חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

“בהריון? שמנת קצת אבל יפה לך” עדן בן זקן העלתה תמונה חושפנית וזה מה שקרה!

השמועה אומרת...

הכוכבת העולה והזמרת המסלסלת, עדן בן זקן. מבלה בימים אלה בארצות הברית לצד בעלה שוקי ביטון במסגרת סיבוב הופעות אקסלוסיבי. ובזמן שהמגה סטאר שלנו עושה חיים, עולה לתפילה בציון של רבי חשוב וכמובן מצליחה לגנוב את ההצגה בשלל האירועים ומהסלבס הבינלאומיים. נראה שדווקא תמונה אחת הצליחה לעצמן לא מעט מעוקביה שיצאו נגדה בביקורת באינסטגרם.

שתפו

רק בסוף החודש החולף, קרה משהו מרגש במיוחד. שתי הזמרות הגדולות בישראל בעשור באחרון: עדן בן זקן וזהבה בן חברו לדואט מקורי ומרגש במיוחד במסגרת מופע חדש שנרקם בין השתיים ויעלה בעוד כעשרה ימים: “מהרגע הראשון הרגשנו שהחיבור שלנו טבעי וזה היה כיף לגלות את זה” סיפרו.

 

ובזמן שלא מעט פרגונים עלו המיזם המכובד, נראה שעדן לא מבזבזת זמן וכובשת את ארצות הברית במסגרת סבב הופעות שלה מעבר לים. תחילה גנבה את ההצגה בהופעה של קניה ווסט. לאחר מכן הגיעה עם בעלה שוקי לתפילה בציון הרבי מליובאוויטש. אבל אז היא עשתה מהלך נועז במיוחד בחשבון האינסטגרם שלא כל העוקבים שלה התחברו.

"בהריון? שמנת קצת אבל יפה לך" עדן בן זקן העלתה תמונה חושפנית וזה מה שקרה!

עדן החליטה להמשיך בסדרת הביגוד השחור אותו היא דואגת לטפח בעקביות וללבוש על גופה. רק שהפעם היא העלתה תמונה עם בגד שחור, צמוד וזעיר במיוחד שלא משאיר הרבה מקום לדמיון לצד המסר לעוקבים מהשהייה מארצות הברית:“בוקר טוב שכנים שלי”.

 

העוקבים שצפו בלוק הלוהט ומפיל הלסתות של עדן בן זקן לא נשארו אדישים. בעלה שוקי ביטון הרים בפרגון:“פששששששש אשתי היפה”. אשתו של סטטיק, שרית פולאק הגיבה בפליאה:“וואווווווווו” ואילו לצד מאות הרמות מהעוקבים היו גם מספר קטילות רעילות ביותר.

אחד העוקבים שאל לגבי הריון אפשרי והוסיף ביקורת:“בהריון? טוב מאמי שמנת קצת אבל יפה לך”. עוקבת נוספת לא אהבה את חוסר הצניעות ויצאה בביקורת:“איכסססס עים כל ההצלחה שלך קצת לשמור על צניעות את אישה נשואהה”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eden Ben Zaken (@edenben_zaken)


מגיבה נוספת המשיכה באותו גל ביקורות וכתבה:“ממש לא כוסית , לא מתאים לך , אישה נשואה רק לבעל שלך את צריכה ללבוש ככה”. ואילו אחרת עקצה:“זמרת צריכה קצת פאסון. בגד ים לא מתאים. נראה שאפילו 30 שקל זה לא שווה”.

"בהריון? שמנת קצת אבל יפה לך" עדן בן זקן העלתה תמונה חושפנית וזה מה שקרה!
להבדיל. עדן בן זקן בציון של הרבי מליובאוויטש זצ”ל שלשום

Subscribe
Notify of
guest
98 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
איריתוש
איריתוש
1 שנים

שכל אחד יסתכל על עצמו וידאג לצורת לבוש שלו. זה לא עניינכם איך היא מתלבשת . היא חייבת דין וחשבון לעצמה ולבעלה ולא לאחרים אז שכל אחד יסתכל על עצמו ויתכסק בענייניו.

שושי
שושי
1 שנים

תקשיבו אנשים תרגעו תפרדו מקנאה וצרות עין,תתביישו מה זה בדיוק עניינכם מה עדן לובשת או לא לובשת?תפסיקו עם הרעל הזה!!! העולם מתהפך תיכף ומה שמעניין אתכם זה למה עדן???תניחו לה בבקשה אוקיי?תפרגנו תאהבו דיי עם זה דיייייייי

שוש
שוש
1 שנים

כל ישראלית אחרת מסתובבת ככה בים וזה בסדר רק בגלל שזה היא זה לא בסדר ?!?