בצעד מפתיע: יהודית באומן החליטה לחשוף "מעדיפה ללכת ללא שער כדי להשיג כל שקל לבתי"

בצעד מפתיע: יהודית באומן החליטה לחשוף “מעדיפה ללכת ללא שער כדי להשיג כל שקל לבתי”

השמועה אומרת...

בזמן שאשתו של הזמר שימי תבורי. יהודית באומן נלחמת למען חיי בתה, קארין שנאבקת מעל לעשור במחלת האנורקסיה. נראה שבין הפוסטים להעלאת המודעות וגיוס הכספים למטרה החשובה. יהודית זוכה גם לביקורות ועקיצות של גולשות ברשתות החברתיות. הפעם זה היה קשור לפאה אותה היא חובשת. יהודית החליטה לא לשתוק ולעשות את המהלך האמיץ הבא.

שתפו

השגרה הכואבת של יהודית באומן ברשתות החברתיות כוללת עדכונים שוטפים לגבי המצב של בתה קארין באומן, מצב שנע בין תקווה לייאוש כבר תקופה מאוד ארוכה בה קארין נאבקת במחלת האנורקסיה וזוכה לסיקור תקשורתי רב.

 

ובזמן שיהודית באומן ובעלה שימי תבורי דואגים לעדכן את העוקבים במצבה של קארין מהמחלקות השונות מבתי החולים, וגם דואגים באופן עקבי לדאוג לגיוס כספים למענה. נראה שהנפש שגם ככה תשושה מהמצב צריכה לספוג גם עלבונות ועקיצות של הגולשים הפחות רגישים, שזכו הפעם למתקפת נגד והפתעה מצדה של יהודית.

בצעד מפתיע: יהודית באומן החליטה לחשוף "מעדיפה ללכת ללא שער כדי להשיג כל שקל לבתי"

הגולשת יצאה כנגד הפאה של יהודית באומן, ואף טענה שהיא צריכה לשרוף אותה מכיוון שהיא מכוערת ולא מתאימה לה. תגובה שהעליבה את יהודית שהחליטה תחילה(בשישי האחרון) לצאת בפוסט חריף כנגד אותה גולשת וכתבה לה בין היתר:

 

“אולי הפאה לא מחמיאה אולי היא לא יפה ואולי אין צורך להסביר למי שמבין עניין! פאות עולות המון כסף (פאות איכותיות) אנחנו נאבקים בצורך שלנו לעשות הכל למען הצלת בתי קארין הכל כדי שתשאר בחיים אני סובלת מעצם העובדה שאין לי כסף מיותר לבזבז ואין לי איך להעביר את הילדה שדועכת לי בידי אני מתענה ומחזיקה אותה במעט קרוב לליבי”

 

והמשיכה בכאב:“אני מסתירה את הכאב שמטלטל את עולמי ולא נכנעת גם כשאין תרומות להציל אותה אז מה נראה לך? שיש לי כסף מיותר לבזבז על באה ? איכותית? מעדיפה ללכת ללא שער וללא שום דבר בכדי להשיג כל שקל לטיפול שלה כידוע לכם אין מחלקה בלבד זאת שהיא לא הצליחה להרפא בדרכי המיוחדת אני נותת לכם להכנס לנבכי חיי הפרטיות ומשתפת לוקחת אותכם לסיבוב הרכבת שבה אני חייה לא אלך בראש מורכן ולא אבזבז על מותרות הפאה נקנתה לפני שנים רבות וזה מה שיש לי כן מצב קשה אני אמא ובזה ואלו הם חיי הרבה פעמים מצאתי את עצמי על הרצפה וקמה וממשיכה”

בצעד מפתיע: יהודית באומן החליטה לחשוף "מעדיפה ללכת ללא שער כדי להשיג כל שקל לבתי"

אך נראה שמלבד התגובה החריפה של יהודית באומן לאותה הגולשת, יהודית החליטה על צעד אחד נוסף ואמיץ במיוחד לאחר שהעוקבות הסקרניות דרשו לדעת כיצד היא נראית ללא הפאה וחשפה את עצמה בתמונות עם השיער הטבעי שלה וגם הוסיף הסבר מדוע היא מסתובבת עם פאה ולא עם השיער הטבעי:

 

“כן ככה נראית בשער הטבעי שלי ללא כל צבע או אחר.. אפשר להבין מדוע פאה ? שער דליל מסטראס הכל יכול לקרות דילדול שער לרוב לחץ” חשפה יהודית באומן לצד התמונות שלה ללא הפאה

בצעד מפתיע: יהודית באומן החליטה לחשוף "מעדיפה ללכת ללא שער כדי להשיג כל שקל לבתי"
יהודית באומן, בנטורל ללא הפיאה. מתוך הפייסבוק

העוקבים המפרגנים של יהודית הגיבו לה לפוסט עם החשיפה שלה ללא פאה:“יהודית לא הבנתי למה את צריכה להסביר את עצמך. את יפה ומהממת גם ככה וגם עם פיאה. את אשה מדהימה מבחוץ ומבפנים ותעשי מה שטוב לך זה עניין שלך! ורק הבריאות אמן”

 

יהודית החליטה להגיב גם לאותה עוקבת מפרגנת מדוע בחרה להגיב כך:“אנשים תמיד מנסים לגרום לאנשים להיות בחרדה וכלום לא טוב ויתכן כי בסך הכל מדובר במתחזים בקנאים ועל מה בעצם? ברור שאני לא מתחבאת מהעולם ועונה להם גם לכל האנשים הזועמים והמשעוממים”

31 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שולה פסקרו
1 שנים

בורא עולם ירפא את ביתך האהובה ויתן לך מרגוע לנפשך העייפה ויתן לכם סוף שכולו טוב בשורות טובות אמן

אור אור
1 שנים

היא אשה טובה ואמיצה ויש שם אהבה
אז תפרגנו או שתניחו

ריקי
1 שנים

יהודית אמא לביאה!!!!!