חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שישי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שישי | 09.02.2024

Zodiac astrology signs for horoscope, simple lineart illustration

השמועה אומרת...

שתפו

סרטן

מולד הלבנה בבית התשוקות, הרגשות העמוקים וענייני הכספיים, מציין את הקשר הבלתי נפרד שבין עולמכם הרגשי לפעילותיכם, בשבועיים הקרובים, מה שבהחלט מצוין להחצנת רגשות ולהעמקת הקשר הזוגי וגם ליצירה או להעמקת שיתוף פעולה עסקי, שיכול לצמצם את הסיכון שאתם לוקחים על עצמכם. חשוב שבתהליך קבלת ההחלטות, תתחשבו ביכולתכם האינטואיטיבית שמשתפרת ואל תזלזלו בתחושות הבטן.

אריה

מולד הלבנה היום, יקרב בין הזוגות שבניכם ובדרכו המסתורית יעודד את שניכם למצוא את הדרך לגשר על הפערים, להתגמש ולסלוח האחד לשני. גם בכל הקשור לשותפויות עסקיות עשויים להיות כרגע גישושים וזהו אכן זמן מצוין לסיום מערכת לא מוצלחת ולהתחלת שותפויות מכל הסוגים, בעיקר רומנטית. לפנויים ולפנויות יתכנו בשבועיים הקרובים יותר הזדמנויות ליצירת קשר מעניין ורצוי שלא תפספסו שום הזדמנות לצאת ולהכיר.

בתולה

בשל מולד הלבנה, אתם הופכים קפדניים ודייקניים יותר בשבועיים הקרובים וזה הזמן להתייעלות, להקפיד בענייני סדר וניקיון ואף לשדרג את מעמדכם או לגיוון פעילותכם בעבודה. שיחה עם הממונה תעודד את השינוי. כדאי לנצל את השבועיים האלה גם לשיפור ההופעה והכושר הגופני. לא יזיק להיבדק אצל הרופא בדיקה שגרתית כדי לוודא שהכול כשורה או לקבלת המלצות לשיפור המצב.

 

מאזניים

בשבועיים הבאים אתם הופכים פופולריים, תחרותיים ורומנטיים יותר, בעקבות מולד הירח, בבית ההנאות, היצירה והרומנטיקה. הלהט, התשוקה אמנם גוברים, אך יתכן שתתקשו להסתדר עם גבולות, מגבלות או מרות של מישהו כלפיכם ורצוי שתימנעו ממוחצנות יתר או מתחרותיות בוטה. שבועיים אלה מצוינים לפנויים ולפנויות שביניכם להשתתפות בפעילויות חברתיות וליוזמות רומנטיות אחרות.

עקרב

השבועיים הבאים מתקשרים עם ענייני הבית והמשפחה, ומתאימים למציאת פתרונות לבעיות הפנימיות בתוך המשפחה או בנושא המגורים. בעקבות מולד הירח תחושו אולי צורך להתרחב ולחדש, ואולי אף תחליטו על שיפוץ והרחבת הבית, החלפת דירה או אולי אפילו על הרחבת המשפחה. שימו- לב שגם התיאבון שלכם עשוי להיות מושפע ממיקום הירח ולגרום לשינויי בהרגלי האכילה, נטייה שתשפיע הן על המשקל והן על הרגשתכם.

קשת

תפיסת העולם שלכם ומערכות אמונה עשויות לעמוד במבחן בתקופה הקרובה. בעקבות מולד הירח תתמקדו במהלך השבועיים הקרובים בנושאים הקשורים לתקשורת, חשיבה, לימודים, נסיעות וניידות בכלל. עניינים הקשורים למכונית יעלו על הפרק וזה גם הזמן לשנות ולהחליף מכשירים שונים, בעיקר את הקשורים לתקשורת ולניידות. יש לכם כעת צורך לבטא את עצמכם ואת דעותיכם, אך ייתכן כי תאלצו לתמרן בין שני נושאים מרכזיים או לערוך שינויים.  מומלץ ליזום כעת יותר שיתופי פעולה עם האחים והאחיות ואפילו עם השכנים.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

 

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות