חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
הורוסקופ יומי | יום שישי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שישי | 09.02.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שישי! – 09.02.2024

גדי

טיימינג מעולה לשנות גישה כלכלית, לפתוח חשבון או חיסכון חדש בבנק או לקבל החלטה סופית לגבי קניית מוצר שהתלבטתם בקשר אליו לאחרונה. מולד הירח מראה שבשבועיים הקרובים יעסיקו אתכם נושאים כלכליים וכספיים, יתכן שתתלבטו לגבי קבלת החלטות בענייני לימודים, החלפה או קניית רכב, או אפילו נסיעה לחו”ל. יתכנו גם הזדמנויות כלכליות מעניינות, אך כדאי להיות זהירים, כיוון שלא חסרים גם מוקשים בדרך.

דלי

זמן מעולה להפסיק לחשוב ולחשב אלא להתחיל לפעול ובמרץ. מולד הירח שמתרחש היום במזלכם, אמור להצית בכם את האש ולדרבן אתכם להתחיל לזוז ולהזיז את העניינים קדימה ובמרץ רב. ייתכן שמתעורר בכם לאחרונה הצורך בשינוי מרענן בחיים, ואכן מולד הירח במזלכם,  מציין שלרובכם זו עשויה להיות תקופה מבורכת יותר בהזדמנויות.  ואף אתם תהיו כעת נמרצים ובטוחים יותר בעצמכם והנחישות להשיג את מטרותיכם תגבר אף היא.

דגים

מצב רוחכם נמצא כרגע בשפל ואתם זקוקים לעידוד ותמיכה. מולד הירח מוצלח לביטוי רגשי ולעשיית מחווה נדיבה למישהו קרוב ואהוב ומבורך גם להתנדבות ומתן עזרה לאחרים. מכיוון שחלק מהדברים נסתרים כעת מהעין או מתרחשים מתחת לפני השטח, נראה שתצליחו למצוא להם פתרון אם רק תחקרו ותעמיקו קצת יותר. מצד שני, למרות שקשה לכם להיפתח ולשתף אחרים במצוקותיכם, זהו בדיוק הזמן שבו רצוי להתחבר לפן הרגשי ולגעת במקומות הנסתרים, להיפתח, לשתף יותר ולשוחח על מה שמציק לכם בפנים, עם מישהו קרוב, אמין ודיסקרטי.

 

טלה

מולד הלבנה בבית החלומות והתוכניות לעתיד, הוא זמן מצוין להביט קדימה ולהתחיל לצעוד אל עבר העתיד. אמנם, במהלך השבועיים הקרובים ייתכנו מספר הפתעות, בעיקר מצד חברים ואנשים עימם אתם נמצאים בקשר יומיומי, במקרים מסוימים ייתכנו גם ניתוקי קשרים ואכזבה מחברים.  אולם בתקופה הקרובה יתכנו גם הרבה אפשרויות חדשות, שאולי ילוו גם בחששות, אך רצוי שתזדרזו בקבלת החלטה כיוון שזה הזמן לפעול. התמהמהות יתר, עלולה למוסס את העניין ולאכזב אתכם בסופו של דבר.

שור

מולד הלבנה שיתרחש היום מציין את תחילתם של שבועיים, בהם מומלץ שתקדישו יותר זמן ומרץ לקידום עצמכם בעיקר בענייני קריירה. תוכלו להתבלט יותר בעבודה, אם תזמו מהלכים חדשים, אך הכי חשוב שתישמרו על הגינות בתחרות עם האחרים ואל תפזרו הבטחות שאינכם יכולים או מתכוונים לממש. מנגד תיתכן התמרמרות וביקורת, בעיקר מאלה שיחושו שבגלל שאתם עסוקים אתם מזניחים אותם, לכן הפגינו יותר רגישות והשתדלו למלא גם את המחויבויות שלכם לענייני המשפחה והזוגיות.

 תאומים

השבועיים הבאים מעולים כדי לשבור את השגרה, בהשתתפות בהרצאות וסדנאות וביציאה לטיולים, אך היזהרו מהסיכונים שבדרכים. סקרנותכם תגבר בעקבות מולד הירח והשבועיים הקרובים עשויים להיות מרגשים מאוד, בעיקר אם תהיו פתוחים מספיק לנושאים, רעיונות וגישות חדשות. מולד הירח, בבית הרחבת האופקים, עשוי לעודד את הרחבת זווית ראיית הדברים ולדרבן אתכם ליצור קשרים נוספים, אולי גם עם גורמים מחוץ לארץ, או שיצור הזדמנויות לצאת ללימודי המשך, קורסים והשתלמויות בארץ ובחו”ל.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1