מרגש עד דמעות: המסר של יהודית באומן לבתה קארין לכבוד חג הפורים!

מרגש עד דמעות: המשאלה של יהודית באומן לבתה קארין לכבוד חג הפורים!

השמועה אומרת...

בתה שלא יהודית באומן, קארין נאבקת במחלת האנורקסיה הקשה ממנה היא סובלת כבר מעל לעשור ונראה שבזמן שמצבה הבריאותי מתנדנד בין שיפור להחמרה, אמא יהודית ניצלה את שמחת חג הפורים כדי להעביר מסר עוצמתי ומרגש במיוחד לבתה.

שתפו

בין העדכונים של יהודית באומן ושימי תבורי לעוקביהם המשותפים על מצבה הבריאותי של הבת קארין, גיוסי הכספים בנסון לשפר את הטיפול בה כדי להעביר אותה למחלקה מיוחדת להפרעות אכילה בחו”ל, קרה משהו שהצליח לרגש במיוחד את הקהל המחבק.

 

יהודית באומן שבדרך כלל מנמקת בסיפורים ארוכים את התהליך הלא פשוט שהיא עוברת לצד שימי בדרך להחלמתה של קארין החליטה הפעם לחשוף בגילוי לב את משאלת ליבם הגדולה ביותר של ההורים האהובים.

יהודית שיתפה את עוקביה ברשתות החברתיות:“חיים של אמא שתהי לי רק בריאה ותחת חופה אמן זוהי הבקשה הכי שלי לראות אותך בריאה”. לצד הבקשה המרגשת העלתה יהודית תמונה של קארין עומדת ומחופשת לחג הפורים, דבר שהצליח לעורר תגובות נלהבות של התומכים.

 

אחת הכותבות הגיבה בהתרגשות:“היא לא רק תתחתן אני יודעת ומאמינה שהיא תהיה מנטורית לעוד והרבה בנות במצבה. היא תציל הרבה וזה הייעוד שלה. היא תזמין אותי להרצאה הראשונה שלה”. נוספת כתבה:“החלמה מהירה ושלמה בעזרת ה’!!! קארין נראת כלכך יפה! פורים שמח”

מרגש עד דמעות: המסר של יהודית באומן לבתה קארין לכבוד חג הפורים!
יהודית ושימי והמחווה לג’ון לנון ויוקו אונו

ובזמן ששימי תבורי(עם משקפי חגיגה בסנוקר??) העלה תמונה לצד אשתו, יהודית באומן כשהם מחופשים לג’ון לנון ויוקו אונו בתוספת הכיתוב:“מתפללים לשלום בכל העולם ובין האנשים ג’ון לנון עם אשתו יוקו אונו” גם קארין באומן החליטה להודות לכל המאחלים לה בריאות והצלחה במסע לעבר ההחלמה.

 

“תודה לכם ממני קארין תודה שאתם חלק מאמא והכוח שאתם נותנים לה כי לא קל לאמא איתי ואני ממש בלעדיה לא אשרוד פורים שמח קארין באומן” כתבה קארין בתגובה למעריצים לצד תמונות נוספות שלה מחופשת לכבוד חג הפורים.

Subscribe
Notify of
7 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שון
1 שנים

יהודית תמשיכי בדרך הזאת רק ככה מצליחים !!! וכל מי שיש לו משהוא שלילי להגיד שיבדוק אם יש לו לב ….🙏🏻❤️
לא צריך לעבור את אותו סבל בשביל להבין שזה משהוא מאוד מאוד קשה. בסך-הכל צריך קצת אהבת חינם!!! קצת קצת רגש בעולם האכזר הזה

פרח
1 שנים

אין כמו אמא בעולם ואמא כמו יהודית שאלוהים ישלח כוחות ונס ושקארין תצא מזה בע״ה אמן

שלומי
1 שנים

תעזרי את לאמא שלך, תחליטי להתחיל לאכול, להבריא, ולעשות טוב לאמא שלך, 10 שנים שהיא מטפלת בך במסירות, הגיע הזמן שאת תתחילי להחזיר לה טובה, תבריאי ותתחילי לחיות חיים נורמלית לבחורה בת 33, שהיתה כל כך יפה ושמחה. הכל במוח, בתת מודע, תשכנעי את עצמך דרך התת מודע שאת בריאה וחייבת לאכול טוב, זה יעבוד