אובדת עצות? דניאל גרינברג החליטה לחשוף הרגל קשה במיוחד:"זה גומר אותי"

השמועה אומרת...

למרות שהרוחות עדיין סוערות מאז הראיון המתוקשר שהעניקה דניאל גרינברג בתקשורת על מערכת היחסים שלה עם הגרוש הטרי, הזמר אייל גולן. נראה שהיא מצליחה להתעלם מרעשי הרקע והביקורות ולשדר עסקים כרגיל ברשתות החברתיות. הפעם החליטה לשתף את העוקבות בסוגיה לא פשוטה איתה היא מתמודדת זמן רב.

שתפו

רק בסוף השבוע האחרון היה נדמה שדניאל גרינברג ממשיכה בסאגת הראיון התקשורתי כאשר שיתפה לסטורי שלה באינסטגרם צילומי מסך של פוסט העצמה נשית מפורט במיוחד שמזדהה עם דבריה בראיון ונותן לה לא מעט חיזוקים לדברים שאמרה ובו נכתבו גם לא מעט הכפשות על האקס המדובר.

 

את הסטוריז העלתה דניאל מתוך פוסט שכתבה אפרת רוזנטל בקבוצת הנשים בפייסבוק "super girls" ובו נכתבו לא מעט דברי חיזוק לדניאל גרינברג ובגנותו של גולן, בין היתר נכתב:

 

"לכל הנשים שרקדו על הדם שלך ושפטו אותך, אני מציעה להסתכל עמוק פנימה. כשחייכת ועמדת לצידו, אמרו שאת מזויפת. כשסוף סוף דיברת, אמרו שאת מלכלכת עליו. כאילו שהלכלוך הזה יפגע בשערה מהשערות שאין על הראש של הגבר שימשיך לחגוג עם ערימות של כסף, נשים ומעריצות שילכו אחריו בצורה עיוורת"

אך הפעם נראה שהאישו שהעלתה גרינברג לא קשורה כלל לאקס הטרי, או אולי רק בעקיפין. גרינברג החליטה לשתף את העוקבות שלה בסוגיית הרגלי השינה של ילדיה, מיאל ורונצ'ו. שלדברי דניאל עדיין ישנים לצד אמא במיטה ולא נרדמים במיטות בנפרד.

 

העוקבות של דניאל כבר נגנו לה לא מעט שהיא חייבת לאמץ לעצמה ולידיעה הרגלי שינה כדי שלא תמשיך להיות "חיילת" של הקטנטנים והפעם היא לגמרי הסכימה וכתבה את הדברים הבאים:"מיאל לגמרי צריכה כבר להרדם לבד כל אחד במיטה וגם את רון צריך להתחיל להרגיל."

 

והמשיכה בתיאורים:"הם עושים קרקס.. אחד מפריע לשני ושעה עד שנרדמים. אבל הם החיים שלי וזה הכי כיף בעולם שהם ישנים איתי נשבעת. מיאלי בגיל קצת קשוח ואיך נאמר במילים עדינות? אני חיילת שלה!!! פשוט ככה, מהיום שהיא נולדה. חיילת!".

 

והחליטה לספוג את האשמה:"ואני אשמה, כי זה בסופו של דבר הרגלים והיא כבר התרגלה ואני לא מוצאת איתה סיכוי לבכי וכל התהליך הזה… זה גומר אותי". וסיכמה:"וגם איך מתחילים איתה עכשיו את התהליך? בואו לנשכח שיש את רונצ'ו שהכל קורה סביב אותה השעה. בקיצר.. שומעות? לקבלת המפקדת תמתח להקשב 2..3.. הקשב"

 

אובדת עצות? דניאל גרינברג החליטה לחשוף הרגל קשה במיוחד:"זה גומר אותי"
דניאל וההצעה האטרקטיבית לעוקבות שלה בסטורי.

125 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ירו
9 חודשים

נו אולי מספיק עם אוכלת הראש הזאת יאללה שחררי

מערבי
9 חודשים

ממש מתורבתות הנשים מהפייסבוק,חשפו את סוד המדינה שלגולן אין שיער על הראש.
מעניין כמה מהפמניטיות המתוסכלות ההן,יש חיי זוגיות מאושרים…
אייל גולן ימשיך ליצור,לבלות ולהצליח.
וכל הפקצות לעיל,יתבוססו להן בחיים של תסכול ושנאת גברים!

אורחת
9 חודשים

די כבר לא מעניין ,לא קראתי .לא בא לך ליצור לך הרגל של להיות אמונימית?