ליאור לביא חושף את החברה החדשה אחרי שרונה מרלין!

ליאור לביא חושף את החברה החדשה אחרי שרונה מרלין!

השמועה אומרת...

שתפו

חתונה ממבט ראשון אמנם הסתיימה כבר אבל יוצאי העונה הנוכחית לא מפסיקים לעניין את הקהל שעקב אחריהם בתקופה שהיו תחת מצלמות בתוכנית.
חוץ משירי ולירן שעדיין ביחד למרות שכולנו חשבנו בדיוק ההפך בזמנו, יוגב עדיין מחפש את האחת בברים תל אביבים, בת-אל מצאה את אהבת חייה רגע אחרי שחזרה מניו יורק, דודו וצוקית מנסים את מזלם בדייטים ושרונה מרלין מצאה כבר זוגיות עם גבר חתיך במיוחד. ליאור בן זוגה לשעבר של שרונה מהתכנית החליט שדיי לו להיות חסר בת זוג וחשף את הצמודה החדשה! תמשיכו לקרוא.

[quads id=”1″]
ליאור לביא חושף את החברה החדשה אחרי שרונה מרלין!

בוגרי חתונה ממבט ראשון לא מוותרים על זוגיות, כנראה שהלחץ השפיע והאהבה והפרסום רק עזרו בחיפושים אחר אהבה כל הדרך לחופה! אחרי שעברה לה שנה מאותו הרגע בהם הסתיימו הצילומים, הכוכבים לאט לאט מתחילים להגיע לחופשה וקידושין, ועכשיו רגע אחרי ששרונה מרלין מצאה לה את יניב לקונישוק בן ה-32, החבר החדש בחייה של שרונה.

[quads id=”5″]
אז עכשיו הגיע התור של ליאור לביא להפוך מרווק נחשק לבויפרנד בכותרת נפרדת לצד שרונה! כפי שאתם יודעים, פורסם בעבר שליאור נראה צמוד לאישה חדשה ובלתי מוכרת אבל תנו לנו לחדש לכם שמסתבר שהקשר ביניהם רציני ביותר ובימים אלה ליאור והיא נופשים בחופשה רומנטית לגמרי לבדם!

ליאור לביא חושף את החברה החדשה אחרי שרונה מרלין!בשחור לבן: ליאור ושרונה מתוך הארכיון

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות