נגנז: הצל התפוצץ על אופירה אסייג בשידור "אני לא מיליונר משועמם וממורמר כמוך!"

נגנז: הצל התפוצץ על אופירה אסייג בשידור “אני לא מיליונר משועמם וממורמר כמוך!”

השמועה אומרת...

תהיות רבות עלו לגבי גניזת הראיון בו יואב אליאסי התארח בתוכנית “אופירה וברקו”. ואמש, החליט הצל לחשוף נקודתית את הסיבה לדבריו להסרת הראיון בהשתתפותו. את התיעודים מהצד שההפקה מנעה ממנהלו לצלם לכאורה אך עכשיו הוא פותח פה גדול על כל מה שהתרחש שם.

שתפו

רק לפני כשלושה ימים יצא “הצל”, יואב אליאסי בפוסט קשה במיוחד ומלא ביקורת כנגד מנחת הטלוויזיה והרדיו, אופירה אסייג בעקבות שיחה שלה בשידור עם אחד הכתבים בערוץ ONE.

 

אליאסי שהעלה ביקורת קשה על אסייג כתב בין היתר:“אופירה היא הסמל של עבד כימלוך. אישה שאין בה כלום אמיתי, הכל זיוף, מהמראה ועד האופי. מאחורי הרי הבוטוקס והזחיחות מסתתרת אישה קטנה חסרת ביטחון ומלאת שנאה עצמית שכדי להרגיש גדולה רק היא צריכה לרמוס ולהשפיל אנשים.” 

נגנז: הצל התפוצץ על אופירה אסייג בשידור "אני לא מיליונר משועמם וממורמר כמוך!"

אמש החליט “הצל”, לחשוף ברשתות החברתיות את הסיפור מנוקדת המבט שלו לראיון עמו שנגנז בתוכנית “אופירה וברקוביץ'” שהתקיים כבר בשנת 2019. והפעם הוא לא חסך בפרטים:

 

“כאשר נכנסתי לאולפן, ישר גברת אסייג הציגה אותי בתור זה שהעז ברוב חוצפתו לבקר אותם . התעצבנתי ואמרתי לה ‘מי אתם שתהיו חסינים בפני ביקורת? אתם שכל התוכנית שלכם בנויה על ביקורת חד צדדית ולשון הרע, כועסים שאני מבקר אתכם’כמה צבועים אתם? ישר אופירה החלה בנסיונות לעקוץ בשאלות פתטיות בסגנון אז ממה אתה מתפרנס? אתה קיצוני.”

 

“ואז ברקוביץ’ אמר שאני פחדן והוא אמיץ שאומר מה שיש לו מול מצלמה ואני מתחבא מאחורי מקלדת (חחחח.. מה זה מתחבא אל תשאל.. וואו!) שם ברח לי הקוף ואמרתי להם כל מה שאני חושב עליהם ובמשך שלוש דקות פתחתי עליהם על 300 והוצאתי אותם יותר קטנים מדג גופי. הם לא ידעו מה לעשות איתי שאלתי מאיפה יש להם את האומץ להטיף מוסר למישהו כאשר יש להם תוכנית שכולה דיבה שיימינג ולשון הרע.”

נגנז: הצל התפוצץ על אופירה אסייג בשידור "אני לא מיליונר משועמם וממורמר כמוך!"

“כשמגיע מישהו מה0מאל, הם מלקקים לו ותמיד עויינים כלפי הימין וכל מה שקשור לנתניהו , ומאיפה יש לה את החוצפה לדבר על מישהו כאשר היא השפילה את החבר הכי טוב שלה מול כל ישראל והכריחה להתנצל בפניה כאילו מי היא בכלל. ומאיפה האומץ לפתוח את הפה ולשחק אותה מאוזנת וכל מי שמעז לענות לה היא תובעת אותו דיבה. אז היא אמרה תתבע גם אתה, אמרתי לה אני לא מיליונר משועמם וממורמר כמוך, אז היא התרגזה וצעקה.. וברקו שותק.”

 

“ואז אמרתי לה ‘עליי לא עובדות הצעקות האלו. אני לא סופר אותך!’ אז היא אמרה לי ‘אם אתה לא סופר אותי, מה אתה עושה כאן?’ אמרתי לה ‘אתם הזמנתם אותי כבר פעמיים, המפיק שלכם אמר לי שאתם רוצים לריב, אז באתי.’ אז גברת אסייג שמה את היד על המותן עם תנוחת הקנקן תה המוכרת והזחוחה שלה אמרה לי ‘אני מבקשת שתעזוב’ אמרתי לה ‘למה? נחמד לי כאן! אתם לא מסוגלים להתמודד עם מישהו שלא מפחד מכם הא!’ ואז היא אמרה לי ‘קום וצא’ אז אמרתי לה ‘את פחדנית!’ ויצאתי.”

 

“כל הצוות היה בהלם עם ידיים על הראש ולסת על הרצפה. פניתי למנהל שלי שראה הכל מהצד שאלתי אותו צילמת את זה הוא אמר לי שאיך שהוא שלף מצלמה קפצו עליו כולם לא לצלם (מעניין מימה הם מפחדים) חייכתי והלכתי עם ראש מורם. זהו ככה זה נגמר. ואז גיליתי ששני הפחדנים האלו בפעם הראשונה בחרו לגנוז את הראיון מהתוכנית. כנראה הם הבינו כמה קטנים הוצאתי אותם ..”

נגנז: הצל התפוצץ על אופירה אסייג בשידור "אני לא מיליונר משועמם וממורמר כמוך!"

263 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רוני
1 שנים

אלוףףף אין כמוך !! היא סתם סמרטוט רצפה משועממת

רוני
1 שנים

איזה חמוד בנאדם ישר ואמיתי!! היא בחורה חסרת מעש ובאמת היא אדם ממורמר ומתנשא!! ואין לה על מה פשוט בדיחה מהלכת

תותי
1 שנים

אלוףףףףף מגיע לצמד הנחשים הזה זוג בלתי נסבל ומגעיל האישה הכי דוחה שאני מכירה

נערך לאחרונה 1 שנים על ידי תותי