רעידת אדמה: הטענות הקשות של מייקל זנזורי כלפי שיר אלמליח נחשפות!

רעידת אדמה: הטענות הקשות של מייקל זנזורי כלפי שיר אלמליח נחשפות!

השמועה אומרת...

חודש בדיוק לאחר לידת בנם השני של הדוגמנית הבינלאומית שיר אלמליח ואיש העסקים מייקל זנזורי שכזכור, השניים התרגשו והחליטו להביא לעולם ילד נוסף משותף. נחשף עכשיו כי מייקל החליט להגיש בקשה לישוב סכסוך בבית הדין הרבני סביב בנם הבכור, הסיבה נחשפה בתקשורת וזה לגמרי הלם.

שתפו

חודש לאחר לידת בנם הצעיר במשותף של שיר אלמליח ומייקל זנזורי, גבריאל חיים. ונראה שהזוג שהספיק להתרגש ובכל זאת להביא לעולם אח קטן לבנם הבכור, רפאל. נכנסו להליך של סכסוך גועש שהחל מאז לידת הבן הקטן.

 

אלמליח עשתה את מה שלא מעט אנשים לרבות מפורסמים החליטו לעשות לאחרונה ואף הפך לטרנד והחליטה להביא ילד נוסף עם בעלה לשעבר, מתוך מחשבה על אח קטן לבנם הבכור שיגיע מאותו האבא.

רעידת אדמה: הטענות הקשות של מייקל זנזורי כלפי שיר אלמליח נחשפות!
צילום: עופר חן

אך נראה שלמרות שהשניים שמרו על יחסים מצוינים, גם לעיני המצלמות וגם מאחורי הקלעים ואף התמידו בטיפול זוגי למרות שאין היותם זוג נשוי יותר. קרה משהו שגרם לפיצוץ וסכסוך משפטי בשבועות האחרונים ומאז לידת בן זקוניהם.

 

על פי חשיפה שעלתה ב"וואלה!" המשבר בין שיר למייקל החל כבר לפני זמן מה בעקבות חילוקי דעות שחלקם קשורים בין היתר להסדרי הראיה שנקבעו בין השניים. תוך כדי דרישה מצדו של מייקל לגרושתו להסיר מהרשתות החברתיות את כל התמונות של בנם הבכור רפאל.

רעידת אדמה: הטענות הקשות של מייקל זנזורי כלפי שיר אלמליח נחשפות!
צילום: שוקה כהן

מעורך הדין המייצג את זנזורי, אסף בוטח נמסר בין היתר בתגובה לפרטים שהתפרסמו:"לגופם של דברים הרי שאמנם פנה מרשי אל בית הדין הרבני בטענה כי גב' אלמליח משתמשת באחד מילדיהם של בני הזוג וזאת לצורך פרסומות, דבר אשר הינו בבחינת איסור חמור שביניהם ומהווה הפרה שלו. בידי מרשי תיעוד לכאורה לפעמיים לפחות בהן עשתה זאת הגב' אלמליח. ילדיו של מרשי אינם יכולים. ילדיו של מרשי אינם יכולים ואף לא יהיו מקור פרנסה בעבורה, מה גם שהדבר מהווה את ביזויו של בית הדין"

 

מטעמה של עורכת הדין מטעמה של אלמליח, שרית פשלי נכתב בתגובה: "שיר היא אם יחדנית עם תינוק בן כחודש ימים בלבד וקטין נוסף בן שנתיים, שנדהמה לגלות כי בעלה לשעבר ואב ילדיה בזמן כה רגיש הגיש בקשה קנטרנית לעניין פרסום הקטין רפאל ברשתות החברתיות, דבר אשר הוסדר זה מכבר בהסכם הגירושין. חשוב לציין כי שיר מעולם לא מנעה ממייקל קשר עם רפאל , טובת ילדיה היא לפני הכל עבורה וחבל שהאב לא נוהג אף הוא כך"

רעידת אדמה: הטענות הקשות של מייקל זנזורי כלפי שיר אלמליח נחשפות!

לפרסום הדברים עלו לא מעט תגובות עם קטילות לשני הצדדים. אחד הכותבים התייחס לתגובת עו"ד וכתב:"היא לא יחידנית ולא נעליים… היא חד הורית לכל דבר ועניין. יש לילדים אב מעורב שדואג לילידם. יחידנית היא אם שילדה ילדים מתרומת זרע."

 

כותב אחר הוסיף תגובה מנגד עם עקיצה לצד השני:"היא ילדה לא מזמן והוא עם הורמונים. עשית ילדים עם סלב, ילדיך יהיו חשופים. מה נזכרת?".

21 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
סנדי
8 חודשים

מאז לידת בן זקוניהם….. לא יותר פשוט וקריא "בנם השני?" בן זקוניהם יש להורים בני 50

רותי
8 חודשים

האישה הזו בעיתית .

רינה
8 חודשים

מעניין את התחת