חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום רביעי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום רביעי | 14.02.2024

Zodiac astrology signs for horoscope, simple lineart illustration

השמועה אומרת...

שתפו

סרטן

מסתמן כי צפוי לכם עוד בוקר עמוס, אולם  מעבר הירח במהלך שעות אחר הצוהריים מבית הקריירה לבית החברים, יגרום להמשך היום להיות בעל קצב שונה שמתאים יותר לפעילות שונה ומעניינת יותר. מצב רוח שהופך שובבי ולבבי יותר, ילווה אתכם ביומיים הקרובים ואלה יתאימו למפגשי חברים קלילים ולפעילות בידורית, במקביל כדאי שתפגינו ערנות למידע ולהזדמנויות עסקיות. אגב היום יהיה לכם הרבה יותר אומץ לספר או לומר משהו אישי לחבר קרוב. במקביל, היצמדותו של מרס הנמרץ והאגרסיבי, לפלוטו בבית התשוקות וההשקעות, יכול להביא לכם הצעת השקעה יוצאת דופן שיש בה סיכון רב.

אריה

שעות הבוקר מעולות לנסיעה ארוכה, להרחבת אופקים ולפעילות לא שגרתית, אולם תיתכן נטייה לפעול במהירות ולקחת סיכונים, ללא שיקול דעת מספק. העומס שיגבר במהלך שעות אחר הצוהריים עשוי להלחיץ אתכם ורצוי שתתחילו לקבוע מראש את סדר הטיפול בנושאים השונים על פי חשיבותם ודחיפותם. הימים הקרובים ידרשו מכם להפגין יותר מקצועיות, רצינות ומעשיות ורצוי שתזדהו ככל האפשר עם משימותיכם, כך יהיה לכם קל יותר להתמודד איתן. במקביל, היצמדותו של מרס הנמרץ והאגרסיבי, לפלוטו בבית הזוגיות, יכול לגרום למאבקי כוח עם בני הזוג, גלו יותר גמישות.

בתולה

המעמסה והגודש הרגשי שליוו אתכם בימים האחרונים יתפזרו במהלך שעות אחר הצוהריים, עם מעבר הירח לבית השקפת העולם, הרחבת האופקים וההרפתקאות. הדבר ישפר בימים הקרובים את כושר הקליטה ועיבוד הנתונים, זווית הראייה תתרחב ואתם עשויים להעלות רעיונות יצירתיים או שיגבר הצורך שלכם בחופש ועצמאות ובריגושים. כדאי שתפגינו יותר ספונטניות ותנצלו הזמנה מפתיעה או הזדמנות למפגש מעניין, גם אם זה דורש נסיעה ארוכה, או שתבררו על איזו פעילות תרבותית מעניינת, או השתלמות.

 

מאזניים

האנרגיה השלווה שליוותה אתכם בימים האחרונים, תהפוך לרגישה ותובענית יותר במהלך שעות אחר הצוהריים, בעקבות מעבר הירח מבית הזוגיות לבית התשוקות וענייני הממון. הדבר עשוי לעורר סוגיות רגשיות ופיננסיות אולם יתאים גם לבילוי לוהט, סקסי ומרגש. במקביל, המשיכו בשמירה על האווירה הטובה סביבכם ותמנעו ממאבקי כוח. כמו כן מומלץ שתגבירו את הזהירות ממניפולציות ותקשיבו לתחושות הבטן.

עקרב

שעות הבוקר צפויות עדיין לחוצות ודורשות הקפדה על הפרטים והדיוק. מעבר הירח במהלך שעות אחר הצוהריים לבית הזוגיות יעודד אתכם להפגין נכונות להתגמש ולהתפשר. הימים הקרובים מצוינים לשיפור שיתופי הפעולה, ליצירת קשרים וזמן מצוין לשיחה אישית מעמיקה באווירה רגועה עם בני הזוג, על סוגיות שונות שגרמו לאחרונה חיכוכים בניכם. בכול מקרה מומלץ שתקדישו את שעות הערב לאהבה, לבילוי עם בני הזוג, ואל תשכחו שזהו יום האהבה.

קשת

היום הזה נפתח ברמת אנרגיה גבוהה ובמצב רוח מצוין ומומלץ שתנצלו זאת כדי להמשיך בעניינכם במרץ תוך שמירה על אווירה ידידותית. אולם במהלך שעות אחר הצוהריים האנרגיות ישתנו למעשיות יותר ואתם תדרשו לגלות בהמשך השבוע יותר חריצות, מעשיות וצניעות. יצירתיות שלכם תגבר כנראה בשעות הערב ואולי יעלה בכם רעיון מבריק שיכול לפתור איזו בעיה קשה, או לחסוך בזמן ובכסף.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

 

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות