הדרמה הייתה פרומו לדבר הגדול הזה? אייל גולן חושף את המהלך הבא שלו!

הדרמה הייתה פרומו לדבר הגדול הזה? אייל גולן חושף את המהלך הבא שלו!

השמועה אומרת...

שבוע עבר מאז שהזמר המצליח, אייל גולן החליט למחוק כל תמונה ופוסט בחשבון האינסטגרם שלו כולל תמונת הפרופיל כצעד "מחאה" בעקבות הראיון של דניאל גרינברג שבעקבותיו ספג לא מעט ביקורת ואפילו האשמות לא פשוטות. אך עכשיו נראה שהכל היה מתוכנן בקפידה בסוג של מהלך גאוני?

שתפו

אין ספק שהראיון המטלטל של דניאל גרינברג הצליח להסעיר את הביצה כולה כולל הקרובים לשניים וגם גולן עצמו שהחליט למחוק את הפוסטים מחשבון האינסטגרם שלו לאחר שהעביר מסר דיי ברור בעניין.

 

כזכור, לצד הדברים שחשפה גרינברג בראיון היה גם חלק שהצליח לגעת בנקודה רגישה של לא מעט נשים. האם להביא ילד נוסף מבן הזוג ממנו את הולכת להתגרש כדי לא להיות אמא לילד בודד ובעצם לצאת בסטטוס גרושה פלוס שניים?

הדרמה הייתה פרומו לדבר הגדול הזה? אייל גולן חושף את המהלך הבא שלו!
דניאל גרינברג לצד החברה הטובה, אילנית לוי. ומרינה קבישר.

גרינברג סיפרה בראיון:"ביקשתי מאלוהים דבר מוזר, דבר קצת מזוכיסטי לאותה תקופה: שלא ייתן לי ללכת לפני שיהיה למיאל אח או אחות. אני לא רוצה שמיאל תהיה בודדה, אני לא רוצה שהיא תלך לאבא שלה לבד".

 

ומתברר שהעצה הזאת הגיעה ככל הנראה מלא אחרת מאשר גרושתו הראשונה של אייל גולן, אילנית לוי שיעצה לגרינברג בעניין ואף סיפרה לה מחוויה אישית שלה:"אילנית היא בין הנשים הכי קרובות אליי בכל הדבר הזה שעברתי. אנחנו מדברות על הכל והיא אמרה לי 'דניאל, זה מה שאני הרגשתי כשליאם נולד".

הדרמה הייתה פרומו לדבר הגדול הזה? אייל גולן חושף את המהלך הבא שלו!

אך האם יש קשר ישיר בין הדברים שחשפה דניאל גרינברג בראיון לצד הרמיזה לאי הנאמנות של בעלה לשעבר לבין מחיקת הפוסטים של אייל באינסטגרם בצעד של מחאה? לפני כיומיים הפתיע גולן כאשר חזר לחשבון האינסטגרם שלו, וברעש גדול במיוחד.

 

לאחר שמופע 30 שנות הקריירה של אייל גולן נדחה, החליט גולן לפתוח מחדש את חשבון האינסטגרם שלו ולפרסם בשלושה פוסטים סופר מיוחצנים שהמופע לגמרי יוצא לפועל ויתרחש בחודש יוני הקרוב.

 

"קהל יקר שלי אין לכם מושג כמה אני מתרגש להציג בפניכם סוף סוף את המופע הענק שלי – "GOLD" מופע הזהב שלי, שיחגוג 30 שנים שבהם לא הפסקתי לשיר, 30 שנים של דרך שאנחנו צועדים בה יחד ובערב הזה אנחנו הולכים לעוף!!!"

הדרמה הייתה פרומו לדבר הגדול הזה? אייל גולן חושף את המהלך הבא שלו!
הלכה בעקבות עצתה של גרושתו של גולן והביאה ילד נוסף בטרם נפרדה דרכה ממנו למרות שידעה שזה הסוף?

לאחר הפרסומים של גולן ששב לחשבון האינסטגרם שלו ברעש גדול עם פרסום למופע הזהב שלו, קהל המעריצים שלו הסתער בלא פחות מ-5000 תגובות לבשורה המרגשת. דבר שהביא את גולן לכתוב בפוסט:"קורא את כל התגובות שלכם ופשוט מתמלא באושר אמיתי! שבת שלום לקהל הכי יפה בארץ "

 

אז האם זה מה שנקרא לעשות "מהלימון לימונדה" וכל המהלך הזה של מחיקת הפרופיל ועלייה לפרסום המופע החדש היה גימיק פרסומי על גבול הגאוני? טוב, תלוי כנראה את מי שואלים.

107 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
לורי
9 חודשים

פעם ילדים באו מאהבה..היום הם חשבון הבנק של המאמא

אורחת
9 חודשים

לא מעניין לא מעניין ,תפסיקו לכתוב על אייל גולן .יש דברים יותר חשובים בעולם

אורחת ישראלית
9 חודשים

חבל שאילנית לוי אמרה לך לעשות דבר כזה גם אם את יודעת שאת הולכת להיתגרש לאילנית ואייל היתה אהבה בינהם דניאל אומרת שהיא לא אהבה את אייל אז לא מביאים ילד בלי אהבה זה לא רכוש זה שיקולים לא נכונים הילדים סובלים אבל דניאל לא מבינה זה להרוס עוד ילד שגדל בלי אבא יום יום ממש עצוב כואב הלב