הקאמבק הגיע? זה המסר שהחליט אייל גולן להעביר לאחר שנעלם מהאינסטגרם!

השמועה אומרת...

אין ספק שלא מעט נפשות הוכו בתדהמה בסוף השבוע האחרון כאשר דניאל גרינברג החליטה לפתוח לראשונה פרטים אישיים שלא הציגו את מערכת היחסים שניהלה עם הגרוש, אייל גולן באור חיובי בלשון המעטה. גולן בתגובה החליט לסגת מרשת האינסטגרם ולמחוק כל זכר או פוסט. וכבר עכשיו מגיע לו גל התגובה השני.

שתפו

אין ספק שהראיון הסופר חושפני של דניאל גרינברג הצליח לעורר סערה בביצה כולה. ולאחר שלא רק אייל, אלא גם דניאל עמדה בגבורה סביב לא מעט ביקורות לכיוונה, היה נראה שהיא החליטה להתעלם לחלוטין מהאישו הבוער, או כך נראה לפחות ברשתות החברתיות.

 

דניאל שהחליטה לשדר עסקים כרגיל בימים שלאחר הראיון ברשת האינסטגרם ולהמשיך בפרסום העסקי לצד פרויקט צילום משותף מאבמטיה מלאת קצף, עם הבן רונצ'ו. זכתה לתגובתו של גולן שכתב פוסט לפני שמחק את התוכן מהרשת החברתית ובו כתב בין היתר:"שנינו יודעים את האמת וזה מה שחשוב. אני בוחר כן לכבד ולהעריך את השנים ביחד ומעל הכל את ילדיי, שהם כל חיי ועולמי."

הקאמבק הגיע? זה המסר שהחליט אייל גולן להעביר לאחר שנעלם מהאינסטגרם!

אך נראה שהרוחות המשיכו לסעור גם בגזרת מעריציהם של הזוג לשעבר שהפכו את הרשת לשדה קרב של תגובות זועמות והטחת האשמות הדדיות. בנוסף לכך גם מקרב מקרוביו של גולן הביעו זעם כלפי הראיון של גרינברג ולאחר מכן מטעמה נמסרה תגובה מעט יותר מעודנת בנושא:

 

"לא הייתה כל כוונה לפגוע באייל, דניאל מכבדת, אוהבת ומעריכה את אייל כאב ילדיה. אייל ידע על הראיון ועל הפתיחות של דניאל במסע האישי שלה במהלך מערכת היחסים. דניאל ואייל ימשיכו לגדל את ילדיהם בחברות".

ונראה שאייל שעמוד האינסטגרם שלו המונה קרוב למיליון עוקבים נותר ריק החליט להעביר מסר למעריציו המודאגים שסקרנים לשלומו מאז התקרית בצורה עקיפה ומעט מפתיעה. גולן החליט לשתף את עוקביו בחדשות טריות בסטורי של המפיק המוזיקלי וחברו, תמיר צור.

 

הפעם היה נראה שאייל הוא זה שלגמרי מנסה לשדר עסקים כרגיל ונראה במצב רוח נינוח במיוחד תוך כדי שהוא מעביר את המסר הבא:

 

"ערב טוב קהל אהוב שלי. אנחנו כאן באולפן של תמיר צור. שני שירים הקלטנו היום. אחד טוב ואחד עוד יותר טוב. אני אוהב אתכם מאוד. שיהיה לכם אחלה שבוע ורק שמחה ובריאות לכולם" בתוספת נשיקה.

22 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אבי
7 חודשים

אחריי מה שאמרה על אייל גולן אני לא הייתי מדבר איתה בכלל היא פשוט ירדה עליו זרקה עליו את כול החצים אז להגיד שהכול בסדר זה שקר אחד גדול איפה הכבוד שלך בנושא

מוריאל
7 חודשים

עשו טובה ותניחו להם

חחח
7 חודשים

תמיד האמת כואבת מסכןןן בושה לאנושות