המעריצים הוכו בהלם: אייל גולן פרש ממוזיקה ועבר לעסוק בנדל"ן?

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

באחד העמודים המרכזיים שמסקרים את דרכו של הזמר המוביל, אייל גולן. עלה היום פרסום שגרם למעריציו לצאת מגדרים שלפחו בשורה מרה במיוחד על פרישתו ממוזיקה לאחר קרוב ל-30 שנות קריירה.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

נראה שלא מעט מתומכיו ומאזיניו ההדוקים של הזמר אייל גולן נתקלו היום בפוסט באחד מעמודי המעריצים של הזמר שלפיו אחד מגדולי הזמרים הים תיכוניים במדינת ישראל פרש ממוזיקה ועבר לעסוק בעסקי הנדל"ן.

 

בעמוד הפייסבוק "גם אני עם אייל גולן לכל אורך הדרך" העלו היום(שישי) פוסט קצר אך עם בשורה קשה ביותר למעריצים:"פרסום ראשון: לאחר התלבטויות קשות אייל גולן החליט לפרוש ממוזיקה ולעסוק אך ורק בעסקי נדל'ן."

אותו עמוד עוד החליט לפרסם את תגובתו של גולן והוסיף לשרשור הפוסט :"מגולן נמסר בתגובה: 'זה סוף של כל סיפור'". לאחר בירור קצר של שמועה וכפי שרוב המעריצים הצליחו להבין: מדובר במתיחה לכבוד 1 באפריל בלבד.

 

אז אתם יכולים להירגע – הזמר כלל לא מתכונן לפרוש ורק אמש שחרר סינגל חדש בשם "בזמן האחרון" מתוך האלבום החדש שעומד לצאת בקרוב. אייל הוסיף וכתב:"התלבטתי לא מעט אם בימים אלו מתאים להוציא שיר חדש והגעתי למסקנה שדווקא בתקופה הזו המוזיקה, האנרגיה והכוח שלנו כל כך חשובים, כל כך מאחדים את העם המיוחד שלנו."

לא יכולנו להתעלם מהתגובות שעלו לפוסט המתיחה בעמוד המעריצים של גולן. אחד המעריצים שלא קנה את המתיחה כתב:"הבן אדם נולד זמר, אין לו סיבה לקום בבוקר בלי ליצור מוסיקה, נראה לכם הוא יעבור לנדל'ן חחח. נסו את הבדיחה הזאת שנה הבאה."

 

אך היו כאלה שלא ממש הבינו את המתיחה ומצאו הזדמנות לעקוץ בתגובות:

"כנראה הבין סוף סוף שבלילה ישנים עם האישה ולא בהופעות או עם חברים. יש לו מספיק בשביל לעשות עסקים ביום ולא בלילה. הרס לעצמו מספיק אם הדבר נכון צעד טוב. בהצלחה!"

32 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דני
1 חודשים

לכל המלעיזים על אייל גולן , אתם בסך הכל קנאים

בתרי
1 חודשים

צומי

א.מ
1 חודשים

4 שורות 700 שגיאות. אז אל תעליב אחרים טמבל