זאת החגיגה שהמטורפת שמתכננת דניאל גרינברג ללא הגרוש אייל גולן!

זאת החגיגה המטורפת שמתכננת דניאל גרינברג ללא הגרוש אייל גולן!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

למרות שרגע לאחר שדניאל גרינברג ואייל גולן סיימו את חיי הנישואים שלהם, הם יצאו מחויכים מהרבנות ואף בילו יחדיו במתכונת משותפת. נראה שמאז הראיון של דניאל גרינברג כנגד הגרוש שלה נוצר שינוי דרמטי במאזן הכוחות. ועכשיו כשיום הולדתה מתקרב – היא הולכת לחגוג עם החברות הקרובות ולגמרי בלי האקס.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

יותר מחודשיים עברו מאז שנודע במדורי הרכילות כי הזוג החם של הביצה המקומית, אייל גולן ודניאל גרינברג נפרדו והחליטו לשים סוף לפרק המשותף שלהם כזוג נשוי. ומאז קרו לא מעט דרמות וטלטלות מרעישות בין השניים.

 

גרינברג שהתראיינה ל"חדשות סוף השבוע" יצאה בביקורת חריפה על מערכת היחסים שלה עם גולן שעוררה תגובות נרחבות בתקשורת, מהחברים והמשפחה הקרובה. גולן עצמו הגיב לאחרונה כי "הריאיון לא עבר לידו" אך נראה שמאז השניים שומרים על ריחוק מוחלט במדיות החברתיות.

זאת החגיגה שהמטורפת שמתכננת דניאל גרינברג ללא הגרוש אייל גולן!
אה-פיטי ומואנה – התחפושת של דניאל גרינברג ומיאל לפורים

דניאל עברה מאז להתגורר עם שני הילדים המשותפים, מיאל ורון בדירה לא רחוק מהאקס ואף הצטלמה איתם בשישי האחרון להפקת פורים מושקעת ביותר כיאה למעמדה ואילו גולן עסוק במיוחד לקראת מופע הזהב שלו שמכירת הכרטיסים שלו בעיצומה.

זאת החגיגה שהמטורפת שמתכננת דניאל גרינברג ללא הגרוש אייל גולן!
בינתיים מעביר זמן איכות עם הבן הבכור: אייל גולן וליאם.

ובינתיים, תאריך יום ההולדת של קרב ובא וכבר מחר(שני) תחגוג הגרושה הטרייה את יום הולדתה ה-28 וזאת הפעם, בהפקה מפוארת שכבר יצאה לדרך היום ותכלול את 14 מהחברות הקרובות ביותר שלה שיחגגו איתה במשך 24 שעות.

 

יום ההולדת החגיגי של גרינברג צפוי להיערך במשך 24 שעות במתחם צימרים מפנק במושב. לצד החברות הטובות שלה שילונו איתה במתחם. צפוי להגיע גם שף שיכין להם ארוחה לז'רגון ודיג'יי שינצח על האירוע החשוב.

זאת החגיגה שהמטורפת שמתכננת דניאל גרינברג ללא הגרוש אייל גולן!
יום ההולדת כבר יצא לדרך! דניאל גרינברג מתכוננת

והאם אייל צפוי להישאר בבית עם הילדים בזמן שדניאל חוגגת יום הולדת ראשון שלה בלעדיו? אז על פי הפרסומים מי שתקח פיקוד בתור בייביסיטר תהיה אחותו של אייל, מאיה. שתשמור עליהם במשך לילה שלם בזמן שאמא עפה על החיים הטובים עם החברות הטובות לרגל יום הולדתה.

55 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יפה הימן
2 חודשים

את מי זה מענין בכלל תתעסקי בלהיות אמא במקום כל השטויות שלך אלק יום הולדה

אורח
2 חודשים

תתקדמי לא עניינת איתו ולא בלעדיו!!!

הירוק
2 חודשים

נמאס לשמוע על דניאל .לעסנו אותה ואין טעם .