לא תאמינו איך נראית האקסית של דני זיסקינד מחתונה ממבט ראשון!

לא תאמינו איך נראית האקסית של דני זיסקינד מחתונה ממבט ראשון!

השמועה אומרת...

שתפו

לא תאמינו איך נראית האקסית של דני זיסקינד מחתונה ממבט ראשון!

אחרי שכולנו התרגשנו מטקס החתונה וירח הדבש החלומי של כוכבי "חתונה ממבט ראשון", שני יוסיפון ודני זיסקינד. עלו גם גם מעט תהיות לגבי הקשר שלהם שהיה נראה מבטיח תחילה אך במהלך החופשה המשותפת העלה לא מעט בעיות וגם שמועות על פרידה.

 

עוד בחתונתם במסגרת התוכנית שאלו רבים מהצופים היכן אביה של שני יוסיפון שלא נכח בטקס הטלוויזיוני ובתגובה מסרה הבת:"באבא ג'ון שלי, הוא איש צנוע ורגיש (בן שמונים השנה), ולא רצינו להעמיס עליו, שייבדל לחיים ארוכים וטובים". כשזה עבר בשלום והשניים הגיעו כבר לשלב ירח הדבש המשותף – פתח דני על האקסית המיתולוגית שלו ומתברר שיש בינה לבין שני המון דימיון(לפחות חיצונית).

[quads id="3"]

למרות ההתחלה המוצלחת נראה שהקשר שלהם נקלע לקשיים במהלך החופשה המשותפת באיי סיישל ובשיחה על רקע ארוחה טבעונית מפנקת: סיפר דני על האקסית שלו איתה היה בקשר תקופה ארוכה שבתוכה הייתה גם הצעת נישואים ואירוסין. אך הדבר נגמר בביטול החתונה שלהם לפני כשנתיים וחצי מכיוון שהקשר שלהם ספג לא מעט קשיים מאז שהתארסו.

סקרנים לדעת איך נראתה האקסית המיתולוגית של דני? אז עשינו קצת עבודת תחקיר ברשתות החברתיות והצלחנו למצוא תמונה מאוד חיננית של דני והאקסית המדוברת. וכמובן שאי אפשר להתעלם מהדמיון הכמעט מוחלט בינה לבין למשודכת הטרייה שלו שני יוסיפון. טייק אה לוק:

[quads id="5"]

רשימת ההדחה נחשפה: מי יהיה המודח הבא? אורן,אור,שרית או אייל?
לחצו להצבעה בסקר של אתר שמועה

2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שני
11 חודשים

שני נושלמת