"בורא עולם מסכים?" אודליה סויסה עשתה משהו שהשאיר את העוקבים המומים!

"בורא עולם מסכים?" אודליה סויסה עשתה משהו שהשאיר את העוקבים המומים!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי אודליה סויסה נמצאת רגע לפני הגמר הגדול של "הישרדות VIP". ובזמן שהצופים תוהים האם ברית הנשים תהיה בתוקף עד הישורת האחרונה. אודליה החליטה לעשות מעשה שגרם לעוקביה להתבלבל ולצאת עליה בתגובות זועמות במיוחד.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

בפרק האחרון נוכחנו לדעת שרביעיית הנשים שנותרו באיי הפיליפיניים של הישרדות, אודליה סויסה, ג'קי אזולאי, שירה פרבר ואלה אייבינדר לגמרי יישמו את הרעיון של "ברית השים", אך האם זה זמני? הפעם לשאלה הזאת יש משמעות כפולה.

 

לאחר שלא מעט צופים נותרו המומים בכך שג'קי החליטה לנטוש את הברית שלה עם דודו אוואט שהודח בפרק האחרון של הפורמט. השורדות ג'קי אזולאי ואודליה סויסה העלו פוסט לחשבון האינסטגרם שלהם ובהם נראה כי הם קעקוע את המונח "ברית נשים" לגופם. דבר שהצליח לגרור לא מעט שאלות וביקורות. במיוחד מהעוקבות של אודליה שנותרה עד היום טהורה ונטולת קעקועים השם ירחם.

"בורא עולם מסכים?" אודליה סויסה עשתה משהו שהשאיר את העוקבים המומים!

בסרטון שהעלתה סויסה נראה כי אמן הקעקועים וכוכב "האח הגדול" אליאב אוזן מקעקע לידה של אודליה את המונח "ברית נשים" דבר שגרם ללא מעט עוקבים לתהות מדוע אישה דתיה עושה קעקוע שאסור על פי הדת היהודית.

 

"מאז שנפרדה מהבעל. כמה שטויות של טיפש עשרה עושה" כתבה אחת המגיבות. נוספת יצאה בתגובה יותר מפורטת וקשה:"איכככ משלמים להן לעשות את זה איכס. וזה מוכח שהן ה4 של הגמר. מעניין אחת אחרי השנייה עושה איככ מגעיל. וג'יקי אומרת: 'אני דתיה אני דתיה' ועושה לי קעקועים וגם האודליה הזאתי קוראה תהילים ועושה לי קעקועים."

מנגד היו קולות אחרים שטענו כי מדובר בקעקוע חינה זמני בלבד ואף הוסיפו טיעון:"זמני מותר. לפי ההלכה מתירה את העניין." מנגד היו כאלה שלא הסכימו וחידדו לטענתם שקעקוע זמני אסור גם הוא:"חד וחלק לא – אם יש חשש שלמראית עין זה יראה או יתפרש כקבוע אסור גם זמני ובמיוחד אם הזמני הזה משתמש במחט"


מנגד היו כאלה שהתלוצצו בנושא הקאץ' פרייז הידוע של אודליה מאיי הישרדות:"כולנו על זה שהיא קיעקעה- never say never no". וכמובן שהיו גם עוקבות שיצאו להגנתה בין התגובות הקשות:"איזה תגובות רעות יש פה הלווווו מה אכפת למישהו מה אודליה עושה? לא הבנתי במה אתם מתעסקים"

"בורא עולם מסכים?" אודליה סויסה עשתה משהו שהשאיר את העוקבים המומים!

עוקבת נוספת אמרה שראתה את אודליה מתלהבת מה"קעקוע" החדש בפומבי ותיארה:"חייבת לשתף שהיא הגיעה אחרי הקעקועים לשבת בקפה קפה ואני עובדת שם, היא הראתה למלצרים אחרים את הקעקועים דקות ארוכות".

 

עכשיו נותר רק לראות האם קעקוע "ברית נשים" בו התחדשו אודליה וג'קי כחלק מפרומו לקראת הגמר וככל הנראה מדובר בקעקוע חינה זמני, יהיה זמני כמו ברית הנשים שנרקמה לה על האי.

41 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שלומי
2 חודשים

עוד אחת שמנפחת את השפתיים בלי פרופורציה, כולכן נראות אותו דבר וזה כבר מוגזם, כל הבנות היום חושבות שהן צריכות לנפח את השפתיים וזה כל כך לא נשי ולא יפה אין פרופורציה

נורית
2 חודשים

אישה דוחה ,כל הניתוחים והבוטוקס שעושה לעצמה ,ניראת כמו בובת מין מתנפחת . הרסה משפחה בהשפעה גדולה של ג'קי . השתן עלה להם לראש אחרי הריאלטי

אתי
2 חודשים

אני מחכה שייגמר הישרדות רק כדי שאודליה תרד מהתודעה אשה טיפשה ויתרה על בעל ומשפחה בשביל 15 דקות תהילה שתיכף יגמרו אשה פח חיה בסרט שהיא בת 18 חיה ונושמת סטורי אפילו מה היא מכינה אוכל לבית ספר היא מעלה אשה טיפשה