זה נגמר בבום! דנית גרינברג תובעת את כוכב הרשת וחושפת "חשוב לי שתדעו את האמת"

זה נגמר בבום! דנית גרינברג תובעת את כוכב הרשת וחושפת "חשוב לי שתדעו את האמת"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שבועיים לאחר שכוכבת "האח הגדול", דנית גרינברג הודיע בתדהמה לעוקביה על כך שעברה תאונת דרכים קשה, היא החליטה לשבור שתיקה בחשבון האינסטגרם שלה שחזר לפעילות לאחרונה ולצאת בתביעה ומסר חריף נגד הטיקטוקר דניאל עמרם:"פירסם בטיקטוק עלילת דם איומה, שקרית, כוזבת בזמן שאני מתאוששת".

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

שלושה ימים לאחר שפליטת הריאלטי, דנית גרינברג עברה את התאונה הקשה. דניאל עמרם העלה בחשבון הטיקטוק שלו תיעודים ועדויות שלטענתו הגיעו מפי עדי ראייה במקום התאונה שלכאורה חשפו פרטים שמציירים תמונה שונה ממה שעלתה בתקשורת.

 

"שוחחתי עם הצד השני בסיפור גם עם עד הראייה שהיה שם ומסתבר שהסיפור טיפה שונה ממה שהוא מצטייר" סיפר עמרם בסרטון הטיקטוק שלו והוסיף:"ממה שהבחור מספר זה היה בכביש איילון באחד בלילה. הוא נסע בנתיב האמצעי במהירות סבירה עד שמשום מקום דנית גרינברג נתקעה בו במהירות של 140 קמ"ש מאחורה והעיפה את הרכב שלו. הוא ועד הראייה מספרים שהיא כנראה הייתה שתויה או השתמשה בטלפון"

דניאל עמרם בסרטון הטיקטוק החדש לתגובה של דנית גרינברג
עמרם לצד המסר של דנית על התעלמות מרעשי רקע ודברים שליליים, רגע לפני שהחליטה להתייחס אליו ולפרסומים עליה באופן ישיר

אך נראה על פי סדרה של סטוריז אותה העלתה גרינברג לחשבון האינסטגרם שלה, שהדברים אותם פרסם עמרם לא עברו בשתיקה. היא החליטה לחשוף את כל השתלשלות האירועים מאירוע התאונה המחריד ולחשוף לעוקביה מה בדיוק קרה שם לטענתה, וזאת לצד הטלטלה שחטפה כאשר נחשפה לפרסומיו של עמרם ברשת הטיקטוק והתגובה הקשה שלה נגדו שהובילה לתביעה.

מכתב התביעה של דנית לדניאל עמרם, מתוך הסטורי באינסטגרם של דנית גרינברג

וכך דנית הציגה את הגרסה המלאה שלה ממה שעברה לאחר התאונה כולל ההתייחסות לדברים שהתפרסמו עליה ברשת בדמות בומים – בום ראשון:"זה היה כל כך חזק, וכל כך מפחיד, כריות האויר שנשלפו בעוצמה, הרעש הנורא. זה כל מה שאני זוכרת." ציינה גרינברג.

 

והוסיפה:"אחר כך האמבולנס, השיתוק בכל הגוף כתוצאה מסטרס קיצוני, השבר באף שהסתיים בניתוח, הפגיעות בפנים וההלם. ההלם המוחלט. להכל יש תיעוד רפואי, מסמכים חתומים של רופאים, צילומי CT, צילומי רנטגן ומה לא?"

 

ואז הגיע הבום השני ובו התייחסה גרינברג לדבריו של עמרם בין היתר:"לכולנו יש את הרגע הזה שבו נשבר בנו משהו מבפנים, שהנפש לא יכולה יותר לשאת." וציינה בהמשך:"הרגע הזה שלי הגיע כשאדם שאינו מכיר אותי פירסם בטיקטוק עלילת דם איומה, שקרית, כוזבת בזמן שאני מתאוששת, תוך ניצול העובדה שאיני יכולה להגיב. הרגע הזה שלי הגיע כשאדם אחר הטוען שהיה צד לתאונה הציע את עצמו לראיונות תקשורתיים במטרה להפיץ מידע כוזב, ורק בזכות אחריות רבה של עיתונאים הבושה הזו נמנעה"

ואז הגיע השלב בו הכחישה את הטענות מפי העדויות שהציג עמרם בסרטון הטיקטוק שלו:"חשוב לי שאתם תדעו את האמת. כל התיאורים המזוויעים שנטענו כלפיי לא היו ולא נבראו. מסמכי הבדיקות מוכיחים זאת. כל הטענות על נהיגה לא אחראית לא היו ולא נבראו. אני נהגת זהירה, וכמו תמיד הקפדתי לנסוע במהירות המותרת. ברכב שלי יש מתקן קבוע ותקני לנייד, ומעולם לא נשפטתי על עבירות תנועה. והכי כואב: אף אדם לא מאושפז במצד אנוש כתוצאה מהתאונה, בניגוד לשקרים האיומים שהופצו"

רגע לפני שגרינברג פרסמה את שרשרת הסטוריז עם הסיפור המלא שלה לטענתה והתביעה ששחררה נגד דניאל עמרם, כוכב הטיקטוק העלה עוד קטע נוסף בו התייחס שוב למקרה התאונה ולתגובותיה של דנית קודם לכן וגם הפעם הוא לא היה נשמע משוכנע כל כך:

זה נגמר בבום! דנית גרינברג תובעת את כוכב הרשת וחושפת "חשוב לי שתדעו את האמת"
דניאל עמרם וסטורי התגובה שלו לגרינברג לאחר הפרסומים על תביעה
@danielamram Reply to @danielamram דנית גרינברג והתאונה חלק 2 #פוריו #ישראלבידור #הצינור #דניתגרינברג ♬ News, news, seriousness, tension(1077866) – Lyrebirds music

זה נגמר בבום! דנית גרינברג תובעת את כוכב הרשת וחושפת "חשוב לי שתדעו את האמת"

2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מהן
2 חודשים

אתר אמיץ איזה כיף הלוואי שתעלו ותצליחו

בלי בלבולי מוח
2 חודשים

חח אתר צהוב מזכיר לי תקופות ישנות