השתן עלה לה לראש? אודליה סויסה מותקפת ברשת ומחליטה להגיב להאשמות הקשות!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

כוכבת "הישרדות VIP" אודליה סויסה נמצאת בשבועות האחרונים תחת אור הזרקורים של לא מעט ידיעות, סקנדלים ואפילו האשמות. אחרי שאבי ילדיה והגרוש הטרי שלה, אבי סויסה פתח את מה שהיה לו על הפרידה ממנה. עכשיו מגיע תורה להשיב אש להאשמות.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

נראה ששמה של כוכבת הריאלטי אודליה סויסה ממשיך לזנק בראש מצעדי מדורי הרכילות. ולא רק בעקבות האירועים על איי הפיליפינים של "הישרדות VIP" אלא בעיקר מאז הגירושים המתוקשרים מבעלה אבי לפני קרוב לארבעה חודשים.

 

לאחר שהיו שמועות על כך שהיא הבחורה המפורסמת מהפריפריה ששמה לא פורסם ומנהלת מערכת זוגית עם אישה לאחר הפרידה מבעלה. הכחישה סויסה כזכור את הידיעות והנסיון להדביק את שמה לפרשה:"צר לי לאכזב אבל אני לא לסבית. שימשיכו לדבר עוד ועוד. קפצו לי תודה"

הבנתי שזה נושא השיחה עלי. צר לי לאכזב אבל אני לא לסבית. שימשיכו לדבר עוד ועוד. קפצו לי תודה
אודליה סויסה אז והיום.

אך נראה שאודליה לא הייתה צריכה להתמודד רק עם השמועות לזהותה המינית אלא גם מול ראיון נוקב מצידו של בעלה לשעבר, אבי סויסה שטען במהלכו בין היתר שהגירושים לא הגיעו ממקום של בגידה או חוסר נאמנות. "לדעתי הפרסום קצת בלבל אותה" סיפר אבי והוסיף בין היתר:"היא הייתה 100% מאחורי ההחלטה שלה. עד עכשיו אני לא מבין למה התגרשתי".

 

אודליה נשאלה על ידי העוקבות שלה על הראיון של אבי והחליטה להגיב לאצבע המאשימה שהפנה כלפיה בדברים הבאים:"קראתי אותה(את הכתבה) די באיחור. מהכבוד שלי אליו ולילדים שלי אשמור על זכות השתיקה! אין לי בעיה שיפגעו בי שיחשבו עליי הכל העיקר שלא הוא יפגע!"

 

עוד הוסיפה סויסה בתגובה:"כן חשוב לי להגיד שלא עשיתי את זה כדי להתנער מאחריות על המשפחה. הילדים שלי זה כל העולם שלי. הם איתי כל יום כל היום וגם בהסכם הוא איתם רק יום בשבוע. אהה וגם לא עלה לי! נשארתי אותה אודליה ואשאר אותה אודליה."

אך נראה שחלק מעוקבים של אודליה לא השתכנעו מדבריה. אחד העוקבים של אודליה החליט להטיח בה:"ככה זה שמתפרסמים. השתן עולה.. חבל מאוד". אודליה החליטה להתייחס לדבריו של הכותב או הכותבת הללו וכתבה בתגובה:

 

"לא עלה שום שתן לראש ואין קשר לפירסום. אההה וחבל על מי שמת ולא הספיק לחזור בתשובה. זה המשפט שלי מהילדות" בהחלט משפט מוכר למי שצפה בהרפתקאותיה ופניני הלשון של אודליה על איי הישרדות.

 

 

9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יעל
3 חודשים

סתומה נעל

לאה
3 חודשים

אין גבול לטימטום. חבל שניגררת אחרי ג'קי המזעזעת.. הרסתן את התוכנית הישרדות!! גרמתן לנזק בלתי הפיך לתוכנית ולהפסיק לצפות בה. שתי סתומות

זד
3 חודשים

עוד נעל שלוחית,איכס