דניאל גרינברג חטפה עקיצה ולא נשארה חייבת: הפעם היא פתחה את הכל!

דניאל גרינברג חטפה עקיצה ולא נשארה חייבת: הפעם היא פתחה את הכל!

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי, דניאל גרינברג עוסקת לאחרונה לא מעט בנושא העצמה הנשית. לאחר שפתחה עמוד שכולו סביב טהרת הנושא לצד אחותה קארין שכולל שלל עצות ומסרים להעלאת המוטיבציה לנשים באשר הן כולל רבות שנמצאות בסטטוס דומה לשלה. הפעם היא החליטה לחשוף את שגרת חייה שהשתנו מאז הפרידה מאייל גולן וגם החליטה להגיב באופן חריף לאחת המגיבות שביקרה אותה בנושא.

שתפו

למרות כל החיוכים של בני הזוג לשעבר האחד לצד השנייה ממש עד לרגע שנפרדו סופית והתגרשו כדת וכדין, קהל הצופים והמעריצים נחשפו מאז ללא מעט כביסה מלוכלכת שהעכירה את האווירה. ומאז הראיון של דניאל גרינברג לחדשות 12 נראה שהשניים החליטו לקחת אסטרטגיות שונות בדברור הדברים וברשתות החברתיות.

 

אך בזמן שהשניים נמצאים בנפרד כאשר אייל גולן נותר בוילה המשפחתית שברחובות בזמן שדניאל גרינברג עברה לדירה חדשה באותו בניין עם אחותה הגדולה בעיר. נראה שהשגרה בגזרתה של דניאל השתנה באופן מעט דרמטי אותו החליטה לחשוף במהלך תגובה שלה למגיבה שהחליטה להתחצף.

דניאל גרינברג חטפה עקיצה ולא נשארה חייבת: הפעם היא פתחה את הכל!

דניאל העלתה פוסט לחשבון האינסטגרם שלה ובו היא נראית מנקה, מכבסת, מסדרת, ומארגנת את הדירה לצד מסר של העצמה נשית. ולצד התשואות של העוקובת שלה בפוסט שהעריכו את האותנטיות שלה ע"י העלתה תוכן שונה ממה שמעלות בד"כ סלב במעמדה. אחת הגולשות החליטה לעקוץ בביקורת שזכתה לתגובה חריפה של גרינברג.

 

אחת המגיבות כתבה לדניאל את התגובה הבאה שגרמה לדניאל לחרוג ממנהגה ולצאת עליה חזרה:"לא אמרת לא מזמן שיש לך עוזרת ושאת לא עושה את כל הדברים האלה בבית? אז מה הקטע של כל הסרטונים האלה עכשיו?"

דניאל גרינברג חטפה עקיצה ולא נשארה חייבת: הפעם היא פתחה את הכל!

והפעם דניאל שלא כהרגלה, החליטה להשיב לאותה מגיבה ואף לעקוץ אותה חזרה:"מיותר לציין שלא הייתי מגיבה לך על זה במצב אחר אבל בחרתי שכן. אז אם כבר החלטת לכתוב את שעל ליבך בצורה מעט מכוערת אענה לך באהבה גדולה".

 

והוסיפה את תגובתה בנושא:"אמת. לא הייתי עושה יותר מידי כי הייתה לי הפריבילגיה שלא לעשות. היום אני חייה שגרת חיים קצת שונה ועושה הפרדה מלאה בין הרצוי למצוי ומתפקדת בהתאם למצב הנוכחי, והאמת? אין אושר גדול מזה. אז תודה למציאות הנוכחית מה שנקרא ותודה על כוחות שמתגלים לאט לאט. שיהיה לך יום מדהים אישה טובה שכמותך".

אווץ'! אישה לאישה לא תמיד מלכה. התגובה כאמור נמחקה מהפוסט. אבל הספיקה להיות מתועדת ביומנה של שמועה.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Daniel greenberg (@daniel_greenbergg)


91 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עוע
8 חודשים

את כולך הצגה אחת גדולה אין לך טיפת נשיות בכלל תתעוררי

חנן
8 חודשים

רחמים !
כל יום דניאל גם כשאין כלום !
מי היא ? מה יצרה , מה תרמה לחברה ?
אז תפסיקו לצטט את הכלומניקית הזו .

אורחת
8 חודשים

די ,די ,די לא רוצים יותר לראות .