חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
הורוסקופ למחר 2024

הורוסקופ למחר | שמועה מזלות

Zodiac astrology signs for horoscope, simple lineart illustration

השמועה אומרת...

שתפו

סרטן

האנרגיות הופכות לקלילות והתחושה הופכת נינוחה ואופטימית יותר וביומיים הקרובים יהיה לכם קל יותר להותיר רושם חיובי או להתחבר לאנשים חדשים. אם לאחרונה נוצרו מתחים או משקעים בניכם לבין אדם קרוב, הרי שזהו יום מוצלח במיוחד  לשיחת הבהרה, פיוס וגם לבילוי אוהבים בשניים. מכיוון שהזרקורים הולכים להיות מופנים אליכם, מומלץ שתשימו לב יותר לטיפוח הופעתכם וזהו יום מצוין לעבור דרך הספר הקוסמטיקאית או חנות הבגדים.

אריה

יומיים דיי טובים לקידום ענייני העבודה וזאת בזכות שיוט הירח בבית העבודה והבריאות שהופך אתכם לנחושים יותר להוכיח את עצמכם. כדאי שתנצלו זאת  להפגנת יוזמה וללקיחת עוד תחומי אחריות בעבודה. מעבר הירח למזל גדי ידרבן אתכם להיות אחראים, מעשיים, מסודרים דייקניים, זה יכול גם להגביר בכם את הבררנות ולהוביל למצבי ביקורת וקטנוניות. על כן רצוי שתגלו היום יותר רגישות לצורכי הסובבים ואל תניחו לשאיפה שלכם לשלמות, לעורר מתיחות עם אחרים.

בתולה

מסעו של הירח לבית ההנאות, היצירתיות והרומנטיקה ישפר את מצב הרוח ויחזק את הביטחון העצמי, מה שבהחלט יעודד אתכם ביומיים הקרובים, לבלוט בהפגנת עצמאות, בטחון עצמי וייחודיות. יומיים אלה ישפרו גם את החשיבה היצירתית ויביאו לכם גם הצלחה חברתית ורומנטית, בעיקר אם תפגינו יותר יוזמה, רגישות ובטחון עצמי נטול יוהרה.

 

מאזניים

רצוי שתשמרו היום על איפוק ותמנעו מתגובות אימפולסיביות. מעבר הירח לבית הרביעי המשפחתי והרגיש יכול לעורר בכם רגישות גבוהה וליצור שינויים קיצוניים במצב הרוח ובהתנהגות ועלולים לעורר מתיחות ביחסים הקרובים. מאחר שאזור הקיבה עשוי להיות רגיש במיוחד, מומלץ שתקפידו לאכול ביומיים הקרובים בצורה מסודרת, רגועה ומתונה, תמנעו מאכילה בשעות הלילה ותעדיפו מאכלים קלים.

עקרב

מסעו של הירח למזל גדי ידגיש אצלכם את כול הקשור לחשיבה, תקשורת, מידע ודעת. על כן היומיים הקרובים מצוינים ללמידה, השגת מידע, העלאת רעיונות חדשניים, לתכנון תוכניות לטווח הקרוב, למבחנים שונים, לבילוי תרבותי, להרצאה מעניינת וגם למפגש חברתי או לשיחה אישית בארבע עיניים בנוגע לענייני עבודה, ליצירת שיתוף פעולה כלשהו או לליבון עניינים.

קשת

מסעו של הירח לבית הכספים ידגיש ביומיים הקרובים נושאים יומיומיים, חומריים ומעשיים, כמו ענייני תקציב, כספים, המצב הכלכלי וגם רכישות וקניות. זה עשוי להיות יום מוצלח ואולי אפילו מפתיע, בעיקר בכל הקשור לענייני כספים לכן כדאי שתפגינו יותר ערנות ותזהו הזדמנויות להרוויח יותר. מותר לכם לפרגן לעצמכם ולרכוש משהו שישפר לכם את מצב רוח.

להורוסקופ של היום לחצו כאן

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות