חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
הורוסקופ יומי | יום רביעי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום רביעי | 14.02.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום רביעי! – 14.02.2024

גדי

הרגישות שהייתה טמונה בכם בימים האחרונים תתפוגג במהלך שעות אחר הצוהריים ומצב הרוח ילך וישתפר, אתם תהפכו לתחרותיים יותר והצורך בריגושים יגבר. החשיבה שלכם תהפוך פורייה ויצירתית בימים הקרובים שמוצלחים להנאה ולבילויים ויתכן שיצוצו גם הזדמנויות מעניינות. מומלץ שתפגינו יותר יוזמה, תעוזה ויצירתיות ואל תחששו להתבלט.

דלי

אתם בטירוף של פעילות הבוקר ולכן את נעים מצד לצד ומנושא אחד למשנהו. הרגשנות תגבר משעות הצהרים ובימים הקרובים יושם דגש על ענייני הבית, המשפחה ונושאים אישיים עד אינטימיים. למרות הצורך שלכם לשתף את מה שמתחולל אצלכם בפנים, התגובה של הצד השני עשויה להרגיז אתכם ולגום לכם לתסכול, לכן עדיף להימנע מלשוחח היום עם אנשים שלא יודעים לפרגן.

דגים

היום הזה יפתח בקצב זחלני אך נינוח ושעות הבוקר מתאימים לעיסוק בנושאים מעשיים בסיסיים כגון: פרנסה, טיפול בענייני כספים וקניות. אולם מעבר הירח במהלך שעות אחר הצוהריים לבית החשיבה והתקשורת יגביר את קצב ההתרחשויות ויעודד אתכם לחשוב בהגיון ולהיות תקשורתיים, חברתיים וקלילים יותר. מומלץ שתנצלו את הערבים הקרובים כדי להתאוורר קצת באירועים שונים, אך הגבירו את הערנות וההקשבה לדברי אחרים, יתכן שהדברים שתשמעו יפרו אתכם ברעיון מצוין שיעזור לכם לקדם את עצמכם

 

טלה

היום הזה נפתח כשהירח נע עדיין במזלכם, מה שמזרים בכם אנרגיה מוגברת ויסייע לכם להמשיך לקדם במרץ את עניינכם. הירח, יעבור במהלך שעות אחר הצוהריים לבית הכספים, ולכן נראה שעניינים מעשיים ופיננסים ובכלל זה השקעות, קניות ורכישות, יעסיקו אתכם יותר בימים הקרובים ובהחלט ייתכנו הזדמנויות. אולם היצמדותו של מרס, שליטכם האסטרולוגי לפלוטו בגזרה החברתית, מראה שייתכן שמישהו מהמעגל החברתי זומם משהו שלא בטובתכם.

שור

למרות שאתם פותחים את היום כשהאנרגיה שלכם עדיין ברמה נמוכה יחסית, נראה כי מסעו של הירח במהלך שעות אחר הצוהריים למזלכם ימלא אתכם בהמון אנרגיה אסרטיבית ותחרותית שתדרבן אתכם לקדם את עניינכם ביתר מרץ ונחישות. האנרגיות החדשות והמרעננות האלה ידרבנו אתכם גם להפגין יותר ספונטניות בשעות הערב וכדאי שתתחילו להכין תוכניות מעניינות לבילוי לימים הקרובים. אולם היצמדותו של מרס הנמרץ והאגרסיבי, לפלוטו בגזרה המקצועית, ימלא אתכם באנרגיה נחושה ולא מתפשרת שיכולה לסייע לכם או לגרום לכם למאבקי כוח או עימות עם דמות בכירה בעבודה.

 תאומים

מצב רוחכם הידידותי משפיע בהחלט לטובה על הקצב שלכם שממשיך להיות עד לשעות הצהרים מהיר וזורם בקלות יחסית. אולם בעקבות מעבר הירח לבית מצולות הנפש, אתם תחושו במהלך שעות אחר הצהריים שהמצברים שלכם הולכים ומתרוקנים במהירות וכדי לשוב ולחדש את האנרגיות שלכם כמקודם אתם תזדקקו ללקיחת פסק זמן מהמירוץ כדי לאפשר לגופכם ולנפשך לנוח ולהירגע.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1