סתם סיגריה ידידותית עם דניאל גרינברג או יש סיכוי לקשר? הבחור האלמוני חושף!

השמועה אומרת...

הרשת גועשת ביממה האחרונה בעקבות מספר תמונות בהן נתפסה בעדשת המצלמה, כוכבת הריאלטי דניאל גרינברג לצד גבר אלמוני כאשר השניים נראים צמודים ומחוייכים. אז האם מדובר בסתם מפגש אקראי וידידותי בחופשה בחו"ל או שיש אופציה למשהו בארץ?

שתפו

אחרי שחשפנו לכם כאן אמש את תמונות הפפראצי הראשונות של הגרושה הטרייה, דניאל גרינברג לצד גברבר נאה ואלמוני. עלו לא מעט תהיות לגבי טיב המפגש של השניים. ועכשיו נראה שיש תגובה ממקור ראשון.

 

האם זהו תחילת עידן חדש לאחר הקשר הזוגי הקודם של גרינברג עם הזמר אייל גולן? אז הבחור האנונימי אותו פגשה דניאל בחופשת הסקי בצרפת אותר ונראה שהוא לא היה מוכן לרגע הזה שתמונותיו יהיו מרוחות בכל מדורי הרכילות של ישראל.

קרדיט: ישראל בידור

לאותו גבר שכבר לא ממש אנונימי החל מאתמול קוראים גיא עזרא, בחור רווק בן 33 שהגיע מישראל ללוקיישן המושלג בצרפת למטרת חופשת סקי. על פי מקורבים נראה שמדובר באדם שאינו זר לתעשייה המקומית ומקושר להמון אנשים וסלבס.

 

אז מה אומר גיא לגבי ההתקלות שלו עם דניאל גרינברג באותה מסיבה מושלגת. לגמרי צירוף מקרים אקראי או שהייתה של "התחלה" של משהו? מסתבר שגם לכך יש תגובה ברורה שלו.

אייל גולן יודע? דניאל גרינברג נתפסה צמודה לגבר לא מוכר במהלך חופשה!
קדרדיט: ישראל בידור

גיא ענה בתקשורת לגבי המפגש הקרוב עם גרינברג במסיבה וטען שכלל לא ידע במי מדובר:"בכלל לא ידעתי שזאת היא. רק אחרי התמונות הבנתי. היא הדליקה לי סיגריה ודיברנו שתי דקות, הכי תמים שיש."

סתם סיגריה ידידותית עם דניאל גרינברג או יש סיכוי לקשר? הבחור האלמוני חושף!
גיא עזרא. צילום מסך: אינסטגרם

אז האם המפגש המקרי, האקראי והתמים הזה יוביל אולי למשהו כאשר השניים יגיעו לארץ ואולי יפגשו שוב בעקבות בקרבה של שניהם לגורמים בתעשייה? ייתכן מאוד שעוד נשמע עליהם באותה סביבה שוב.

51 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דליה
10 חודשים

בא לי להקיא מהיצור הזאת גרינברג

זהו ש
10 חודשים

ומה הבחור הזה צריך גרושה פלוס שתיים ראבאק !!! אולי לערב חד פעמי

ניקו
10 חודשים

לא נמאס לכם כבר לעקוב אחריה?,ילה שחררו אותנו מהאוהבת כסף הזאת