כוכב האח הגדול יצא נגד ראש הממשלה נפטלי בנט ולא ציפה לחטוף ככה בתגובה!

כוכב האח הגדול יצא נגד ראש הממשלה נפתלי בנט ולא ציפה לחטוף ככה בתגובה!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

אתם זוכרים אותו וודאי מעונת "האח הגדול" הארכאית ששודרה לפני יותר מעשור לצד כוכבים כמו ג'קי מנחם וליהיא גרינר, מאז הספיק להתחתן, להתיישב ולהפוך לאבא ואז לככב בריאלטי נוסף. אמש במוצאי שבת הוא החליט לצאת בפוסט קשה במיוחד בו נקף אצבע מאשימה לראש הממשלה נפטלי בנט בעקבות הפגישה עם פוטין, התגובות לא הסוערות לא אחרו לבוא.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

כוכב העונה השלישית של "האח הגדול" עתי שולברג, שכיכב על המרקע עוד בימים שהדיירים זכו לשמוע את קולו הענוג של יורם זק. אומנם זכה ללא מעט פרסומים בעקבות הזוגיות עם איגי וקסמן שגדולה ממנה ביותר מעשור וגם הספיק להשתתף בריאלטי נוסף – "זוג מנצח VIP" אך הפעם הצליח לעורר סערה כשיצא בפוסט חריף במיוחד על רקע פוליטי.

 

השבוע של עתי שולברג נפתח ברעש גדול ברשתות החברתיות. פוסט אותו שיתף עתי לעוקביו שנבע מתוך תסכול על המתרחש באוקראינה ע"י הרוסים בראש ולדימיר פוטין כשהשיא היה – המפגש של ראש ממשלת ישראל בנט עם נשיא רוסיה.

כוכב האח הגדול יצא נגד ראש הממשלה נפטלי בנט ולא ציפה לחטוף ככה בתגובה!
עתי שולברג עם אוקראינה, פחות עם החלטת ראש הממשלה להיפגש עם פוטין.

עתי שלקח צעד בתמיכה בעם האוקראיני ואף שינה את תמונת הפרופיל שלו לצד דגל המדינה, העלה תחילה תמונה לא פשוטה של תינוק אוקראיני מחולץ ע"י חייל מההריסות במלחמה וכתב:"התסכול שלי מלשבת ולהסתכל על הרוסים עושים שמות באוקראינה, מוציא אותי מדעתי".

 

אך לצד התמיכה העלה שולברג גם ביקורת קשה ונוקבת כלפי ראש הממשלה נפטלי בנט שהסכים להיפגש אמש(שבת) עם ולדימיר פוטין בקרמלין וכתב:"ואז בנט החמוד נוסע להיפגש עם השטן ממוסקבה, עם רוצח הילדים בדם קר הזה?"

 

והוסיף:"וזה אחרי שאנחנו הישראלים משחקים אותה ניטרליים, יהודים שחיים על חרבנו כעם נרדף שקיבלנו את הארץ בגלל שטן אחר שרדף אותנו, ואני יושבים על הגדר. הפכנו לפרודיה, חלשים ורופסים ומשחקים אותה העם הנבחר, בתחת שלי, בושה"

כוכב האח הגדול יצא נגד ראש הממשלה נפטלי בנט ולא ציפה לחטוף ככה בתגובה!
עתי שולברג ואיגי וקסמן. צילום: אור גפן

נראה שהגולשים ברשתות החברתיות ומדורי הרכילות לא אהבו כל אך את דבריו הבוטים ששיתף הכוכב ויצאו נגדו באופן בלא מעט טוקבקים זועמים.

 

"חתיכת דפוק, זה שהיה בריאליטי לא אומר שיש לו שכל. בנט מנסה לעשות ולעזור בניגוד ליפי הנפש שחושבים שלברבר מילים יפות זה מה שעוזר לפליטים או לעצור את הצבא הרוסי." כתב אחד הטוקבקיסטים.

 

כותב נוסף יצא בביקורת על הפוסט ויצא עליו:"נו… עוד סמרטוט שהיה 20 דקות בטלוויזיה מדבר תישלח את הילד שלך להילחם שם או תעזוב את בית הקפה בתל אביב ותלך אתה לשם להילחם למה אמא שיושבת כאן בארץ צריכה לישלוח את בנה להילחם מילחמה שלא שלה ?? שהוא יחזור בארון מה תגיד לה ?? אתה תמשיך לשבת בבתי קפה ומה האמא תעשה אה???? עוד אחד מדבר יאללההה"

 

מנגד היו גם קולות של תמיכה בפוסט של שולברג, אחד המגיבים חיזק אותו וכתב:"אתה צודק , בנט הוא ראש הממשלה הכי גרוע שהיה , הגיע הזמן שילך הביתה, ראש ממשלה הכי גרוע איכס"

25 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
כרמית
2 חודשים

דם חיילנו לא הפקר !!!!
עברנו מספר מלחמות כאן אף מדינה לא שלחה לכאן חיילים להלחם לצידנו…..
דפוק שב בשקט !!!

קוראת אקראית
2 חודשים

עתי- אשמדאי, לך תתגייס לצבא האוקראיני במקום לברר שטויות.

בתשי
2 חודשים

הרבה שכל אין לך אם אתה לא מבין את המצב העדין שלנו, עדיף שתשתוק.