מחקה כל זכר לזוגיות עם אייל גולן? דניאל גרינברג בצעד דרמטי

מחקה כל זכר לזוגיות עם אייל גולן? דניאל גרינברג בצעד דרמטי

השמועה אומרת...

יותר מחודשיים לאחר שהתגרשו ברבנות באופן רשמי, דניאל גרינברג מחליטה לעשות צעד נוסף בהסרתו של בעלה לשעבר מחייה הפומביים ברשתות החברתיות ומחליטה למחוק כמעט כל זכר אליו ולתמונות המשותפות של השניים שנצברו במהלך מערכת היחסים בשלושת השנים האחרונות.

שתפו

צעד נוסף וחסר תקדים ביחסים בין הגרושים הטריים: אייל גולן ודניאל גרינברג. לאחר שאייל גולן נעלם מהרשתות החברתיות בצעד מחאה לאחר הראיון הנועז של אשתו לשעבר בו חשפה לא מעט צדדים אפלים בקשר שלהם, נראה שכדור השלג שנוצר בעקבות כך רק הולך ומתעצם.

 

כזכור, לאחר הראיון של גרינברג בחדשות 12 – הגיעה רעידת אדמה תקשורתית ומבול של ביקורות שהופנו כלפי השניים. אייל גולן השאיר מסר חד משמעי בתגובה ולאחר מכן מחק את התוכן ברשת האינסטגרם. אך עד מהרה חזר עם תכנים שכוללים פרומואים למופע הזהב המתקרב שלו בלבד – ללא תכנים אישיים או תכנים בהם הייתה קיימת דניאל גרינברג.

מחקה כל זכר לזוגיות עם אייל גולן? דניאל גרינברג בצעד דרמטי
דניאל גרינברג חוגגת עם האחות והחברות את יום ההולדת האחרון

 

מחקה כל זכר לזוגיות עם אייל גולן? דניאל גרינברג בצעד דרמטי
אחת התמונות הזוגיות שנעלמו מהפיד של השניים.

אך נראה שבזמן שאייל פתח דף חדש ברשתות החברתיות, דניאל השאירה עדיין את הזכרונות של השניים בחשבון האינסטגרם שלה. דבר שהחזיק מעמד עד לרגעים האחרונים. היום החליטה גרינברג לעשות מעשה ולהחזיר במטבע דומה.

 

דניאל גרינברג החליטה להסיר מחשבון האינסטגרם שלה כל תוכן הכולל את בעלה לשעבר אייל גולן. ביחד וגם לצד הילדים המשותפים -מיאל ורון. מלבד שלוש תמונות של השניים מבוק ההריון ועוד תמונה משפחתית.

מחקה כל זכר לזוגיות עם אייל גולן? דניאל גרינברג בצעד דרמטי
תמונה מבין ה-3 שהשאירה דניאל מהתקופה עם גולן בחשבון האינסטגרם שלה

כזכור, אייל גולן ודניאל גרינברג צברו זכרונות משותפים וגם רגעים שתועדו ברשתות החברתיות במשך שלוש שנים עוד בטרם ימי הנישואים – ואת התכנים מאותם הימים כנראה יהיה אפשר למצוא מעכשיו רק בעמודי המעריצים של המשפחה ומדורי הרכילות ששמרו עותק.

 

האם הצעד הבא של השניים יהיה הסרת עוקב ברשתות החברתיות? כרגע השניים עדיין עוקבים האחד אחרי השנייה ברשת האינסטגרם אך כפי שאומר שירו של הזמיר – "ימים יגידו".

35 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ליז
6 חודשים

לא מבינה למה זה מעניין 🤔

L.g
6 חודשים

בפעם המיליון ודעתי נותרת בעינה לגבי דניאל הכל היה משחק מכור מההתחלה מצידה ידעה מי הוא מה סובב סביבו והלכה על "כל הקופה" אבל מכאן ועד,הכפשות תשמרי על כבוד ילדייך מה שלא יהיה יש לכם ילדים משותפים תצטרכו להיות יחד באירועים שלהם זה לא מכובד ‼‼‼גם אני כגרושה דומרת עם הגרוש על יחסים נפלאים
תיקחי דוגמא

אורלי ויצמן
6 חודשים

תשאירי מזכרות לילדים בכל זאת הייתם זוג הורים לילדים המתוקים האלה