מה גרם לנופר מור לצאת ככה על העוקבות? "תתאפסו עליכן ומהר אתן מתחילות לאבד את זה"

נופר מור במסר תקיף לעוקבות:"נראה לכן שאני מרעיבה את עצמי? אתן מתחילות לאבד את זה"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

כוכבת העונה ה-3 וה-6 של "האח הגדול", נופר מור שיתפה את 132 אלף עוקביה ברשת האינסטגרם בתפריט התזונה היומי שלה שכלל בין היתר גם פיתה עם שניצל. דבר שגרם לחלק מהעוקבות שלה לצאת עליה בטראש טוק ותגובות שליליות שהובילו אותה למתקפת נגד עם מסר ברור וזועם במיוחד.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

כוכבת הריאלטי ואושיית האיפור, נופר מור מוכרת בזכות הטמפרמנט החמים שלה עוד מימי האח וידועה כאחת שלא נשארת חייבת ברגע שיוצאים נגדה במתקפה. הפעם לא היו אלה מתמודדים בתוכנית המפורסמת אלה חלק מהעוקבות שלה שהחליטו לבקר אותה על מה שהיא החליטה להכניס לפה, ולבטן.

 

אמש החליטה לצאת מור במתקפה חזרה כנגד אותן מבקרות שבעקבות ארוחת פיתה עם שניצל וצ'יפס שאכלה להנאתה לפני כמספר ימים. זכתה מהן למבול של ביקורות. והיה לה מסר חריף כמו שרק היא יודעת להעביר.

מה גרם לנופר מור לצאת ככה על העוקבות? "תתאפסו עליכן ומהר אתן מתחילות לאבד את זה"

"לפני כמה ימים העליתי שאני אוכלת לארוחת צהריים פיתה עם שניצל וצ'יפס. ההודעות לא איחרו להגיע כמובן. המון המון בנות כתבו לי.. 'מה? את באמת אוכלת את הפיתה הזאת?'. אז כמובן שהגבתי להן שאני אוכלת גם את הצ'יפס ולא רק את הפיתה עם השניצל. וברור אני לא רק מצלמת אני אוכלת את זה." פתחה ואז המשיכה בביקורת.

 

"ביום שישי צילמתי שאני אוכלת בורקס. יצאתי מהמאפייה, זה גירה אותי. אכלתי בלי לחשוב בכלל על ההודעות ההזויות שאני מקבלת. גם על הבורקס קיבלתי הודעות. 'מה את אוכלת בורקס? באמת? אז איך את כזאת רזה?' מה זה 'כזאת רזה?' הכל יחסי! אני מאזנת",

 

"כאילו לא הבנתי, מה נראה לכם, שמה? אוכל זה חלק מתענוגות החיים. ובנות, או שאתן צמות או שאני לא יודעת מה הסיפור, אם נראה לכן לא הגיוני שבחורה מעלה פיתה. למה כשגבר אוכל פיתה שווארמה או פיתה עם שניצל זה נראה לכן הגיוני ושאישה מעלה את זה זה נראה ביג no no?"

מה גרם לנופר מור לצאת ככה על העוקבות? "תתאפסו עליכן ומהר אתן מתחילות לאבד את זה"

וסיימה את דבריה בטון כעוס:"בקיצור מה שאני רוצה להבין זה.. מה גורם לכן לשלוח הודעה כזאת? האם זה נראה לכן שאני מרעיבה את עצמי בדרך כלל? לא! כי אני מעלה כמויות של אוכל שאני אוכלת." וסיימה בדברים:

 

"בנות, להרעיב את עצמכן לא יגרום לכם להיות יפות יותר או רזות יותר שזה יהיה ברור! אני לא בעד דיאטות. אני בעד אורח חיים מאוזן. אז אכלתי פיתה עם שניצל וצ'יפס. וואו! מה הביג דיל?! מה זה ההודעות ההזויות האלה? בנות, תתאפסו על עצמכן ומהר אתן מתחילות לאבד את זה!"

3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
איריס
2 חודשים

עזבו פיתה שניצל או בורקס שיהיה לה לבריאות איך היא ודנית בכו שאליאב הודח באח הגדול חחחחחחחחחחחחחחחח אני רואה אותה אני רק צוחקת

ענת
2 חודשים

את תותחית …והמסר חשוב

תרצה אלמקיאס
2 חודשים

נופר בחורה מקסימה