הורוסקופ יומי למחר 2022

הורוסקופ למחר

שתפו

סרטן

הירח שליט המזל שלכם שוהה בתחילת מזל דלי האוורירי. חשוב לא לעבור את יום הכיפורים לבד. השמש וונוס הופכות את השהות בבית לנעימה יותר. נצלו את הזמן הזה לשדרג את התקשורת המשפחתית, ולדבר על הכל ובעיקר להתמקד בתחושת השייכות של כולם בעד אחד ואחד בעד כולם, ולהיעזר בה כדי לנקות כעסים ולחזור למדורת השבט הרגשית הזו.

 

אריה

הירח שוהה בבית היחסים והזוגיות שלכם, ולכן חשוב להיות כעת עם בן או בת הזוג ולא לבד או לפחות עם אדם קרוב, ולנצל את הזמן הזה כדי לנקות משקעים שהצטברו, לשוחח על מה שהעיק עליכם לאחרונה, ולפתוח דף תקשורתי חדש.

בתולה

מרקורי שליט המזל שלכם חוזר סוף סוף להילוך רגיל ומצב הרוח משתנה. נצלו את היומיים האלה לפסק זמן עם עצמכם ובו לסיים סגירת מעגלים שמיצו את עצמם, לשנות כוון חשיבה, ולהגדיר מחדש את המטרות שלכם, בתולות. יום כיפור כנה ללא ציניות וסקפטיות יביא עמו חשבון נפש כן ופורה שיהפוך את הימים הבאים לעוצמתיים ופוריים.

 

מאזניים

גם השמש שחוגגת לכם יום הולדת וגם ונוס הרגשית במזל שלכם ואתם אולי יותר מכולם במצב הנינוח ביותר יחסית ביום הכיפורים הזה אחרי תקופה לא קצרה של תסכול. זמן לקחת פסק זמן זעיר, להודות על מה שיש, ולהתמקד ביכולת שלכם להרים מחדש את מצב הרוח ולהחליט שמהימים הקרובים – רצים שוב על החיים.

עקרב

הירח בדלי נמצא בבית המשפחה כשהוא צמוד לפלוטו שליט המזל שלכם, והקשרים המשפחתיים משמעותיים במיוחד כעת ואיתם גם השהות עם אנשים קרובים, וביחד עמם לחשוב שוב לביחד שהיה חסר מעט בזמן האחרון. בכל מקרה, אל תעברו את הזמן הזה לבד.

קשת

הירח שוהה בבית התקשורת שלכם ונראה שיום הכיפורים הזה תקשורתי במיוחד. זמן לדבר לשתף ולחלוק בתחושות וברגשות, ולהשתמש ביום הזה כדי לומר את הדברים שנמנעתם לומר באחרונה, בעיקר כשיש את הצורך לומר הכל, ובגובה העיניים.

להורוסקופ של היום לחצו כאן

המשך הכתבה בעמוד הבא