"השאירה לבן אל אבק" הנקמה של אורטל עמר באקס הגיעה ממקום לא צפוי?

"השאירה לבן אל אבק" הנקמונת של אורטל עמר באקס הגיעה ממקום לא צפוי?

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

אחרי מבול של ביקורות מכאן ומכאן, נראה הפעם שהשיר החדש של כוכבת הילדים מיכל הקטנה וכוכבת הריאלטי, אורטל עמר הצליח לגנוב את ההצגה. והפעם הגולשים ערכו השוואה ונראה שעמר הצליחה לגבור על האקס שלה בבאטל על ההייפ?

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

אין ספק שמאז הפרידה המתוקשרת של כוכב הזמר, בן אל תבורי ובת זוגתו לשעבר, אורטל עמר. השניים ממשיכים להיות במעקב צמוד של מעריציהם ועקביהם שלא מפסיקים למדוד ולהשוות מה עשו והיכן.

 

בזמן שבן אל ובן זוגו המוזיקלי סטטיק החליטו לפרוש מהנחיית אחת התוכניות הנצפות של קשת 12, "הכוכב הבא" ולהתרכז בקריירה המוזיקלית שלהם מעבר ליד לצדה המפיקים והכוכבים הגדולים ביותר. גם אורטל עשתה לא מעט צעדים קרייריסטים שהצליחו להפתיע רבים.

"השאירה לבן אל אבק" הנקמה של אורטל עמר באקס הגיעה ממקום לא צפוי?

אורטל עמר שכיכבה לאחרונה ב"גולסטאריות" של הוט. נשארת נאמנה לחברת התקשורת ואף נמצאת במגעים מתקדמים לליהוקה לתוכנית שידוכים חדשה בשם "רעבים לאהבה". אך מעבר לכך גם פצחה בקריירת זימרה במקביל שהצליחה להמריא ואף לעקוף בצפיות להיט של האקס שיצא בסמוך?

 

לאחר ששירה של עמר וויצמן יצא וקיבל חשיפה לא קטנה בתקשורת, הוא זכה תחילה למבול של ביקורות באופן כמעט סוחף. "אמאהות לילדים במשבר גיל ה30 מנסות לעשות מה שאבא של הילד של אחת מהן עשה בגיל 20" כתב הזמר רון נשר בערוץ היוטיוב שלה.

 

אך נראה מאז שהשתיים זוכות ליותר ויותר צפיות בקליפ החדש שלהם: "מסכה" שמצליח לפרוץ בקרוב את תקרת 400 אלף הצפיות בערוץ היוטיוב הרשמי של מיכל הקטנה. אך זה לא הסוף!

"השאירה לבן אל אבק" הנקמה של אורטל עמר באקס הגיעה ממקום לא צפוי?

לשם השוואה בעמוד הרשמי של סטטיק ובן אל יצא שיר חדש עם הפקה לא פחות גדולה שכללה גם שיתוף פעולה עם הראפרים הבינלאומיים סנופ דוג וליל בייבי שיצא כמה ימים קודם לשירה החדש של האקסית.

 

הצפיות בקליפ של שירם החדש של בן אל, סטטיק, סנופ דוג וליל בייבי מסתכמת בכ-232 אלף בלבד לעומת 379 אלף צפיות בקליפ של אורטל עמר ומיכל הקטנה שיצא לאחר מכן.

"השאירה לבן אל אבק" הנקמה של אורטל עמר באקס הגיעה ממקום לא צפוי?

בערוץ היוטיוב ועמוד הקליפ של "מסכה" התגובות השליליות התחלפו בחיוביות כמעט באופן גורף לאחר שהשיר של השתיים פשוט התפומצץ וזכה להצלחה רבה. אחד המגיבים עקץ:"שיר אש, משאירה אב לבן אל". נקמונת מתוקה? מה שבטוח זה שוי אפשר לסמן על ההישג המכובד.

8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גיל
1 חודשים

אבל אין לה כוונה להתחרות בבן אל

בוקאה
1 חודשים

סתם דלוחה מסכנה שמחפשת צומי תמכור עצמה בשביל כתבה והמבין יבין בלשון עדינה

אורחת.
1 חודשים

שחררו מימנה .לא כל דבר שהיא עושה קשור לבן אל.