היא לא האמינה שזה קרה: ההפתעה הגדולה מבעלה של פלורי אלקסלסי שנגמרה בדמעות!

היא לא האמינה שזה קרה: ההפתעה הגדולה מבעלה של פלורי אלקסלסי שנגמרה בדמעות!

השמועה אומרת...

שלושה וחצי חודשים עברו מאז שכוכבת “האח הגדול”, פלורי אלקסלסי נישאה לבחיר ליבה, מייקל דרל קנדי בטקס נישואין נוצץ בטנסי שבארצות הברית. אך למרות השמחה הגדולה, משפחתה של פלורי לא הצליחה להגיע למעמד החופה ונשארה בארץ. עכשיו הגיעה הפתעה סופר מרגשת שהכין לה הבעל מייקל ולא תאמינו איך זה נגמר.

שתפו

מדורי הרכילות והצהובונים עקבו בדריכות אחרי יוצאת “האח הגדול”, פלורי אלקסלסי(44) שנישאה לבן זוגה מייקל דרל קנדי(54) בחודש ספטמבר האחרון בארצות הברית. ולמרות רגעי האושר והמעמד המשמח, נשארה גם צביטה בלב כאשר חשפה פלורי: “אחותי האחיינים שלי המשפחה והחברים שלי מהארץ לא יעמדו איתי מחר ברגע המרגש בחיי.”

 

אך אתמול החליט בן זוגה של פלורי לעשות לה הפתעה סופר מרגשת שפלורי כלל לא ציפתה לה ואחרי שנה וחצי של געגועים וריחוק ממשפחתה השורשית. אחותה קטי אלקסלסי פרץ הקישה בדלת ביתם שבארה”ב וסף ההתרגשות פשוט שבר את כל השיאים. צפו בתגובתה הפרייסלס של פלורי להפתעה המרגשת >>

 

פלורי הוסיפה טקסט לוידאו ההפתעה המרגשת:“שנה וחצי של געגועים אין סופיים הגיעו לרגע הזה שאחותי היחידה קטי אלקסלסי-פרץ מקישה אצלי בדלת בארה”ב 🙏 אין לי מילים, רק דמעות של אושר והתרגשות. תנו לי רגע להתאפס , לנשק ולחבק חזק ולהודות לבעלי האחד והיחיד בעולמי, מייקל דרל קנדי על ההפתעה הכי מיוחדת ומשמחת את הלב שכל כך אוהב אותו מייקל שלי💗”

 

חברה הטוב של פלורי, ארז שהיה צלע מרכזית בהפתעה המרגשת הגיב לה לפוסט המרגש:“טוב סורי חיימשלי שאני היחיד שידעתי יחד עם ההורים שלך ומייקל כמובן , כל הכבוד ל קטי אלקסלסי-פרץ על ההפתעה המיוחדת אז נכון שנה וחצי לחיות לבד לבד ללא אף אחד לידך זה לא פשוט בכלל , להתחתן לבד ללא משפחה לידך ללא אף חבר שיעמוד לצידך כשאת בשיא החיים.”

היא לא האמינה שזה קרה: ההפתעה הגדולה מבעלה של פלורי אלקסלסי שנגמרה בדמעות!
פלורי ואחותה קטי במפגש לפני כשנתיים וחצי

“הקורונה רק הוסיפה לריחוק לכאב ולצער אבל הנה ב”ה לקדוש ברוך הוא יש את התיזמונים שלו וקטי קיבלה סוף סוף ויזה אחרי ים זמן של המתנה … אז הנה ניפגשתן בשעה טובה תהנו יחד תתרגשו תצחקו ותעשו חיים אנחנו פה בארץ כולם שמחים בשבילך יפה שלי חבל שלא יכולתי להצטרף אבל זה יקרה בקרוב אני מאמין , תהנו מלא דש לכולכם”

היא לא האמינה שזה קרה: ההפתעה הגדולה מבעלה של פלורי אלקסלסי שנגמרה בדמעות!
הבשורה המשמחת הבאה תהיה על כך ש פלורי אלקסלסי בהריון מבעלה מייקל? בלי עין הרע.

Subscribe
Notify of
guest
10 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נו באמת
נו באמת
1 שנים

יאוו איזה מגזימנית!!! לא הבנתי מישהו מת? מה זה ?!

….
….
1 שנים

מרגש אבל איזה בכי כאילו מישהו נפטר מוגזם

מאיה
מאיה
1 שנים

לא הבנתי למה היא לא באה לבקר מה הבעיה לטוס לארץ היום מגיעים למאדים אס טיסה לארץ למה היער צריכה לסבול אולי יש בעיה שהיא לא יכולה לטוס בגלל ויזה אבל הם נשואים פלורי תבואי לחופשה ובלי דרמות