"הדת אצלה סתם הצגה" אודליה סויסה תחת מתקפה לאחר שעבדה בשבת!

“הדת אצלה סתם הצגה” אודליה סויסה תחת מתקפה לאחר שעבדה בשבת!

השמועה אומרת...

לא פעם ולא פעמיים לכוכבת הריאלטי, אודליה סויסה הופנו טענות כאלו ואחרות מצד הגולשים וגם מצד הגרוש הטרי שלה שהטיח בה האשמות קשות על התנהלות פוגענית מצידה שהגיעה בעקבות הפרסום. הפעם הגיעה טענה נוספת על חילול שבת מצדה – לא תאמינו איך היא הגיבה!

שתפו

אודליה סויסה מצליחה לגרור לא מעט תגובות ברשתות החברתיות, רובן חיוביות ומרימות. אך יש כאלה שגם מלגלגות ומחפשות אותה בציציות וזאת לאחר שהצליחה להתברג חזק בתעשיית הבידור לאחר הגירושים מבעלה אבי.

 

לאחרונה עלה המופע המשותף של אודליה סויסה לכבוד חג הפסח המתקרב לצד חבריה מ”הישרדות VIP”, יובל שם טוב, יונתן בשן וגדי פניבילוב. ונראה שבעקבות טעות בתכנון – נאלצה אודליה להשתתף באחד המופעים שעלה בשבת למרות זיקתה לדת.

"הדת אצלה סתם הצגה" אודליה סויסה תחת מתקפה לאחר שעבדה בשבת!
אודליה סויסה בהצגה “יציאת מצרים סיפר ההגדה”

אודליה החליטה להגיב לנושא הבוער הזה במסגרת שאלות ותשובות לכ-212 אלף עוקביה בחשבון האינסטגרם שמתברר שחלקם היו מאוד מופתעים שבחורה מאמינה ושומרת שבת שכמותה החליטה לעלות למופע הילדים לפסח במהלך השבת.

 

אודליה נשאלה ע”י אחד מעוקביה:“רציתי לדעת איך בחורה מאמינה כמוך עובדת בשבת?”. אודליה הגיבה חיש מהר לאותו עוקב או עוקבת:“לצערי לא הסתכלי על הלוז ולא שמתי לב שמופיעים בשבת.”

 

והוסיפה בטענה לכך:“הלבב נקרעע לי כל פעם מחדש אבל מה שאני עושה – נוסעת לעיר בשישי שבו יש לנו הצגה ומונית לוקחת אותי. ככה לפחות אני לא נוהגת ומשתדלת מאוד כמה שפחות לחלל. גם לי יש נפילות אני לא מושלמת אבל עושה השתדלות. מה שכן בפעם הבאה אבדוק הצגות שיופיעו בשבת פשוט לא אקבל.” וסיכמה:“אין ברכה בכסף”.

"הדת אצלה סתם הצגה" אודליה סויסה תחת מתקפה לאחר שעבדה בשבת!

לצד אותה תגובה של אודליה סויסה הגיעו התגובות וגם העקיצות בפורומים ומדורי הרכילות. אחד הטוקבקיסטים כתב:“כל הדת אצלה סתם הצגה כמו ג’קי הפירסום שיגע אותה”. כותב נוסף לגלג:”‘לא שמתי לב שהבגדים שאני לובשת לא צנועים'”.

 

"הדת אצלה סתם הצגה" אודליה סויסה תחת מתקפה לאחר שעבדה בשבת!
לא שמה לב שהמופעים בשבת. אודליה סויסה

44 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שלומי
11 חודשים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה צניעות יש בבגד ים או בבגד גוף או בחזיה בלבד? עושה צחוק? לא שמת לב? את לא דתיה ולא קרה כלום, תמשיכי להיות כל מה שטוב לך

עופר
11 חודשים

היא לא נהגה …לקחה מונית ….כמה צביעות …מונית בשבת זה בסדר …..יבאבא

נתי
11 חודשים

סתומה לגמרי