חתול שחור? זה מה שאסי עזר ורותם סלע החליטו לעשות!

חתול שחור? זה מה שאסי עזר ורותם סלע החליטו לעשות בנפרד!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

בזמן שהם מככבים האחד לצד השנייה כצמד המנחים של "נינג'ה ישראל". נראה שדווקא כשהשניים הגיעו לאירוע מתוקשר וחשוב. הם החליטו לשמור על ריחוק ואף להתחמק ממצב בו יקלעו חלילה לתמונה זוגית לטענת הצופים במתרחש.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

אז מה קורה בין אסי עזר לבת הזוג הטלוויזיונית שלו, רותם סלע? נראה שהשניים שהגיעו – כל אחד לחוד לפרימיירה של סרטו החדש של יוני זיכהולץ בערב יום שני בסינמה סיטי גלילות החליטו לשמור על ריחוק יחסי וכנראה לא בעקבות שמירה יתרה על הנחיות הקורונה.

חתול שחור? זה מה שאסי עזר ורותם סלע החליטו לעשות!

השניים התפקדו למעמד המכובד של פרימיירת הסרט "סנולנד" בכיכובם של החברים מהתעשייה: אורי פפר, טלי שרון, שלומי קוריאט, נתי קלוגר, שולה חן, שמיל בן ארי, אן בי ואייל זוסמן ולצד חברים נוספים שהוזמנו לאירוע:  מאור שוויצר, יעל גולדמן, נדב אבוקסיס ועוד.

 

אך נראה שדווקא מי שנראים לא מעט ביחד מבעד למסך, צמד המנחים הטלוויזיוני ומי שמתגוררים בשכנות באותו הבניין בחיים האמיתיים: אסי עזר ורותם סלע הבלתי נפרדים. היו לגמרי בנפרד באותו האירוע ולדברי העוברים ושבים. לא ממש יצרו קשר ואפילו לא טרחו להצטלם יחדיו.

חתול שחור? זה מה שאסי עזר ורותם סלע החליטו לעשות!
אסי עזר ומאור שוויצר בפרימיירה של "סנולנד". צילום: רפי דלויה

עוד סיפרו מקורבים כי היה מורגש שהשניים כמעט ומנסים להימנע מסיטואציות בהן יהיו האחד ליד השנייה באופן מכוון. אם זה במינגלינג  או בתמונות המשותפות של האירוע הנוצץ.

 

עוד סופר כי ברגע שהודיעו למשתתפים להיכנס לאולם ההקרנה, רותם עשתה אחורה פנה דרך היציאה האחורית ועזבה את האירוע בעוד אסי המתין לתמונה משותפת עם הקולגה. אז האם מדובר בשרשרת של צירופי מקרים והם לגמרי בטוב? או שאולי הפרשה סביב יהודה נהרי קשורה איכשהו לריחוק המדובר?

חתול שחור? זה מה שאסי עזר ורותם סלע החליטו לעשות!
אין תמונה משותפת עם אסי מהאירוע. צילום: רפי דלויה

2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ניקול
2 חודשים

אייך אתם מתים לבחוש ולסכסך…תעזבו אותם זה שלהם…

רות
2 חודשים

לא שייך. למרות הפירסום של נהרי יש לאסי מעריצים רבים. הוא מוכשר ושנון.