אווץ'! מה גרם לנעמה קסרי לעקוץ ככה את אלכסה דול!?

אווץ'! מה גרם לנעמה קסרי לעקוץ ככה את אלכסה דול!?

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

עברו לא פחות מ-3 שנים מאז שראינו את השורדות אלכסה דול ונעמה קסרי מככבות יחד בעונה ה-2 של "הישרדות VIP" באי גוטה השוכן בפיליפינים ונראה שלמרות שמים רבים עברו בנהר מאז. תגובה אחת של הדוגמנית ויוצאת הריאלטי לעוקביה גרמה לקסרי לרתוח ולעקוץ כמו שרק היא יודעת.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

הדוגמנית ויוצאת הריאלטי אלכסה דול אומנם לא צלחה את המשחק כשכיכבה בעונת הVIP של "הישרדות" בשנת 2019 והפכה כזכור למודחת השישית לאחר לא מעט טלטלות, אך נראה שיש לה עדיין חשבון פתוח עם הפורמט ואולי גם עם אחת השורדות שכיכבה לצידה.

 

אלכסה נשאלה ע"י אחת העוקבות שלה שאלה שהמון יוצאי הפורמט חוששים לענות עליה בהסכמה:"אחת ולתמיד, הישרדות היא תוכנית מבוימת?" ולמרבה ההפתעה, התשובה שלה הייתה מספיק מרומזת כדי להצביע על כך שכן?

אלכסה הגיבה לאותה עוקבת סקרנית שהרימה לה להנחתה:"בואי נגיד ככה: אם בעונה שלי מישהי קיבלה 3 או 4 פעמים את פסלון החסינות ישירות או בעקיפין כנראה שזה לא אלוה'ם התערב" 

 

מי שקלטה חיש מהר את העקיצה או יותר נכון את נקיפת האצבע לכיוונה הייתה לא אחרת מאשר מי שהגיעה למקום השני בגמר וקטפה את התואר "השורדת האהובה" ואנחנו מדברים כמובן על נעמה קסרי שיצאה נגד דבריה של אלכסה והגיבה לה באופן אישי ביותר.

 

קסרי העלתה לסטורי שלה את הדברים הבאים בתגובה לסטורי של אלכסה:"מעצבן אותי שאנשים שבדיעבד מצטערים שלא שיחקו מתחילים ללכלך, חבל!" והוסיפה לכיוונה:"האמת איכזבת אותי מאוד! ולמיטב זכרוני אלוה'ים נתן גם לך פסלון אבל לא את היכולת להשתמש בו(ואני עדינה) במשחק הזה גוף יפה לא מספיק *קריצה*"

 

וזה היה בתוספת עקיצונת נוספת של קסרי שכנראה נפגעה מדבריה של אלכסה שכוונו כלפיה:"לפחות אני מקווה שנהנת בוילת המודחים *קריצה*".

אווץ'! מה גרם לנעמה קסרי לעקוץ ככה את אלכסה דול!?
התגובה של אלכסה לעקובת במרכז ומסביב, התגובות הזועמות של קסרי בסטורי

בקבוצת הפייסבוק "כמעט מפורסמים" עלה סטורי התגובה הזה של קסרי לדול בתוספת הכותרת:"1-0 לנעמה קסרי אין מה להוסיף". מגיבה נוספת חיזקה:"המלכה הבלתי מעורערת של הישרדות ישראל"

 

מנגד היה קול של אחת המגיבות שמחזק דווקא את דבריה של אלכסה:"הפעם אני עם אלכסה… הפקת הישרדות לא יודעת להתערב בעדינות לטובת הפייבוריט שלהם ותמיד הוא יגיע באורח פלא ממש לכל הפחות לגמר אם לא למיליון"

אווץ'! מה גרם לנעמה קסרי לעקוץ ככה את אלכסה דול!?

9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
קלייר
2 חודשים

אלכסה במקרה אמרה את האמת אנחנו לא הפסקנו לצחוק עשנעמה מצאה כל פעם פסלוני חסינות זה היה פתטי אז נעמה יקירה תפסיקי להיות צדקנית

צדקייה
2 חודשים

אלכסה צודקת.זה היה בולט אז וגם עם אחרים, למשל בוזגלו. כמה אהוב וחזק, עדין, עזרו לו עם הפתקית.נקודה.אז תפסיקו לחרטט. בגלל זה הפסקתי לראות.שלא יעבדו עלי.

גיל
2 חודשים

זה לא סוד שההפקה היא האלוהים בהאי