הלם: עדי ראייה מתאונת הדרכים של דנית גרינברג חושפים את האמת הקשה!?

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שלושה ימים עברו מאז שכוכבת הריאלטי, דנית גרינברג הודיעה בתדהמה לעוקביה על הפסקת הפעילות בעקבות תאונת דרכים קשה שעברה ויצאה ממנה בנס גדול. ועכשיו מגיעים תיעודים ועדויות חדשות מפי עדי ראייה במקום התאונה שמספרים לכאורה מה בדיוק קרה שם ומפילים עליה את האשמה!?

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

התקשורת ומדורי הרכילות סקרו את תאונת הדרכים שעברה כוכבת "האח הגדול", דניאל גרינברג ביום שלישי האחרון שלטענתה מצבה בסדר ויצאה ממנה בנס גדול. כמו כן בישרה לעוקביה כי היא יוצאת להפסקה ותשוב כשתחלים, דבר שהעלה סקרנות רבה למצבה ומה שהתרחש בזירת התאונה.

 

גרינברג בת ה-29 ידועה בתור אחת שמעלה לא מעט תכנים לרשת האינסטגרם שלה שמונה קרוב ל-400 אלף עוקבים. והתאונה המחרידה שהביאה להפסקתה ברשת מגיע כחודש בלבד לפני החתונה המיועדת שלה עם בן זוגה בשנה האחרונה, ברק חקמט.

גרינברג אומנם הספיקה להעלות סטורי נוסף ובו שיתפה לעוקבים:"תודה רבה לכולם על הדאגה. מחמם את הלב. אני מתאוששת לאט לאט ו… עד החתונה זה יעבור" אך נראה שבינתיים הגיעו עדויות חדשות מהתאונה שלכאורה שופכים אור בצורה שלילית. וזאת לפי תחקיר שפרסם דניאל עמרם בטיקטוק.

 

לדברי עמרם, הצד השני בסיפור לא סוקר וכמו כן עדי ראייה במקום התאונה טרם הגיבו לפרשה שסוקרה בצורה חד צדדית בתקשורת ומדורי הרכילות:"שוחחתי עם הצד השני בסיפור גם עם עד הראייה שהיה שם ומסתבר שהסיפור טיפה שונה ממה שהוא מצטייר".

 

עוד הוסיף דניאל עמרם:"ממה שהבחור מספר זה היה בכביש איילון באחד בלילה. הוא נסע בנתיב האמצעי במהירות סבירה עד שמשום מקום דנית גרינברג נתקעה בו במהירות של 140 קמ"ש מאחורה והעיפה את הרכב שלו. הוא ועד הראייה מספרים שהיא כנראה הייתה שתויה או השתמשה בטלפון"

הלם: עדי ראייה מתאונת הדרכים של דנית גרינברג חושפים את האמת הקשה!?
התיעוד של עד הראייה שראיין דניאל עמרם, מתוך הטיקטוק שלו.

 אחד המרואיינות סיפרה:"איך יכול להיות עולם כזה שהיא בכלל עכשיו יוצאת עם זה שהיא תקבל עוד סיקור יותר נרחב של החתונה שלה". מרואיין נוסף שהיה מעורב בתאונה לכאורה טען:"וזה שאני נמצא בבית חולים פצוע וההורים שלי בוכים שהבן שלהם כמעט מת. ואני צריך לראות בכל המדורים שמישהו נכנס בה ושהמכונית שלה טוטל לוסט, ובנס היא ניצלה, זה בושה, אני מתנצל"

 

עוד עד ראייה שהיה במקום לכאורה סיפר בעדות של דניאל עמרם:"הוא נסע בנתיב האמצעי, אני נסעתי בנתיק השמאלי אני נסעתי מאחורה. שמעון נסע על 100, אני נסעתי על 100 הוא על 110 והיא באה משום מקום אולי על 140/150 הוא לסטה מהמסלול לא כלום והוא בום. היא נכנסה בו העיפה אותו באוויר, האוטו שלו התרומם איזה 2 מטר באוויר והוא המשיך להידרדר עם הרכב"

 

עוד הוסיף אותו עד ראייה:"היא חתכה אותי ממש. אני עמדתי להכנס בה, ונכנסה בקיר בטון. אז אני לא יודע אם החבורה הייתה על סמים? או הייתה בוואטסאפ?"

@danielamram דנית גרינברג והתאונה – הסיפור המלא! #פוריו #ישראלבידור #הצינור #דניתגרינברג

7 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכל
2 חודשים

איך זה שלא זימנו אותה למשטרה ????

שקד
2 חודשים

למה שיזמינו סלב לבדיקות או לחקירה
מגעילה ושחצנית
כמו שאמרו חכמים ממני לשקר אין רגלים

רוני
2 חודשים

למה לא עשו לה בדיקת ינשוף ?