לאן היא נעלמה? הגולשים המבולבלים הציפו את אילנית לוי בשאלה מפתיעה!

לאן היא נעלמה? הגולשים המבולבלים הציפו את אילנית לוי בשאלה מפתיעה!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

מלכת היופי לשעבר והמנחה אילנית לוי החליטה לשתף את עוקביה בתמונת ילדות מתוקה במיוחד שלה שנתקלה בה בפתאומיות באלבום התמונות המשפחתי. ולצד פוסט מרגש לרגל הקרבה לגיל ה-40 הממש ובא. חלק מהעוקבים החליטו להתעכב דווקא בסוגיה אסתטית שהטרידה אותם במיוחד.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

אחד הדברים המזוהים ביותר עם המגה סלבס של הביצה, אילנית לוי היא השומה העגלגלה שממוקמת על פניה משמאל לאפה. שומת חן אייקונית שאותה המעריצים רגילים לראות מדי יום ברשתות החברתיות ועל מסך הטלוויזיה כאשר המנחה עולה לשידור.

 

אך נראה שבעקבות פוסט סופר מרגש אותו אילנית לוי החליטה להעלות למען יום האישה ובו שיתפה תמונה שלה כילדה בלוק שהיא עצמה לא צפתה בו כבר יותר מעשור. התעוררו שאלות חוזרות ונשנות לגבי הבליטה הכהה לצד אפה, אותה לא מצאו המעריצים בתמונה הנוסטלגית.

לאן היא נעלמה? הגולשים המבולבלים הציפו את אילנית לוי בשאלה מפתיעה!

בפוסט המרגש של אילנית היה חשוב לה לשתף את אבני הדרך שלה במסע שלה מילדה לאישה:"היום כאישה בת 40 תכף, אני פתאום מסתכלת עליי קצת אחרת, מסתכלת על העיניים המחייכות, התמימות על חיוך של ילדה שמבסוטה על עצמה ואוהבת את העולם. ההמשך הצפוי הוא שאכתוב עכשיו, כמה אני מתגעגעת למבט הזה,לחיוך התמים, חסר הדאגות, ולעיניים שמסתכלות על העולם ורואות כמה הוא יפה."

"אז נכון מהתמימות מזמן נפרדתי, והבנתי שהמסע בעולם הזה הוא די קשוח. אבל האמת, שאני רואה את אותו חיוך בעיניים כשאני מסתכלת רגע במראה, זה שאוהב את העולם, ומאמין שהוא באמת יפה ומזכירה לי כל יום שם במראה, כמה אני צריכה להיות מבסוטה על עצמי, במיוחד בימים שבהתחלה אני פחות מאמינה לזו שבמראה. ואכן זאת משימה לא פשוטה לאישה בעולם הזה, הוא לא עושה לנו חיים קלים."

לאן היא נעלמה? הגולשים המבולבלים הציפו את אילנית לוי בשאלה מפתיעה!

"אבל תזכרו אחיות יקרות שלי, הניצחון האמיתי שלנו הוא להישאר עם החיוך בעיניים, עם אהבת הבריות. לא לתת לתקרות הזכוכית שהציבו לנו, לא לתבניות שהכניסו אותנו, לא למי שמנסה לכתוב אותנו. ולא לאלו שניסו לכבות אותנו, לנצח!! אנחנו מנצחות כל יום, אנחנו כותבות אותנו! אנחנו עושות כל יום את הבלתי אפשרי."

 

אך נראה שלמרות שהמסר המרגש של אילנית לוי נגע בלבם שלא לא מעט אנשים, היו כאלה שהתעקשו לקבל הסברים על השומה האבודה. "עכשיו שאלה באמת מסקרנת לא חלילה לסטלבט איפה הפלולה??" שאלה אחת העוקבות לצד שאלות דומות ממעריציה.

לאן היא נעלמה? הגולשים המבולבלים הציפו את אילנית לוי בשאלה מפתיעה!

אילנית לוי הגיבה לשלל השואלים הסקרנים שתהו לאן נעלם סיצן ההכר שלה:"לשאלתכם הפלולה שם בדמות נקודת חן קטנטנה". ומיד התגובות שלהם לא אחרו לבוא:"תורידי אותה כבר ותהייי ככ מושלמת כמו נסיכה. את פשוט לא מבינה… לכי לאחי הוא רופא עור נמצא בת'א" הציעה אחת העוקבות.

 

עוקבת נוספת לא הסכימה וטענה:"הפלולה היא חלק ממנה והיא הכי מושלמת שיש גם עם הפלולה!" אחרת השתעשע שאילנית החליטה להתייחס לשאלות עוקבותיה בעניין:"איזה אלופה את…הכי חשוב שהגבת על הפלולה לכל הדואגות חח"

4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אדל
2 חודשים

מקסימה. גם מבפנים וגם מבחוץ

מיכל
2 חודשים

היא מהממת בכל מצבב😘😘😘😘

אורחת ישראלית
2 חודשים

היא מקסימה וטובה מבפנים ומבחוץ אבל אני לא מסכימה אם מה שאמרה להישאר אם חיוך בפנים אם המזל שלי חסום אז אין לי אפשרות לחייך אם קמה מישהי שמזיקה לי אם קשרים כמה שנים והרסה לי את החים אז אני לא יכולה לחייך אם כול הרצון לאף אדם אין זכות לקחת את החוק לידים ולהרוג