"השבועיים הכי מטלטלים שהיו לי בחיי" דנית גרינברג חושפת בבכי מה קרה לה בתאונה!

"השבועיים הכי מטלטלים שהיו לי בחיי" דנית גרינברג חושפת את התוצאה הקשה מהתאונה!

"השבועיים הכי מטלטלים שהיו לי בחיי" דנית גרינברג חושפת בבכי מה קרה לה בתאונה!
Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

מזהים אותה? כוכבת "האח הגדול" עברה לפני שבוע וחצי תאונת דרכים קשה ומאז החליטה שהיא לוקחת הפסקה מהרשתות החברתיות. עכשיו היא מחליטה לראשונה לחשוף איך נחבלה קשות בפנים ויש לה מסר על קשה במיוחד.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

דנית גרינברג עדכנה את קרוב ל-400 אלף עוקביה לפני כשבוע כי עברה תאונת דרכים קשה ממנה יצאה בדרך נס. הרשתות החברתיות ומדורי הרכילות החלו לנסות ולהבין מה בדיוק קרה שם ועד כמה חמור מצבה של דנית.

 

ממש ברגעים האחרונים, החליטה דנית לחזור לרשתות החברתיות ולהעביר מסר לעוקביה בסדרה של סטוריז כולל תמונה מהמכה הקשה שחטפה באפה מכרית האוויר של הרכב בו שהתה בזמן התאונה.

"אלו היו שבועיים ממש קשים, שבועיים לפי דעתי הכי מטלטלים שהיו לי בחיי. גם מבחינה נפשית וגם מבחינה פיזית. מה שאתם רואים עכשיו זה כלום לעומת מה שהיה לפני שבועיים. אני בעצם נחבלתי ממש קשה בפנים מהכריות אוויר שנפתחו אבל תודה לאל זה נגמר בזה."

 

"תודה רבה על כל הדאגה של כולם, באמת זה מחמם ת'לב. אני יודעת שאני נלחצתי ממש בסטורי הראשון. פשוט הייתי כל כך נסערת וכל כך בסערת רגשות. ולא ידעתי בכלל איך לתקשר את כל העניין הזה עם החוסר וודאות המטורפת שהייתה לי."

"תחשבו שאני גם מתחתנת בעוד פחות מחודש ולא ידעתי אם אני אחלים ואיך זה יהיה.. והיו רגעים ממש קשים אבל אפילו ברגעים האלו. המצבים האלו נותנים לנו פרופורציות לחיים. וגורמים לנו להעריך את מה שיש ומה שטוב וזו לא קלישאה."

 

"אני זכיתי בבן זוג הכי מדהים שיכולתי לבקש לעצמי והמשפחה הכי תומכת והחברות וגם בכם. כאילו זה לא מובן מאליו שאתן כל כך דואגות, וסך הכל אנחנו לא כל כך מכירות פיזית. אז אני באמת באמת רוצה להגיד תודה לכולם על כל הדאגה ולהתרכז בטוב. לשים את זה מאחוריי ולהתרכז בטוב שעתיד להגיע ובשמחות."

 

1 תגובה
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אני
2 חודשים

ניתוח אף עשתה, על מי היא עובדת? ממש תאונה