"3 מיליון דולר עבור חתונה" ההצעה ההזויה והמטרידה שקיבלה נטלי דדון!

“3 מיליון דולר עבור חתונה” ההצעה ההזויה והמטרידה שקיבלה נטלי דדון!

השמועה אומרת...

להודעות הביזאריות והמטרידות הללו, הדוגמנית וכוכבת הריאלטי נטלי דדון כנראה לא ציפתה. לפני כיומיים פנה אליה בחור אלמוני בשם א’ והציעה לה בשלל הודעות מטרידות ומוזרות במיוחד לבקש את ידה בעבור סכום של לא פחות מ-3 מיליון דולר לצד הצעות נוספות ו”מפתות” במיוחד. ולא תאמינו איך זה נגמר!

שתפו

זו לא הפעם הראשונה וכנראה גם לא האחרונה שהדוגמנית המבוקשת, נטלי דדון נתקלת במקרים של בריונות או הכפשות כלפיה ברשתות החברתיות ובמדיה. ברוב המקרים היא לא חששה להסתייע באמצעים משפטיים. אך הפעם מדובר בתופעה שטרם חוותה.

 

ביום רביעי האחרון נשלח לאשת יחסי הציבור, שירן פרץ המקושרת לנטלי ובמקביל גם למספרה הפרטי של הדוגמנית שלל הודעות אס-אמ-אס וואטסאפ מבחור נחוש במיוחד. א’ שהציג את עצמו כאיש נדל”ן מכובד המעוניין לשלם לא פחות מ-3 מיליון דולר במטרה להתחתן עם נטלי דדון תוך כדי בקשת סיוע מהיחצנית.

"3 מיליון דולר עבור חתונה" ההצעה המטרידה שקיבלה נטלי דדון!
נטלי דדון ואשת יחסי הציבור שירן פרץ – תחת מתקפת הטרדות ואיומים בלתי פוסקת מהמחזר.

א’ שפנה תחילה ליחצנית שירן פרץ כדי שתעזור לו עם אירוע יום הולדת מתוקשר במיוחד החל לשוחח ולבקש את עזרתה בדברור מול נטלי דדון וכמו כן העלה בפניה לא פחות מהצעת חתונה שלו לדוגמנית המפורסמת הכוללת תאריכים של הצעת הנישואים, החופה, מיקום החתונה, עורכי הדין שיחתמו ועוד.

ההודעה ששלח א’ לאשת יחסי הציבור של נטלי דדון ותגובתה הנדהמת

שירן ההמומה לא הבינה מאיפה נחתה עליה ההצעה ההזויה והחליטה לבטל את הפגישה ואירוע היום הולדת שהתכוונה ליחצן לו. במקביל מתברר כי א’ הצליח להגיע למספר הטלפון הישיר של נטלי דדון ושלח לה באופן ישיר את הצעת הנישואים שכולל דירה בהרצליה בשווי 3 מיליון דולר.

 

דדון ביקשה מאותו מחזר אלמוני בעל הודעות מטרידות להפסיק לשלוח לה הודעות באופן מיידי. אך זה לא בדיוק מה שקרה. המחזר המשיך ושלח לה הודעות נוספות ולא פחות מוזרות או מטרידות.

 

באחת ההודעות הציע סכום נוסף לדדון בסך חצי מיליון ש”ח תוך כדי ניסיון חיזור אקסצנטרי נוסף ושימוש בביטוים מין הגמרא ואף אפשרות “להכפיל את ההצעה” למיליון שקלים. אך נראה שמאותו השלב הסלבנות כבר אבדה לשני הצדדים.

 

לאחר שאותו בחור קיבל סירוב ברור והתבקש שלא ליצור קשר יותר עם דדון ופרץ הוא החליט לשנות את הפאזה ושלח ממש ברגעים האחרונים(בטרם כניסת השבת) הודעה ליחצנית על כך שהיא מוזמנת לחקירת ההתקשרות ביניהם. דבר שהוביל הפעם לצעד בלתי נמנע.

 

נודע לשמועה כי נטלי דדון ושירן פרץ פועלות ממש ברגעים אלו על הגשת תלונה במשטרה על ההטרדות הבלתי נפסקות של א’ ממש עד לרגעים אלו בתקווה שהסאגה המוזרה הזאת תפסק.

"3 מיליון דולר עבור חתונה" ההצעה המטרידה שקיבלה נטלי דדון!
בלי קשר להצעת החתונה המטרידה של המחזר – הם ביחד או לחוד כיום? שאלת השאלות. דדון ופרליס

39 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ליאן
1 שנים

נשמע בן אדם לא תקין או בחורה שמסתלבטת…

דביר
11 חודשים

את מי זה מעניין
למה כל חרטה צריכים לכתוב

אילנה
11 חודשים

את מי זה מעניין