חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שני | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי – יום שני – 05.02.2024

Zodiac astrology signs for horoscope, simple lineart illustration

השמועה אומרת...

שתפו

סרטן

מסעו של חמה, כוכב התקשורת, החשיבה למזל דלי ולבית הסקס, הרכוש המשותף וההשקעות, יהפוך אתכם לעקשניים יותר או שיהיה לכם קשה לקבל בשבועיים וחצי הקרובים דברים רבים כפשוטם ותחושו צורך להעמיק ולחקור. נושאים פיננסים עשויים לעלות בתקופה זו על הפרק ויתכן שתגלו שהצרכים, והרצונות שלכם מתנגשים כעת במגבלות תקציביות. אולם חשיבה נכונה ויצירתית תניב רווחים, או לפחות תעזור לכם לאזן את התקציב.

אריה

ככל הנראה שאתם או בני זוגכם תזדקקו בשבועיים וחצי הקרובים ליותר תמיכה ועידוד, מכיוון שההיסוסים יגברו ויהיה לכם אולי קושי לקבל החלטות לבד. חמה, כוכב התקשורת והחשיבה שנכנס היום למזל דלי ולבית הזוגיות שיתופי הפעולה, יעודד אתכם בתקופה זו, לשתף יותר אחרים ובעיקר את בני זוג או השותפים לעבודה, בתחושותיכם ובמחשבותיכם.

בתולה

מסעו של חמה, כוכב התקשורת והחשיבה, לבית העבודה והבריאות, יעניק לכם יכולת חשיבה מובנית, שיטתית ומסודרת יותר. לכן, יהיה לכם קל יותר לנתח נתונים שונים, אם כי אתם עשויים להתקשות בהפרדת העיקר מהטפל. עדיף שלא תזדהו מדי עם רעיונותיכם, כיוון שאז תשתעבדו להם ותתקשו להיות  אובייקטיביים מספיק.

 

מאזניים

בשל מסעו של חמה, כוכב התקשורת והחשיבה, לבית היצירה, ההנאות והרומנטיקה, קצב האירועים עשוי להפוך למהיר ואתם עשויים להיות יותר יצירתיים וחברותיים וגם יהיה לכם קל יותר לשעשע ולרתק את הסובבים ברעיונותיכם היצירתיים. מיקומו של חמה יעודד אתכם בשבועיים וחצי הקרובים להפגין יותר השראה, לאמץ לעצמכם תחביבים חדשים, למצוא שפה משותפת עם אנשים צעירים מכם וגם לשפר את הקשר עם ילדיכם. מאחר שבתקופה זו יתכנו הכרויות חדשות ומעניינות, הרי שכדאי שתשתתפו בכמה שיותר אירועים ותנצלו את היצירתיות שגוברת גם לגיוון הפעילות הרומנטית.

עקרב

החיבור עם בני משפחה עשוי להיות חשוב ומשמעותי יותר בעיניכם בשבועיים וחצי הקרובים, בעקבות מעבר חמה לבית שקשור לענייני המגורים ולבני המשפחה. זה הזמן לשתף  את הקרובים לכם בתחושותיכם וגם להיות רגישים יותר למצוקות הקרובים אליכם. תקופה זו עשויים לחזור ולצוף כל מיני אירועים, אנשים או זיכרונות שקושרים לאירועים מהעבר בעיקר בנושאים רגשיים שלא נפתרו ונסגרו סופית וזה הזמן לפתוח את זה לדיון או להתייעץ בבני המשפחה.

קשת

בשל מסעו של חמה, כוכב החשיבה, התקשורת והניידות, למזל דלי, אתם תהפכו בשבועיים וחצי הקרובים לסקרניים יותר וקרוב לוודאי שתהיו עסוקים יותר בפעילויות אינטלקטואליות ובתקשורת עם הסביבה. רבים מכם ילקטו  מידע מכל סוג או ואחרים יחושו חוסר מנוחה, אי שקט נפשי, אולי בגלל שקצב ההתרחשויות סביבכם, מואץ יותר. לתלמידים שבניכם מיקום זה עשוי לעזור להצלחה רבה יותר בקליטת חומר חדש ולהצלחה במבחנים.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

 

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות