שיהיה במזל טוב: כוכב הישרדות דודו אוואט הציע נישואים במפתיע לבת זוגתו!

שיהיה במזל טוב: כוכב הישרדות דודו אוואט הציע נישואים במפתיע לבת זוגו!

השמועה אומרת...

כוכב “הישרדות VIP” ושוער נבחרת ישראל לשעבר, דודו אוואט החליט לעשות הפתעה מרגשת לבת זוגו מזה 3 וחצי שנים ושלף טבעת. וכל זה קרה ממש באולפנים בסודיות מוחלטת. והיא הייתה לגמרי בהלם!

שתפו

את דודו אוואט אנחנו פוגשים מול המסכים לאחרונה בימי השידור של התוכנית “הישרדות VIP” שם הוא שולט ביד רמה לצד הבוסית הגדולה, ג’קי אזולאי על שבט אפולאקי שחוששים להתמרד בזוג המנהיגים שסוללים אט אט את דרכם לגמר התוכנית.

 

אוואט נמצא בשלוש וחצי השנים האחרונות בזוגיות יציבה וסופר פוטוגנית עם בחורה העונה לשם אביגיל עייש, מוכרת גם בתור גרושתו של שחקן הכדורגל לשעבר, דוד רביבו. השניים נראים הכי צמודים בעולם בשלל התמונות המשותפות בחשבונות האינסטגרם שלהם ואף נצפו ביחד בלא מעט אירועים מתוקשרים.

שיהיה במזל טוב: כוכב הישרדות דודו אוואט הציע נישואים במפתיע לבת זוגתו!

הצעת הנישואים המפתיעה קרתה באולפני רשת 13. היוצרות התהפכו כאשר אביגיל הייתה זו שהייתה אמורה להפתיע את דודו ויצאה ההמומה מכל הסיפור הזה כאשר דודו שלף טבעת נישואים משום מקום והציע לה להפוך לאשתו. היא כמובן שלא הססה ואמרה “כן”. את כל הסאגה הרומנטית הזאת תוכלו לראות בפרק הבא של “הישרדות VIP” במוצ”ש הקרוב.

 

לידיעה על הצעת הנישואים המפתיעה עלו שלל ברכות ואיחולים לזוג המאוהב שבקרוב יהפוך לנשוי כדת וכדין אך גם הלצות מצד טוקבקיסטים כגון:“מזל טוב, הוא ביקש מג’קי רשות?”, “הוא צריך לבקש רשות מגקי הבוסית שלו.”.

שיהיה במזל טוב: כוכב הישרדות דודו אוואט הציע נישואים במפתיע לבת זוגתו!
דודו ואביגיל – בקרוב זוג נשוי

 

זאת תהיה הפעם השנייה שדודו אוואט משנה סטטוס לנשוי. כזכור, הוא היה בעבר בעלה של חגית אוואט, כאשר להם שלושה ילדים משותפים. ובת הזוג הנוכחית שלו, אביגיל עייש היא גרושתו של שחקן הכדורגל דוד רביבו. שיהיה בהצלחה!

Subscribe
Notify of
guest
24 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אחד העם
אחד העם
1 שנים

“בת זוגו” או “זוגתו”.
אין בעברית דבר כזה “בת זוגתו”.
בבקשה לתקן את הכותרת.

סוסו
סוסו
1 שנים

איך מרוקאי שמתלונן כל הזמן על זה שהאשכנזי דופקים את כולם ייוצא בסוף שהוא “דופק”מרוקאי אחר.אין לו חשומה זה לקח גרושה של רבינו גוניור ועוד עייף אתם קולטים

לירן
לירן
1 שנים

דוחה ומגעיל בדיבור הגזעני שלו.בהישרדות היה
גרורה של גקי .פטריוט אמיתי עשה “המון” למען
המדינה בשרותו הצבאי ובמילואים.הילדים שלו
לא עשו צבא.מהמקלדת גיבור גדול משסה ומשמיץ .
באמת טוב שחזרת התגעגנו אליך כשהיית שנים
בספרד.