חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"מי שאומר שזה לא נוגע בו משקר" אלין גולן חושפת את מחיר הפרסום!

“מי שאומר שזה לא נוגע בו משקר” אלין גולן חושפת את מחיר הפרסום!

השמועה אומרת...

נראה שאלין גולן, בתם המשותפת של הפאוור קאפל לשעבר, אייל גולן ואילנית לוי עשתה השבוע עוד צעד לכיוון עולם הפרסום והתהילה עם תפקיד משחק ראשון. ועם החשיפה הגיע גם ראיון בתוכנית של אמוש בו פתחה אלין לראשונה איך היא מתמודדת עם המשקל האדיר שרודף אותה בזירת תקשורת.

שתפו

אמש(שישי) עלה ראיון ובו גולן הצעירה ישבה לשיחה מאוד מסקרנת עם אמא אילנית והמנחה גלית גוטמן. בקרוב נראה את אלין גולן לא רק בזירת הטיקטוק המוכרת לה אלה גם על המסך הקטן בתפקיד משחק ראשון בסדרת הנוער “זיגי”. השאלות הלא פשוטות הגיעו בנוגע למחיר החשיפה לצד אבא ואמא כל כך מתוקשרים, ואתן גם התשובות המפתיעות.

 

אלין חשפה את תגובתה לאחר שנשאלה על הרצון שלה להשתלב עוד יותר בעולם הפרסום למרות כל הרעש התקשורתי ולעיתים הכפשות סביב המשפחה שלה: “כן, אני חושבת, דווקא בגלל שאני חיה בעולם הזה כל כך הרבה זמן. אני פשוט מבינה שזה העולם שלי, אבל לא העולם האישי שלי”

"מי שאומר שזה לא נוגע בו משקר" אלין גולן חושפת את מחיר הפרסום!

והוסיפה:“יש לי כל כך הרבה מעבר לזה בחיים שגם אם דברים כאלה קורים אני יודעת שיש לי את המשפחה שלי והחברים שלי שהם עוטפים אותו ומה שאנשים מדברים ואומרים הם לא יגידו לי מי אני, הם לא יגידו לי מי המשפחה שלי”

 

ואז חשפה:“אני לא אגיד לך שזה לא נוגע. מי אומר שזה לא נוגע בו משקר. זה כן. אבל מהר מאוד אני מתאפסת ואני אומרת הם לא מכירים אותי ולא יכולים לשפוט אותי. וגם אם כן, זה בסדר זה שלהם”

"מי שאומר שזה לא נוגע בו משקר" אלין גולן חושפת את מחיר הפרסום!

לצד הדברים של אלין, אמה אילנית לוי הוסיפה בשידור וגוננה על בתה בהקשר לחשיפה שלה לעולם הפרסום:“הם חיים בעולם ששתינו יודעות כמה הוא קשוח ואני יודעת שהיא מאוד רוצה את זה. ולא אני לא אגיד. כי אני אף פעם לא אומרת לא לחלומות של הילדים שלי”

 

והוסיפה:“ובא לי לספוג במקומם את הקליע כל הזמן, ואני יודעת שאני לא אוכל. והיא יודעת כמה קשה לי עם הדבר הזה וכמה קשה שמישהו אומר להם משהו. שלי אומרים משהו זה אפילו מצחיק אותי. כשזה מגיע לילדים שלי זה לא מצחיק אותי בכלל”

 

"מי שאומר שזה לא נוגע בו משקר" אלין גולן חושפת את מחיר הפרסום!

Subscribe
Notify of
guest
54 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
קרן
קרן
2 שנים

למה האמא צריכה לדחוף אותה לעולם הזה.אילנית בעצמה אמרה את זה.
כואב לקרוא תגובות קשות כאלה על ילדה בת 15 שדוחפים אותה לזה

בתאל
בתאל
2 שנים

אלין מהממת, רואים שיש לה אמא טובה ושהיא קיבלה חינוך טוב בבית!! כל הכבוד לאילנית שעוזרת לבת שלה גם כשהיא היתה מעדיפה שזה לא יהיה .

רחלי
רחלי
2 שנים

ממש נראת גדולה לגיל שלה.אבל שהיא מדברת רואים שהיא עוד ילדה