חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום רביעי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום חמישי | שמועה מזלות

Zodiac astrology signs for horoscope, simple lineart illustration

השמועה אומרת...

שתפו

סרטן

מסעו של הירח  בבית הכספים שלכם, ימשיך הבוקר לעודד התעסקות בנושאים חומריים. למעשה אתם נמצאים תחת לחץ רב והניסיון לעשות יותר ממה שאתם מסוגלים, עלול לגרום לדברים להשתבש. מומלץ להימנע מהחלטות או מפעולות ספונטניות, עדיף לקחת רגע נוסף למחשבה ולעשות בדיקה חוזרת של כול הנתונים. בכול אופן, הקצב האיטי של הימים האחרונים ישתנה במהלך שעות אחר הצהריים, בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות.

אריה

יומכם יתחיל ברמת אנרגיה גבוהה וזה יום מוצלח לקדם במרץ את מטלותיכם וגם יום נהדר להתחלה חדשה. אולם מעבר הירח במהלך שעות אחר הצהריים לבית הכספים עשויי לצנן קצת את ההתלהבות הגבוהה של הימים האחרונים ולהחזיר אתכם לקרקע המציאות. למעשה עניינכם הפיננסיים והצרכים החומריים שלכם יודגשו בימים הקרובים, בעקבות מעבר הירח לבית הכספים וזה הזמן לחדש את המידע שבידכם או להפוך אותו להשקעה כלשהי.

בתולה

על אף שאתם מתחילים את היום כשהאנרגיה שלכם עדיין ברמה נמוכה יחסית, אך מעבר הירח במהלך שעות אחר הצהריים למזלכם, ימלא אתכם בהמון אנרגיה אסרטיבית ותחרותית שתדרבן אתכם לסגור את הפיגורים שאולי נוצרו בימים האחרונים ונראה שבסופו של דבר תוכלו לסיים את השבוע הזה בהצלחה רבה. האנרגיות החדשות והמרעננות האלה ידרבנו אתכם להפגין יותר ספונטניות בשעות הערב וכדאי שתתחילו להכין תכניות מעניינות לבילוי לסוף השבוע.

 

מאזניים

תהיו מבורכים במהירות מחשבה גם הבוקר, תגלו יצירתיות ויהיה לכם קל לכם יותר להשפיע על הסובב, לכן אנשי המכירות והשיווק שביניכם יזכו להצלחה רבה עד לשעות אחר הצהרים. מעבר הירח במהלך שעות אחר הצהריים לבית מצולות הנפש עשויה להשפיע על מצב הרוח ועל רמת האנרגיה הפיזית וכדאי שלא תתכנו מראש את תכניותיכם לערב, שמא תהיו עייפים מדי כדי להוציאם לפועל.

עקרב

על אף שמצב רוחכם קצת נוקשה בתחילת היום, נראה כי זהו יום בהחלט מוצלח מאוד לקידום ענייני הקריירה וגם למציאת עבודה. כדאי שתנצלו היום את מיקום הירח בבית הקריירה והתדמית הציבורית, כדי לבלוט בלקיחת יותר אחריות, בהפגנת רצינות, דייקנות וכריזמה. מעבר הירח בשעות הערב מבית הקריירה לבית החברים, יגרום לסוף השבוע להיות בעל קצב שונה ודינמי שמתאים יותר לפעילות שונה ומעניינת. מומלץ שתנצלו זאת כבר במהלך שעות אחר הצהריים למפגש חברים ספונטני, או ליציאה לפעילות מבדרת כלשהי

קשת

מסעו של הירח במזל שור הבוקר מרחיב את זווית הראיה, מעודד אופטימיות, יצירתיות ותפיסה מהירה, מה שעשוי לעודד רעיונות ולעזור לכם בקליטת חומר חדש, בהשגת מידע עדכני ובתכנון תכניותיכם. מעבר הירח במהלך שעות אחר הצהריים לבית הקריירה שבמזל בתולה יגביר את הלחץ שיופעל עליכם גם בסוף השבוע או שיגרום לכם להפוך נוקשים מהרגיל, מה שבהחלט לא יעשה לכם את החיים קלים גם הערב.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

 

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות