חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
הורוסקופ יומי | יום רביעי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום חמישי | שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה והחברים, גלו אם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביום חמישי! – מתעדכן מדי יום

גדי

מסעו של הירח לבית החברים, יגרום לכם בימים הקרובים להיות הרבה יותר קלילים, משעשעים, ידידותיים ופתוחים להיכרויות  וכדאי שתנצלו את היומיים הקרובים למפגשים מלהיבים ולמסיבות. בימים אלה, עשויות להתעורר בכם מחשבות על עתידכם, או שיהיה לכם צורך בפעילות שונה מהפעילות היומיומית הרגילה. על כן מומלץ שתהיו קלילים, חברותיים וספונטאניים יותר.

דלי

זה אולי הולך להיות יום קשוח ונוקשה שדורש מכם הפגנת רצינות, סמכותיות, קור-רוח, כושר אלתור, הקפדה על סדרי עדיפויות ודיוק בזמנים. מצד שני, זהו יום גם מוצלח להתמקצעות, ליצירת קשרים מקצועיים ולהיחשפות לנושאים חדשים בתחום המקצועי. בכול מקרה הימים הקרובים הולכים להיות עמוסים ותובעניים על כן חשוב שתפגינו יותר כושר ריכוז ותשמרו על קור הרוח.

דגים

בימים הבאים אתם עשויים להפגין קוצר רוח ותתכן נטייה לחיפוש תעסוקה מעניינת יותר. מעבר הירח לבית הרחבת האופקים, מצוין ללימודים, והחשיבה שלכם תהיה עמוקה ויצירתית מהרגיל עשירה בדמיון פעיל יותר. כדאי שתיענו היום להזמנה לא שגרתית שכרוכה אולי בנסיעה ארוכה, אך כדאי ואפילו חשוב שתהיו ערים לנעשה סביבכם, תישארו ממוקדים ולא תתפזרו יותר מדי.

 

טלה

האנרגיה הרגשית, שגוברת היום, יכולה לעורר בימים הקרובים את ענייני הלב או לפחות לגרום לכם להקרין משהו סקסי יותר. מעבר הירח למזל עקרב יכול גם לגרום להתעוררות חשדנותכם או לגרום לכם להגיב בצורה קיצונית ולא צפויה.  כדאי שתשתדלו לשמור על שלוותכם או לפחות על שליטה עצמית ואיפוק. בכול מצב רצוי שתגלו יותר זהירות ולא תמהרו לספר דברים מסוימים, שעלולים להתגלגל הלאה ולגרום לכם לאי נוחות או מבוכה בהמשך.

שור

מסעו של הירח לבית הזוגיות והשותפים, אמור לחזק ולהרגיע אתכם, אך בעיקר זוהי תחילתם של סדרת ימים שבהם נושא הזוגיות ושיתוף הפעולה יקבלו דגש מוגבר ולרוב גם מבורך. על כן, כדאי שתנצלו את הימים הקרובים גם לשיפורים אסתטיים בהופעתכם, תנתבו את הפעילות להעמקת שיתופי פעולה, לשיפור היחסים הזוגיים, ולפנויים ולפנויות שביניכם כדאי ליזום יותר בפעילות רומנטית לשם יצירת קשר זוגי.

 תאומים

מצב רוחכם הקליל הופך היום למעשי, קפדן ואפילו ביקורתי יותר, אך זה גם ידרבן אתכם להפגין יותר מרץ וחריצות במילוי חובותיכם. מעבר הירח לבית העבודה והבריאות מציין שזהו יום מצוין לעצור לרגע כדי לסדר את הבלגן סביבכם ואולי אף בחייכם ולרתום גם את בני הבית לסידור המגורים ולהכנות לשבת. מיקום הירח יעורר גם את הצד הטיפולי שבכם, שמוכן לעזור ואת היכולת להבין ולגלות הזדהות עם הזולת.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1