"לא מסוגלת לצפות בך כמנחה": לא תאמינו איך אסי עזר השיב למגיבה!

"לא מסוגלת לצפות בך כמנחה": לא תאמינו איך אסי עזר השיב למגיבה!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

אתמול בערב צופי הריאלטי "רוקדים עם כוכבים" זכו לביקור של המנחה הוותיק, אסי עזר שהחליף באופן חד פעמי את לוסי איוב שהתגלתה כחיובית לקורונה. ונראה שלמרות שקיבל מבול של תגובות חיוביות מהעוקבים. היו גם גם תגובות קשות במיוחד. לאחת מהן החליט עזר אף להגיב בחריפות!

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

אם חשבנו שהסאגה בין אסי עזר ליהודה נהרי היא כבר נחלת העבר, ומה שהעסיק את הביצה בשבוע האחרון היא פרשת ההתעלמות בין אסי לרותם סלע בפרימיירה של הסרט סנולד אז כנראה שהזכרון של חלק מהגולשים לא כזה קצר.

 

אסי עזר החליט לשתף את עוקביו ברשת האינסטגרם בכך שהוא ינחה את הפרק(ששודר אמש) בריאלטי "רוקדים עם כוכבים" לאחר שלוסי איוב המהממת חלתה בקורונה. ואף התלוצץ על רגע מביך מעט לצד בר זומר ומתנאל הרקדן.

"לא מסוגלת לצפות בך כמנחה": לא תאמינו איך אסי עזר השיב למגיבה!

עוד הוסיף אסי בטון הציני המוכר לו על האווירה שהייתה על הסט:"שופטים, הייתם טובים אלי למרות שציינתם מספר פעמים שאתם מתגעגעים ללוסי". הפוסט של אסי עזר שזכה למאות תגובות אוהדות, ספג גם מספר תגובות של ביקורת ומחאה.

 

בין הביקורות שעלו בתגובות נכתב ע"י אחד הגולשים ברוח התקופה:"אתה כמו פוטין, רק של 'קשת'" גולש נוסף עקץ:"בכל מקום אתה נדחף?". וגולש נוסף אפילו הלך רחוק יותר וכתב בפוסט של עזר:"מצוין. נראה את לוסי בכאן 11. עדיף מאשר לצפות במטריד מינית כמנחה"

"לא מסוגלת לצפות בך כמנחה": לא תאמינו איך אסי עזר השיב למגיבה!

אך אז הגיעה תגובה אחת אליה החליט עזר להתייחס. "לא מסוגלת לצפות בזה אחרי שאני שמעתי את הריאיון עם יהודה נהרי." כתבה אותה מגיבה ואז הגיע התגובה המפתיעה הבאה של אסי עזר:

 

"מאחל לך שבחיים לא ימציאו עליך שקר כל כך מתועב ושלעולם לא תצטרכי להתמודד עם מה שאני מתמודד בחודשיים האחרונים." כתב עזר בתגובה לאותה המבקרת שהצליחה כנראה לגעת בנקודה רגישה.

גם בחשבון האינסטגרם של משתתפת התוכנית, יעל בר זוהר שהחליטה להעלות תמונה לצד המנחה הזמני שכוללת פרגון על הבחירה. לצד עשרות תגובות חיוביות עלו מספר  ביקורות ותגובות מצד עוקביה:"וואיייי שוב אסי…… ???? אין עוד אנשים????" כתב אחד הגולשים. "עבריין מתלקקת לו שהבן שלך לא יפול בהטרדות שלו" כתבה מגיבה נוספת שלא התחברה לקונספט.


299 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ישראל
2 חודשים

אני לא ממעריצי אסי עזר אבל עצם העובדה שאין שום מתלונן נוסף מראה שלא מדובר בסוטה או מטרידן המקסימום שיכול היה להיות זה אי הבנה להזכירכם בתקופה המדוברת אסי לא היה טאלנט גדול כמו היום לכן לא מדובר סמישהו בכיר ופיזית לא נראה לי שאדון נהרי חלש מאסי ולבסוף למה לחכות 10 שנים כאשר התיק לא יכול להיות שפיט

אלי
2 חודשים

אסי
הייתה מעולה. והאחרים שלא מסוגלים לראות אותך כמנחה……יש עוד ערוצי טלויזיה. הם מוזמנים.

ישראלי
2 חודשים

גם אני לא מסוגל לראות את השולף מערוץ 12.