חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
לירן מחתונה ממבט ראשון מסכם שנה של זוגיות עם שירי!

לירן מחתונה ממבט ראשון מסכם שנה של זוגיות עם שירי!

השמועה אומרת...

שתפו

אתם בוודאי לא מאמינים שחלפה לה כבר שנה מאז שהתחילו בזוגיות דרך “חתונה ממבט ראשון” אבל זה אכן לגמרי קרה!

לירן ושירי המכונים גם “הזוג הכי חם ומעניין בביצה” כבר שנה ביחד ולירן לוי כתב על זה פוסט מאוד מרגש ונוגע ללב באינסטגרם שלו:

[quads id=”1″]

“איך אפשר לסכם או לספר את השנה הראשונה שאנחנו חוגגים ביחד. לספר את כל מה שעברנו בכמה מילים או בכמה תמונות. כל מה שחווינו בזמן הצילומים , חוויתם אחר כך איתנו. אבל מה שאתם לא יודעים זה את מה שחווינו שלא שודר. את הביחד שלנו, שבו בילינו ביחד בשוויץ , במדריד , רומא , וונקובר , ניו-יורק , ויוון. שנה קסומה שהתחילה בחתונה עם מישהי שאתה לא מכיר ונהפכה למישהי שהיא כל עולמך. האם הסיפור שלנו נגמר … ? נראה לי שהוא רק התחיל . אהובה שלי איזה כיף שאת לצידי ⁦♥️⁩ הצצה קטנה לקמצוץ קטן מהתמונות שלנו מהשנה האחרונה ….”

[quads id=”10″]


 

View this post on Instagram

 

@liranlevi4 איך אפשר לסכם או לספר את השנה הראשונה שאנחנו חוגגים ביחד. לספר את כל מה שעברנו בכמה מילים או בכמה תמונות. כל מה שחווינו בזמן הצילומים , חוויתם אחר כך איתנו. אבל מה שאתם לא יודעים זה את מה שחווינו שלא שודר. את הביחד שלנו, שבו בילינו ביחד בשוויץ , במדריד , רומא , וונקובר , ניו-יורק , ויוון. שנה קסומה שהתחילה בחתונה עם מישהי שאתה לא מכיר ונהפכה למישהי שהיא כל עולמך. האם הסיפור שלנו נגמר … ? נראה לי שהוא רק התחיל . אהובה שלי איזה כיף שאת לצידי ⁦♥️⁩ הצצה קטנה לקמצוץ קטן מהתמונות שלנו מהשנה האחרונה ….

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות