חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
הורוסקופ יומי | יום שני | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי – יום שני – 05.02.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שני! – 05.02.2024

גדי

מסעו של חמה לבית הכספים שלכם היום הופכת את העניינים הכספיים לאקטואליים יותר ובמהלך השבועיים וחצי הקרובים עשויים לצוץ בכם רעיונות יצירתיים ליצירת רווחים או לחיסכון כספי.  מצד שני, ייתכנו מצבים של חוסר שקט או עצבנות הקשורים לעניינים פיננסיים, חיכוכים הקשורים לכספים, ותסכולים רגשיים שעשויים לקבל את פיצוים בקניות ורכישות שונות ולפעמים גם מיותרות.

דלי

מסעו של חמה, כוכב החשיבה, התקשורת והניידות, למזלכם תשפיע על חשיבתכם, שתהפוך בשבועיים וחצי הקרובים למתלהבת, מהירה, קופצנית ולפעמים גם מתלהמת. בשבועות אלה יהיו לכם בוודאי הרבה רעיונות מוצלחים ותוכלו לנתח מצבים מורכבים בצורה טובה, אך אתם עלולים לסבול גם ממתח גבוה ומחוסר מנוחה נפשית. בכול אופן, אם לא תהיו מאופקים מספיק, אתם עלולים להסתבך בקלות בוויכוחים וחיכוכים עם הסובבים, לכן עדיף שתשקיעו את זמנכם בלימוד חומר חדש ורצוי שגם תגבירו את זהירותכם בדרכים.

דגים

מסתמן כי תחושו בזמן הקרוב חוסר שקט נפשי וקושי לבטא את עצמכם בעקבות מעברו של חמה, כוכב החשיבה, לבית התת מודע ומצולות הנפש. בשבועיים וחצי הקרובים אתם עלולים לחוות בלבול מחשבתי וקושי לשתף אחרים במחשבותיכם, אולי מחשש שזה יפעל בסופו של דבר נגדכם. השגיחו בתקופה זו על כספכם מפני אובדן וטעויות והגבירו את ערנותכם גם במהלך הנסיעות ובקבלת החלטות חשובות.

 

טלה

הרצון שלכם להיחשף ולחשוף את דעותיכם יתעצם בשבועיים וחצי הקרובים, בעקבות מעבר חמה היום, לבית החברים, החלומות והתכניות שלכם לעתיד. המיקום החדש עשוי לעודד אתכם לחשיבה רעיונית, מהירה ומקורית יותר. נצלו זאת כדי להיות פעילים יותר מבחינה חברתית ונצלו הזדמנויות להרחבת המעגלים החברתיים שלכם וליצירת קשרים עסקיים לעתיד.

שור

בעקבות מסעו חמה, כוכב החשיבה והתקשורת למזל דלי, אתם תהפכו בשבועיים וחצי הקרובים לשקולים יותר וחשיבתכם תהפוך למעשית, אסטרטגית וממוקדת יותר, בעיקר בכל הקשור לקידום המטרות הקרייריסטיות שלכם. זה הזמן להראות את הרצינות ויכולת הניהול שלכם, אך הימנעו משיפוטיות, ביקורתיות או התלהמות יתר ובעיקר מחיכוכים עם עמיתים לעבודה ועם בעלי תפקידים בכירים.

 תאומים

אתם תהיו סקרניים ותקשורתיים יותר בשבועיים וחצי הקרובים וקצב ההתרחשויות והאירועים עשוי להפוך מהיר יותר בעקבות מעברו של חמה, כוכב התקשורת והחשיבה ושליטכם האסטרולוגי למזל דלי ולבית הרחבת האופקים, הלימודים ונסיעות לחו”ל. בתקופה זו תתחזק היכולת האינטלקטואלית שלכם ויהיה לכם קל לראות את הדברים מזווית אחרת, ובצורה רחבה יותר. אתם תהפכו צמאים לידע, אולי אפילו רוחני, יתכנו גם נסיעות, טיולים ויציאה לחו”ל. אולם היזהרו לא להפגין יותר מדי עקשנות, התנשאות, יוהרה או אגוצנטריות בהשקפת עולמכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1