ליהיא גרינר יוצאת בהצהרה דרמטית במיוחד בעקבות הפיגוע בחדרה!

ליהיא גרינר יצאה בהצהרה דרמטית במיוחד בעקבות הפיגוע בחדרה!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

נראה שהזעם בעקבות הפיגוע החמור והמתועב בחדרה אמש הצליח להכות גלים מכל הכיוונים האפשריים. גם משפיעני ארצנו לא יכלו לשבת בחיבוק ידיים ולשתוק על המעשה המחריד. אך מי שידועה בתור הפה הגדול של התעשייה הצליחה שוב להציב רף חדש בביקורת על האירוע.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

פליטות הפה והביקורות אותן העלתה כוכבת הריאלטי ליהיא גרינר לסטורי שלה בחשבון האינסטגרם בשנים האחרונות הצליחו לעורר לא מעט סערות ואף הפכו לשיחת היום. תקרית "התימני הקטן". כינוי ה"חיות" באירוע במירון, היציאה נגד ההצבעה לנפטלי בנט וזה רק קצה המזלג.

 

אך עכשיו הגיע נושא חדש שהצליח לשבש ולזעזע את סדר היום של המדינה כולה. הפיגוע הרצחני אמש(ראשון) בחדרה ובו נרצחו 2 לוחמי מג"ב לצד חמישה פצועים נוספים. לצד אלפי תגובות וגינויים של מפורסמים ברשת הגיעה תגובתה הקיצונית של גרינר.

ליהיא גרינר יוצאת בהצהרה דרמטית במיוחד בעקבות הפיגוע בחדרה!

ליהיא שיתפה את עוקביה:"אמאל'ה, איזה פחד להסתובב. פתאום אנשים מתחילים לירות. אמאל'ה. איזה מסכנה הבחורה באוטובוס. תקשיבו זה היה קשה. מסכנים המשפחות." ואז הוסיפה:"זה לא נורמלי, באמת. צריכים שיהיה חוק שזה עונש מוות".

 

ונימקה:"אם יש טרוריסט ככה מסתובב עם אקדח, לא מנטרלים סתם מנטרלים. צריך להרוג. אני לא חושבת שצריך לתת צ'אנס שהם יהיו בבתי חולים אצלנו. ובסוף נטפל בהם. כאילו, ברגע שהם יוצאים החוצה ומנסים להרוג אנשים. הם צריכים למות! עד הסוף!"

ליהיא גרינר יוצאת בהצהרה דרמטית במיוחד בעקבות הפיגוע בחדרה!

והמשיכה:"זה לא פייר, זה לא פייר. כאילו דיי למה. עוד ערבים ישראלים? זה למה? למה?. למה ככה? ממש חראם וכמה חרדות היו לי אתמול אמא'לה. ה' שכולם יהיו בריאים." צפו:

לצד התגובה הקשה של ליהיא גרינר עלו ברשתות ביקורות שהפעם חיזקו את ידה של ליהיא כמעט באופן מלא. אחד המגיבים כתב בזעם:"מדינה של פחדנים! הרתעה וענישה ששווה לתחת, כל מחבל שיוצא לרצוח לשלול אזרחות לכל משפחתו להחרים רכוש ולשלוח לעזה! האדישות זה הכי נורא כי כבר התרגלנו להכל ראינו הכל כואב וממשיכים יום אחרי . הם חיים בתוכנו ומשליטים בנו טרור. עד מתי??"

 

הקומיקאי חן מזרחי הגיב והוסיף חיזוק:"הם לא מפחדים מהמוות אין להם ערך לחיים , חמישה מאסרי עולם בצינוק לרצח על רקע לאומני פלוס גירוש ושלילת אזרחות למשפחת המחבל. ואז דברים יתחילו להשתנות כאן"

 

מנגד היו כאלה שגם ביקרו את גרינר:"צריך להוציא חוק לא לפרסם אנשים שהם כלום ושום דבר . טיפשים עם פה גדול . גם את השוטרים התימנים השחורים צריך להוציא להורג ? אפס היית ואפס נשארת"

2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רחלפפ
1 חודשים

פעם ראשונה מסכימה 100% עם ליהי תבורכי, צודקת

דנה צומן
1 חודשים

להוציא אותה מרשימת האוכלוסיה במדינת ישאל. נמאס לשמוע אותך גם לטוב וגם לרע. למה מי את בכלל?