הורוסקופ יומי למחר 2023

הורוסקופ למחר

שתפו

סרטן

הערב יתאים לבילויי ואירוח באווירה ביתית, למפגש מפתיע עם מישהו מהעבר  ולביקורים משפחתיים, בעיקר אצל ההורים. הירח שישייט בבית המשפחה היום יעודד אתכם להציב את המחויבויות המשפחתיות במקום הראשון וארוחה משפחתית באווירה נעימה תמלא אתכם בהמון אנרגיה טובה. אם אתם נמצאים כרגע על פרשת דרכים, או שדברים שטרם נסגרו מהעבר שבים להטריד אתכם, זהו יום מצוין בכדי להתייעץ, ללבן או אפילו רק להיפתח ולפרוק את הדברים שמעיקים עליכם בשיחה רגועה עם אדם קרוב.

 

אריה

סוף השבוע הזה מתאים להתאווררות מענייני היום, אך מאחר שאתם עשויים לגלות קוצר-רוח ולהשתעמם דיי מהר ביומיים אלה, כדאי לגוון בפעילות מרגשת ומאתגרת יותר. מעבר הירח לבית החשיבה והתקשורת גורם בדרך כלל להגברת קצב ההתרחשויות וסוף השבוע הזה מצוין למפגש חברים באיזה מקום מקסים, לבילוי עם הילדים, או לפעילויות משותפות, מהנות ומשעשעות עם האחים והאחיות או השכנים. מה שהכי חשוב הוא, לגלות יותר סובלנות לדעותיהם של אחרים ורצוי גם להגביר את זהירותכם במהלך הנסיעות.

בתולה

רצוי שתנצלו היום את היום האחרון השנה שבו השמש תמצא בגזרה החברתית, כדי לפגוש חברים, או כדי לבלות בצורה נעימה אחרת. הירח שישייט בסוף השבוע בגזרה החברתית, גורם לכם להיות מחוברים יותר לחיים מהצד החומרי שלהם, נסו לראות את הדברים מהצד הערכי שלהם ולא על פי הערך הכספי שלהם.

 

מאזניים

ככל הנראה זה יהיה סוף שבוע נעים, מוצלח ואנרגטי למדי וכדאי שתתחברו, תנצלו ותחצינו את הצדדים המקסימים, החברתיים, התקשורתיים והרומנטיים שלכם ותצאו לבלות וליהנות. הירח שמשייט היום במזלכם תורם מאוד למצב הרוח הטוב, לחיזוק הביטחון העצמי וימלא אתכם היום באנרגטיות רבה ובמוטיבציה לפעילות מאתגרת, להתחלות, שיחות והיכרויות חדשות ומעניינות.

עקרב

הרגישות שלכם מתפוצצת בסוף השבוע ולכן אתם נוטים להיפגע בקלות, לחוש חסרי אנרגיה או להיות מושפעים מדי מהאווירה סביבכם.  שיוט הירח בבית כוחות הנפש והפעילות מאחורי הקלעים יכול לגרום לכם להתעייף מהר, לבלבול, או לעורר בכם ריחוק מסוים מהמתרחש סביבכם. למעשה הירח שמתארח גם היום בבית מצולות הנפש זקוק לשקט ולמנוחה – נפשית ופיזית וזה לא הזמן לפעילות מלחיצה ומאמצת או לדיון בנושאים מעצבנים או בצרותיהם של אחרים.

קשת

הירח שוב יגיע בסוף השבוע לגזרה החברתית, מיקום שיגביר את הצורך שלכם להתבלט ולהדגיש את הצד הייחודי שבכם, לבלות במקומות הומים, וגם יעודד קצב התרחשויות מהיר לצד אירועים מפתיעים או לא צפויים. על כן מומלץ שתשתחררו ותהיו ספונטניים, ידידותיים, יוזמים ויצירתיים יותר. כך אתם תיהנו יותר מהתרחשויות השונות שמצפות לכם בסוף השבוע. ייתכן שאף תופתעו לגלות עד כמה קל לכם ליצור קשרים חדשים.

להורוסקופ של היום לחצו כאן

המשך הכתבה בעמוד הבא