אתי כרייף יוצאת בסערה נגד הטוקבקיסט:"מתביישת במקומך על מה שכתבת"

אתי כרייף יוצאת בסערה נגד הטוקבקיסט:"מתביישת במקומך על מה שכתבת"

השמועה אומרת...

קרוב לחודשיים חלפו מאז אותו ראיון שעורר רעידת אדמה תקשורתית ובו אתי כרייף חשפה פרטים מפרשת "מין תמורת מינוי" בה הייתה מערבת. ונראה שמאז אותו הרגע היא עלתה למספר מוקדים שבחלקם זוכה לפרגונים רבים ומנגד זוכה למבול של ביקורות על גישתה הבלתי מתנצלת.

שתפו

אין ספק שאתי כרייף הפכה כמעט בין לילה לאחת הנשים המוכרות והמדוברות מאז הראיון לתוכנית "עובדה" וההתבטאות האייקונית – "מי אתם שתגידו לי 'נו נו נו', מה אתם אלוהי המוסר?" שאף זכתה לחיקויי ב"ארץ" נהדרת.

צילום : דימה קרמינסקי

אך מאותו הראיון והחשיפה התקשורתית הגדולה לה זכתה, נראה שאתי לא ממש מתכוונת לרדת מתחת לרדאר ומנצלת היטב את אור הזרקורים. הצטלמה לשלל קמפיינים ממפרסמים שרצו את פניה בפרונט, אך מנגד זכתה למבול של ביקורות ברשת מציבור שמרגיש טעם מר שהיא הסלב שנבחרה להיות מיוצגת ע"י אותם חברות.

 

אך לצד הביקורות ועל כך שהפכה לדמות שנויה במחלוקת, נראה שכרייף לא מתכוונת לעצור. בקמפיין האחרון שקטפה ל"סמארטק טכנולוגיות" ובו תשמש כפרזנטורים לשנה הקרובה היא צפויה לגלגל מאות אלפי שקלים. ועכשיו היא גם מגיבה לחלק מהטוקבקים המרושעים ביותר נגדה!

צילום : דימה קרמינסקי

אחד הטוקבקיסטים כתב בביקורת חריפה:"אתי כרייף, את באמת לא מבינה את מעשייך המבחילים. אין מחילה ואין כפרה להתנהגותך הלא מוסרית בדרך לגלימה" והפעם היא החליטה להגיב:

 

אתי מסרה לאותו טוקבקיסט:"בימים חשוכים הייתי מסכימה איתך, בעולם אחר הייתי מסכימה איתך. בעולם שלנו לא רק שאני לא מסכימה איתך. אני מתביישת במקומך על מה שכתבת!"

צילום : דימה קרמינסקי

טוקבקיסטית נוסף כתב ואף המליץ לאתי:"במקומה הייתי נעלם מבושה!". אתי החליטה להתייחס למשפט הקשה הזה ויצאה בתגובה חריפה:"ממש לא, ממש ממש לא. ואם אני צריכה להעביר מסר פה לחשודים, לבני נוער, לחשודות, לנאשמים. לכל בן אדם שהשפילו והעליבו אותו. אל תתביישו. תרימו ראש. תמשיכו הלאה. תשעטו קדימה. השיירה תעבור גם אם הכלבים ינבחו. ובואו החיים קצרים ויפים חברים"

צילום : דימה קרמינסקי

ואיך הגיבה כרייף לטוקבקיסט שנכנס לפרטים האינטימיים בצורה גסה וכתב:"איך היא לא מתביישת, היא התפרסמה על זה שהיא השתרללה בעוד שהיא נשואה עם גבר נשוי וגם מתגאה בזה, אין בושה"?

צילום : דימה קרמינסקי

אתי השיבה לאותו מגיב:"אני מציעה לכל אלוהי המוסר והצקצקנים והטהרנים על חשבוני להסתכל קודם כל על עצמם בעיניים במראה או על הקרובים והאהובים שלהם. או על כל אחד שעשה איזשהו משגה בחיים שלו ומתקן את זה. במקום להמשיך ולנסות לתפוס במה או איזה שורה באינטרנט על חשבוני, לא יפה, לא מכובד. אנשים תהיו טובים!"

12 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
חגית
10 חודשים

אבל זה לא שהיא סתם בגדה, היא עשתה זאת עם מי שמינף אותה, לא יכול להיות מצב הזוי בו היא מתעלמת מהפואנטה, נכשלה בבחינה, לא ראויה, וסללה דרכה בצורה מבחילה. תתמודדי עם העובדה שכולם נגעלים מזה

ליאן
10 חודשים

אישה שנואה שתעלם כבר הזקנה הזאת

גיל
10 חודשים

למה היא מתייחסת לביקורות הרעות?