אלון עייני חוטף אש:"איש קטן, הייתי משאירה אותו עם החתול"

אלון עייני חוטף אש:”איש קטן, הייתי משאירה אותו עם החתול”

השמועה אומרת...

שתפו

"איש קטן, הייתי משאירה אותו עם החתול"אלון חוטף אש:”איש קטן, הייתי משאירה אותו עם החתול”

אלון ודקלה, שהתחילו את “חתונה ממבט ראשון” בצורה הטובה ביותר, חוו פיצוץ בפרק האחרון ומי שחטף ברשת טוקבקים מלוכלכים במיוחד הוא אלון: “צ’חצ’ח מצוי”

התוכנית המצליחה “חתונה ממבט ראשון” מצליחה להוציא את הטוקבקיסטים מדעתם. והפעם, המשתתף אלון עייני על הכוונת. אלון, איש עסקים בן 36 מראש פינה, שודך לדקלה דאיטי, יזמית בת 30 באחד השידוכים הכי מעניינים של התוכנית. השניים נראו מאוהבים מהרגע שהניחו את עיניהם אחד על השנייה ונראה שמעולם לא נראה קליק מהיר יותר בהיסטוריית השידוכים. השניים טסו לברצלונה לירח דבש חלומי, אם כי לאחר כשבוע של מגורים יחד, הגיע הפיצוץ וכעת השניים נראים על סף פרידה.

[quads id=”5″]

בפרק האחרון, השניים ניהלו ויכוח לוהט על רקע המאמץ שמשקיע אלון במערכת היחסים. דקלה החלה לבכות ואף ביטלה ארוחת ערב משותפת עם הוריה. אלון נראה מרוחק וחסר איכפתיות, ומי ששמו לב לכך, היו, כמובן, הגולשים ברשת. הגולשים לקחו ברובם את הצד של דקלה והשתלחו ללא רסן באלון. התגובות היו ברוח “הוא איש קטן מאוד”, “צ’חצ’ח מצוי”, “הוא צייד כמו כל הגברים”, “ברגע שהוא אמר לה שהיא אישה נוחה זה נגמר. אני הייתי משאירה אותו עם החתול ונוסעת” הם רק חלק מהתגובות נגד אלון עייני ברשת!

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות