הסכום האדיר שתקבל אתי כרייף הקמפיין והתגובות ברשת:"עבריינים נהיו הסלב החדשים"

הסכום האדיר שקיבלה אתי כרייף בקמפיין והתגובות ברשת:"עבריינים נהיו הסלב החדשים"

השמועה אומרת...

משופטת בדימוס למגה סלב: אתי כרייף פרצה לכותרות בסערה גדולה לאחר ראיון שנוי במחלוקת שהעניקה לתוכנית "עובדה", ואפשר להגיד שמאותו רגע מכונן היא הפכה לאחת הנשים הכי מדוברות במדינת ישראל. זמן מעולה לנצל את הפרסום האדיר סביבה ולשלשל סכום כסף אדיר מקמפיין חדש, דבר שהצליח לעצבן לא מעט גולשים.

שתפו

בסוף חודש ינואר האחרון הצליחה לטפס השופטת בדימוס, אתי כרייף לראש טבלאות הרייטינג לאחר ראיון שהעניקה ל"עובדה" עם אילנה דיין ובו חשפה את השתלשלות האירועים בפרשת אפי נווה שהייתה מעורבת בו, או אם תרצו פרשת "מין תמורת מינוי".

 

אתי שהייתה נמצאת בלב הפרשה שהרעידה את עולם המשפט זכתה לביקורות רבות ברשתות לצד כמות אדירה של תמיכה ופרגון. אך יותר מכל נחשפה לתהילה אדירה שכללה חיקוי בתוכנית "ארץ נהדרת",  הגעה שלה להשקת סרט חדש תוגמלה בלא פחות מ-10,000 ש"ח, קמפיין עבר חברת רהיטים ועכשיו הגיע תג מחיר עם שיא חדש.

הסכום האדיר שתקבל אתי כרייף הקמפיין והתגובות ברשת:"עבריינים נהיו הסלב החדשים"

אתי נבחרה להוביל קמפיין חדש של חברת "סמארטק טכנולוגיות" ועבור שני ימים בלבד קיבלה כ-130,000 ש"ח. מה שהופך אותה לסלב עם תג מחיר הזהה למפורסמים אחרים שנמצאים בפסגת מדורי הרכילות והאינטרס הציבורי.

 

הסלוגן לקמפיין החדש הינו "יופי של בחירה חכמה" דבר שאולי מזוהה עם האימג' הנחשק שנוצר לכרייף בציבור לאחר אותו ראיון מדובר. ואיך הציבור קיבל את הידיעה על הסכום שגלגלה אתי בקמפיין החדש? לגמרי לא בשקט.

הסכום האדיר שתקבל אתי כרייף הקמפיין והתגובות ברשת:"עבריינים נהיו הסלב החדשים"

אחד הטוקבקיסטים כתב:"אין ספק שמדינת ישראל מתעלה לשחקים חדשים. עבריינים נהיו הסלב החדשים". כותב נוסף יצא בביקורת:"זאת הרמה בישראל, אין מה לעשות הפכנו למדינה מושחתת! שכל מי שמושחת, מהווה דוגמא ומופת. אין כבר אנשים מוסריים ונקיים??? שלקחו את זאת לפרסומת? איזה ערך מוסף תקבל החברה המפרסמת שלקחה אותה לפרזנטורית?"

 

מנגד לא מעט גולשים פרגנו ויצאו להגנתה:"אתי יקרה . קיבלת מתנת שמים , יופי מדהים , פה שמייצג אותך הכי טוב , תצעדי קדימה את בחורה מדהימה ! המון הצלחה . שימי פס על המלעיגים.

 

כותבת נוספת שראתה את התגובות הקשות ברשת הוסיפה:"לא הבנתי פיטרו אותה…..חיפשו אותה בגלל שרצו ראש של מישהו אחר. לפחות תנו לה למנף את עצמה בחזרה ולעשות כסף מה אתם רוצים לקבור בנאדם בחיים???!!! שילמה מחיר יקר מספיק רדו ממנה"

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות