים ולהפיל פצצת אטום תקשורתית. ניקול ראידמן החליטה להיות אחת מהנשים שצידדו בגרינברג ""אני מעריצה אותך! לי לקח הרבה יותר שנים לעשות את מה שאת עשית מהר ומדויק! גם אני רציתי שילדי יהיו מאותו אבא ופחדתי שהם יגדלו בלי אבא כמו שאני גדלתי. טעיתי. בזבזתי שנים בלנסות לשנות ולהציל לחינם."

מנגד היו כאלה שבחרו לבקר דווקא את דניאל גרינברג:"העיקר שהיא סיפרה סיפור, וכעת פנויה למכור את מוצרי השיער שהיא מפרסמת" כתב העיתנואי ניר וולף. גם הטוקבקיסטים מעריצי אייל לא איחרו לבוא לדניאל בטענות:"ריאיון מתחסד ומצטדק שנועד כנראה לצחצח את תדמיתה של העלמה שנכנסה לקשר בעיניים יותר מפקוחות וכלכלה צעדים בהתאם. הוא מי שהוא, אבל יש משהו מחושב ולא נעים גם בהתנהלות שלה והניסיון לרענן דימוי על גבו כדי לא להיפסל על הסף בעתיד ע"י אחרים. מיותר!" כתב מבקר נוסף.

 

גולן עצמו כתב לאחר פרסום הראיון של דניאל בתקשורת:"'אמרו עלי הרבה דברים שברי אמת חצאי שקרים' שנינו יודעים את האמת וזה מה שחשוב. אני בוחר כן לכבד ולהעריך את השנים ביחד ומעל הכל את ילדיי, שהם כל חיי ועולמי ולנצח אעשה הכל בשביל שיהיו מאושרים.(וגם להמשיך לקום בשבילם בלילות)"

אך נראה שהדו קרב התקשורתי הזה בין דניאל לאייל לא פסק שם ואייל גולן החליט לעשות צעד נוסף ולא פחות גורלי. גולן החליט להסיר(או שמע להסתיר) אתכל הפוסטים מחשבון האינסטגרם שלו כולל את תמונת הפרופיל שלו.

 

למעריצים ברור שהצעד הזה הגיע בעקבות הראיון של הגרושה, דניאל גרינברג ובו הוטחו דברים קשרים בפני הזמר. אך האם הדבר הזה הגיע בצורה מתוכננת היטב כדי להעביר מסר של כאב ופגיעה גם מהאבא? או שזה אולי מכיוון שהסרה דרמטית שכזו של המדיה ברשת החברתית מצטיירת בתקשורת באופן שיעזור לעדן את עוצמת הפגיעה? ימים כנראה באמת יגידו.

17 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מגי
7 חודשים

כאילו שהיא לא ידעה לאן נכנסה עכשיו עשתה קופה על חשבונו. הביא ילדים.וכול הכתבה הזו לפרסם את מוצרי השער שלה 🤣🤣🤣

ארסנל
7 חודשים

דניאל גרינברג מגעילה כמו באח הגדול,אייל גולן הגיב בצורה ג'נטלמנית ובוגרת!

לוי
7 חודשים

לו יורקים לבאר ששותים מים