חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בשורות טובות: זוכה “האח הגדול” אסף גורן בדרך להיות אבא!

השמועה אומרת...

אסף גורן הפך לזוכה המתמיד בעולם הריאלטי הישראלי. אחרי שלקח את “האח הגדול VIP” ו”נינג’ה ישראל VIP”. נחשף מוקדם יותר היום כי הזכייה הבאה שלו כבר בדרך: ילד ראשון מבת זוגתו מעיין רודיך.

שתפו

כולנו זכינו להיחשף לאישיותו הכובשת של אסף גורן מול המסכים לפני כשנתיים וחצי בעונת “האח הגדול VIP” בה זכה לאחד שהתמודד ראש בראש מול שי חי על הפרס הגדול, כולל חשיפה ליכולתיו הפיזיות ב”נינג’ה ישראל VIP” שלמרות פציעה שספג במהלך המסלול הצליח לכבוש את הפסגה וללחוץ על הבאזר.

 

ובזמן כשגורן לא על המסך הגדול הוא מנהל זוגיות מתחת לרדאר אפשר לומר עם הזמרת והיוטיוברית מעיין רודיך, שככל הנראה רבים לא נחשפו לקשר הפרטי הזה שלהם שרחוק מאוד מחשיפה ישירה במדיה. אך היום הם החליטו לחרוג ממנהגם ולחשוף את הידיעה המרעישה: הם בדרך להיות הורים!

בשורות טובות: זוכה "האח הגדול" אסף גורן בדרך להיות אבא!

רודיך שיתפה בחשבון האינסטגרם שלה:“רוב הזמן חשוב לנו להשאיר את מערכת היחסים שלנו פרטית, אבל כמו שליוויתם אותנו ברגעים מרגשים בעבר, גם את זה אנחנו בוחרים לחלוק עכשיו אתכם: אנחנו עומדים להיות הורים” ומי שנכנס לפרופיל שלה ראה שהיא הקדישה סרטון מלא להריון כולל הדרכה למתעניינות.

 

עוד שיתפה מעיין בקטע בו חשפה את ההריון המשותף:“בן הזוג שלי אסף התחלנו לתכנן את ההריון הזה כבר לפני ככה חודשים ככה שהוא לא בא לנו פתאום בהפתעה מוחלטת. אבל ביום שראיתי את התוצאה החיובית על הבדיקת פיפי הביתית. אני לא יכולה לתאר את ההתרגשות שהציפה אותי”.

בשורות טובות: זוכה "האח הגדול" אסף גורן בדרך להיות אבא!

מעיין אומנם לא החליטה עדיין לחשוף את מין העובר בבדיקות האולטרסאונד שעברה אך קטע השיא המשעשע היה שאמרה שראתה לראשונה דמיון בין העובר שלה לדמות של פיסת הצואה המואנשת מהתוכנית סאוטפארק – מיסטר הנקי. בהחלט דמיון מפותח.

בשורות טובות: זוכה "האח הגדול" אסף גורן בדרך להיות אבא!

Subscribe
Notify of
guest
2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דורי
דורי
2 שנים

שיהיה במזל טוב
ובריאות מעולה
אמן.

A.b
A.b
2 שנים

מי??????