צעד נוסף לאחר הגירושים: דניאל גרינברג נפרדת ממה שקיבלה מאייל גולן!

צעד נוסף לאחר הגירושים: דניאל גרינברג נפרדת ממה שקיבלה מאייל גולן!

השמועה אומרת...

חודשיים חלפו להם מאז שהזמיר אייל גולן, ובת זוגו לשעבר דניאל גרינברג שמו סוף לנישואים שלהם באופן רשמי, ומאז נראה שהשניים שתחילה היחסים ביניהם נראו עדיין קרובים למרות הפרידה, התרחקו ועברו מספר מהמורות תקשורתיות. עכשיו הגיע תורה של גרינברג להסיר מחייה עוד מזכרת משמעותית מבעלה לשעבר.

שתפו

כוכבת הריאלטי והדוגמנית דניאל גרינברג עשתה לא מעט שינויים בחייה מאז הגירושים המתוקשרים מאייל גולן והפרידה שהתרחשה בסוף השנה שעברה. לאחר שהשניים יצאו מבית הדין הדין מחוייכים ואף בילו יחדיו לאחר מכן, הגיע ראיון קשה מצידה של דניאל על היחסים עם גולן שהוביל לרעידת אדמה.

 

דניאל שיצאה עם חשיפה מרעישה על מה שעברה בקשר שלה עם גולן כשהיו נישואים ובזמן שהייתה בהריון עם מיאל, זכתה ללא מעט ביקורות בתקשורת וגם תגובה רועמת של בעלה לשעבר שיצא בסערה מהרשת החברתית.

מאז השניים החליטו להפריד כוחות באופן מוחלט, דניאל עברה לדירה שלה ברחובות עם הילדים מיאל ורון ומטפחת את הפרויקט החדש להעצמה נשית עם אחותה קארין ואייל מינף את הסערה והחזרה לאינסטגרם עם השקת מופע הזהב שלו.

 

אך עכשיו דניאל עושה צעד אחד נוסף מהפרידה בכל הקשור לבעלה לשעבר והחליטה לוותר על רכב המרצדס המפואר שקיבלה כמתנת חתונה מאייל גולן לטובת רכב צנוע יותר ואולי פחות מנקר עיניים ממותג ניסאן אותו החליטה לשכור במקום.

צעד נוסף לאחר הגירושים: דניאל גרינברג נפרדת ממה שקיבלה מאייל גולן!
דניאל גרינברג והמרצדס? צילום: מוטי לבטון

על פי הפרסומים שעלו ברשתות דניאל חתומה על הסכם ובו לא יכולה לחשוף דברים מסויימים ממערכת היחסים שהייתה לה עם גולן, אך נראה שלמרות זאת היא מצליחה להעביר מסרים עקיפים, בתת מודע או דרך חוויות והארות לעצמה נשית.

צעד נוסף לאחר הגירושים: דניאל גרינברג נפרדת ממה שקיבלה מאייל גולן!
אחיות שהן גם שותפות להעצמה נשית. דניאל וקארין גרינברג

111 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אמא ל3
8 חודשים

היא ידעה למה נכנסת.. זהו.. אין לה על מה להתלונן… אם בחרה להתחתן עם אייל גולן למרות שידעה מה שכוווולם ידעו.. אז… בחירה שלה…

אמא ל1
8 חודשים

היא ידעה שהוא אדם כזה אז למה היא הכניסה את עצמה לזה תשובה : כסף , ילדים , תהילה , פרסום אלף ואחת סיבות אז שתשאר בקונכיה של עצמה ולא תמנף את זה למקומות נוספים כל העולם יודע שהבנאדם הזה לא יכול להחזיק זוגיות ויש הוכחות חיות לזה אז גברת יקרה " מה ששלך שלך "
ואת לא יכולה להאשים אף אחד בזה

אא
8 חודשים

בכול מיקרה דניאל צפיתי בראיון שלך ואת ניראת כאובה נפשית מהנישואים עים איל גולן אנו בכול מיקרה מהתחלה לא נתתי לקשר הזה סיכוי כי ידוע מי הוא אייל גולן מאחלת לך פרק חדש טוב יותר בחיים ושתגדלי את הנסיכה מיכל והנסיך רון המתוקים בנחת ותדעי רק אושר ושלווה 🙏🙏❤❤